Alıntılarla W50 :)

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Öncellikle bu paktın oluşmasında emeği geçen bizlere bu köyleri almamız için fırsat oluşturan o kısa boylu kardeşe teşekkürü bir borç biliriz.

Daha sonrasın da bize bu kadar malzeme verdiğiniz için sizlere de teşekkürler. Geçenler de söylemiştim alıntılanacak çok mesaj birikti diye.

Bunlardan özellikle mazotçu denilen arkadaşın mesajı çok gözüme çarptı. Sancak bölgesine taşınırken o 1 köy için ricacı olduğu günleri unutup buradan böyle şekil yapması çok komik olmuş. Önce titanı dağıttık sonra sancağı yeni hedefin NWO olsun savaş çok uzamasın :)

He bu arada sinser çöppppp

ADN87p.jpg

Paktı duyunca korkudan napacağını şaşıran @*FenerSavar Temsili.

Kurulan pakt hayırlı olsun öncelikle.

,Çok iyi ekiplerin toplandığı bu dünyada klanların içine truvalar sokarak savaşmadan, diğer klanları bölerek dağıtarak veya aba altından sopa göstererek dünya kapatmak fikri çok hoştu şu zamana kadarda tıkır tıkır işliyordu ama bir komutan çıktı ve bu dünya bu kadar basit kapatılmaz dedi bu fenersavar için beklenmedik bir hamle olabilir ve bunun kızgınlığı vardır ama saygıyı yitirmemesi gerekir.

Tüm dünyaya başarılar

çık şurdan sonra yandaş medya birilerinin ayağı taşa değse kendal yaptı diyo @AlfredThayer :D

Bi video atılmıştı buraya

Yapmasan da yaptı derler değil mi :D :D

Sancağin desteğe ihtiyacı olacağını zannetmiyorum :)

Her daim burda olurum merak etme ama senin kinci ve laf sokabilme çaban gerçekten olan saygını yitiriyorsun. Cedcal saygı duyduğum, duyduğumuz bir ekip. Konuştuğumuz sohbet ettiğimiz adamlar oldu. Burda kan davasına döndürmeye gerek Yok ortamı altı üstü oyun oynuyoruz savaşımızı veririz yenen yenileni uğurlar yenilen ise tebrik eder geçer.

5 kere topladığını hiçbir zaman kanıtlayamamış kişi de geldi. Rüyasında toplayan 3 günde seni klanını silecez diyen arkadaşa bir alkış alalım hatta topladıktan sonra w47de kapatma şartlarını konuştu ve kapatıyor şu an mükemmel bir atlayış. 3 hayırla uğurluyoruz güle güle

TRUVA yı yiye yiye 3-5 taktik öğrenmişsiniz :)

Dikkat edin, havaya girdiğiniz anda yine TRUVA vurmasın darbeyi :)

Harita üzerinden yenemeyeceğini anlayanlar, yan yollardan istediği hamleyi deneyebilir.

Ama mutlak sondan kaçamazsınız :)

Emirh*n hadi abicim git casusluk yap sen bak burada abilerin savaşıyor güzel muhabbet ediyor senin pek anlamayacağın şeyler.. Cedcal gibi savaşcı bir ekibin, sizin gibi hilecilerle aynı safta olması bu dünyanın en büyük şansızlığı olmuş.

Ceddal en fazla 6 op tan sonra adını değiştirir tricks e katılır daha evvel udv biraz yüklendi hatirlayanlar bilir.
adam klanindan gelenler alarm a
gerisi tricks e ..

Zamanında sancak gassal a op yapınca
mis aralarını udv girdi.
bunlarda tricks e umut bağlamış .

o raporu sen ürü diye attım yoksa bu kervan nasıl yürücek be yas*n :) @September***

Trickers CEDCAL e destek atmamış mı yahuuuuuuu ??? Ayıp değil mi kardeşimmmm...

Hakkıyla emeği ile operasyon savunan CEDCAL klanını tebrik ederim :)

Mis arasını CEDCAL yapsın, mis arkasını CEDCAL yapsın, Düşen köyü CEDCAL kovalasın, CEDCAL savaşsın CEDCAL savaşsın sen ne işe yarıyorsun orada kırık fener... GÜNEY PAKTI ELDEN GİDEYEAHHHH

Gelirim neden gelmeyeyim biz tebrik etmesinide biliriz sizin gibi insanları forumda aşağılamıyor emeklere saygı duyuyoruz. Bırakın artık insanlara yukardan bakmayı

Mahmut kaç haftadır yoksun olayı kaçırmışsın :) Karşı taraf her 3 postundan 1 inde Nirvananın 1-2 klanı istatistikte ekli değil güncel istatistik alamayız diye post attığı için gönderme yapıyor utkan hocam :)

Sancak bitiyomuş beyler

Aldığım son haberlere göre SANCAK bitmiş..

bellı bellı vura vura almıssın koylerının TWS hepsı CEDCAL den alınan koyler :) köy almanın nasıl oldugunu bugun gordunuz gormeyede devam edeceksınız :) belkı azcık abilerınden nasıl savasılacagını ogrenırsın gerçi zor sımdıye kadar ogrenmedıkden sonra :)

Bana gelen raporlara göre değil sizin paylaştığınız raporlara göre yorumumu yapıyorum sen buraya attığım raporlara korkudan bakmamışsın bile neye göre konuşuyorsun bilmiyorum :) . Ben de ortadaki yanlış şeyleri dile getirirsem burda ezilirsin. 1. sayfadan son sayfaya kadar attığın yorumları oku ve artık kendine gel. Yok gelmiceksen hodri meydan

forum kavgalarını severim :)

Cedcal için hesap silmenin tam sırası bence...
boşuna bir kaç gün daha uykusuz kalmaya değmez ne kadar direnirseniz o kadar yıpranırsınız. Ordunuz yok oyuncularınız daha ilk opta havlu attı tebrik edip köyleri bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır :)

Aynen uğraşırız bayağı

250de 3 kadar uğraşmayız ama :)

Tamam buluşalım. Boyna buluşuyoruz sabah da akşam buluşalım burda denmişti ekildik sanırım neyse.

Savaşa devam :)

Tricks sınırdaki arkadaşları hem biz topluyoruz hem tricks topluyor o zaman Sancak & tricks vs tricks mi oluyor kafamda deli sorular

*FenerSavar
forumda olmadı mı seviye çok güzel :cool:

nedense nickini görünce aklıma şu başlık geliyor :D
https://forum.klanlar.org/index.php?threads/sons-of-anarchy-veda.36075/#post-643924

Algı yaratmaya çalışıyorlar barbo ne muhattap alıyorsun :D @Tombombad1l

ya dün "kuzey iyi gidiyor" falan filan muhabbeti çevirdiklerini söyledi tricksten arkadaşlarımız, yeni hamleleri forumdan böyle laf atmak değildir diye düşünmüştüm; ama diğer arkadaş da aynı zamanda foruma girdiğine göre olay kanıtlanmış oldu :D

:D dun sabaha kadar trıck yonetım formunda cedcal cok pasıf kaldı dayanamayacaklar bızmı toplasak dıyolardı 2v2 den bahsedıyolar :) alarm klanı sızın ne oldugunu gorsede her worldde oldugu gıbı burdanda sılınsenız :) cekırdegıımı aldım sız laf dalasına gırebılırsınız ben ızlıyorum

Yaklaşık 2 aydır 2 haftaya Nirvana klanı bitiyor diyorsunuz ama hala NİRVANA duruyor :D

nirvana bitene kadar cedcal düşecek gibi .siz cedcal i kurtarmaya bakın :)

Hala emiri takan var mı ya ben sadece yalakalarıyla ve çakma arkadaşlarıyla takılıyorlar sanıyordum. Emir kılıçlarımi yolla

Yok oyle deme baskan. 2 koca aydir 3 tane op yapmislar ve 500 koy almislar. Yaaa :) Haftada 2 op yapan SANCAK-NWO bi tarafta diger tarafta 2 aydir daha 3 op yapabilen bir TRICKS....
2 haftaya NIRVANA biter dediklerini ve bunu 2 ay once soylediklerini dusunursek herhalde worldu NIRVANA kapaticak dogru oranti yaptigimiz zaman :)

The JUDGE

Kemal Sunal’ın filmine dönmüş burası. Ceket atmaya korkar olduk öyle diyim Berkay :D

Pardon beyler biraz geç oldu ama

Aleyküm selam. ;)

TRICKERS klanlarını yeniden destek organizasyonu sağlamaya davet ediyorum :)

Zira harçlık niyetine verdiğiniz asker de kesildi :)

Nirvananın 1-2 eklenmemiş klanı ile K43 de düşen köyleri eklemeseydin isko. Sonra boş yapıyorlar :)

Emirh*n herkesi kendin gibi satılık mı zannediyorsun ???
Yada herkes sizin gibi seviyesiz mi ??? :)
Sahi anlatsana biraz siz kaç para harcadınız aldığınız hesaplara yada pre ???

yaw fener ne karakter yoksunu bırseysın herkesı kendıne benzetmen normal :) alarm sızın yuzunuzu gordukden sonra gorcem ben sızı :)

bu oyunu yıllardır oynarım tanıyan herkes bilir beni ,bırak ban yemeyi ihtar bile almadan oyun niyetine zevkle oynamışımdır ,sen neyden bahsediyon yok para ile hesap almışım .Sen ne kadar ezik bir insansın kötü adamsın kööttttüüü haa ama maden adımı çıkartmak istiyorsun söyle senin fiyatın ne

Ya daha çok yaparlar size karşı inşallah :) bunu sen mi diyorsun ya. Ağlama yapmayın geçin. TRİKS her op zamanı Nirvana'dan ekip alıyor, destekliyor, oyuncu çekiyor bunu da maharet sayıyorsunuz. OYNA DEVAM

Böğürlerine saplıyor ya böğürlerine.

Emir de ağlamaya başladığına göre özel hayat oyunun önüne geçmeye başladı demek ki...

Salih dede kim kendinde ne eksikse onu ister. Sen para niye teklif ediyorsun biraz şeref ve haysiyet teklif et gözü kapalı kabul ederler zaten :)

bunlar benım vıdeolarımı seyretmemısler burda klavye delıkanlılıgı yapıyorlar

Gencler sakin ! Bu oyunda rakip klandan oyuncu calmak parayla hesap satun almak NOP ekibi ve SOA ekibinin yapacagi isler. 47 de forumdan cikmazlardi Allah buyuk cogu global ban yedi foruma giremediler. Sadece bir oyun oynuyoruz. Bu oyunda sereften bahsedemeyecek ekip liderleri ile seref konusmayin. Sayin @storm93 ve @Mayis su tricks ekibini uyar yoksa tekrar global vermek zorunda kalacaksin. Yada acik kapi birakinda girmek icin ugrassinlar sonra sizi suclasinlar !!!

Dünya kapatma ihtimalinizden daha yüksek bir ihtimal olduğu için olabilir mi :D

Karşılamak için sabırsızlanıyoruz 1500 köylük dev operasyoncukunuzu :D Haydi yapın görelim.

çıkan ordulardan mislerden anlayabiliyorlardır heralde ha söylemişler ha söylememiştler bence keriz olan sizsiniz devam edin byle :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
1. Si ben şekil falan yapmadim kardeşim mesajların tamamını okursan birisi opa çıkıldığını yazmiş oraya biriside demiş ki bunu söyliyecek kadar keriz misin ? Diye ona ithafen dedimki ordulardan mislerden anlaşılmıyor mu opa çıkıldığı asıl olan keriz sen misin diye :) bu kişiler hangi klandadir nedir onu bile bilmem . Yani sen bunu anlamayıp buraya malzeme çıkarttım sanacak kadar keriz misin ? Orasınıda tartışmak gerek:)

2. Si benim ricacı olduğum köyü o akşam aldılar zaten oyuncu dosyasına bakarsan ben sancağın oraya hangi köy ile taşınmışım o köyü kim almiş anlarsin ;)

3. Süde gittiğim yer yıkılıyor la bende anlamadim bu işi ahahahah

DeletedUser64783

Ziyaretçi
1. Si ben şekil falan yapmadim kardeşim mesajların tamamını okursan birisi opa çıkıldığını yazmiş oraya biriside demiş ki bunu söyliyecek kadar keriz misin ? Diye ona ithafen dedimki ordulardan mislerden anlaşılmıyor mu opa çıkıldığı asıl olan keriz sen misin diye :) bu kişiler hangi klandadir nedir onu bile bilmem . Yani sen bunu anlamayıp buraya malzeme çıkarttım sanacak kadar keriz misin ? Orasınıda tartışmak gerek:)

2. Si benim ricacı olduğum köyü o akşam aldılar zaten oyuncu dosyasına bakarsan ben sancağın oraya hangi köy ile taşınmışım o köyü kim almiş anlarsin ;)

Wqa8Gm.jpg

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi

Hocam ham atıcam o köyden dedin sonra topladın yukarıdan köyleri, savaş başlayınca beğenip almadınız diye saçma bir cevap verdin iyi niyetimizi kullanıp.Basit hesaplarla savaş kazanılmıyor neyse ki :) bahsedilen köy hâla orada duruyor biraz daha envanter bastırıp alacaktık ama gerek kalmadı herhalde :D