AKINCILAR HÜCUM

Elmacı

Milis
p34rpvc.jpg
Günün sonunda bu dünyada da savunma attım diye ban yemekten korkuyorum...
Artık ayağım taşa değse senden bileceğim. :p

Olur mu öyle şey. Hızınıza yetişemiyorum. :)
Peki öyle olsun :(

.AMO.

Mızrakçı
göründüğünden daha sert bi duruş sergiliyorsun

Abi ben söz veripte sonra dönen adamları sevmem her w yanında duran Artiz klanı vardı ancak w kapama garantilenince sözünden döndüler hiç umrumda dahi değil kabul etmedim kapatmadımda zaten ben kaybetmedim kaybetmem ancak söz veripte sözünde durmayanları herkes gördü bildi ben herzaman diyorum sanada dedim zaten

Happani

Yasaklı
Abi ben söz veripte sonra dönen adamları sevmem her w yanında duran Artiz klanı vardı ancak w kapama garantilenince sözünden döndüler hiç umrumda dahi değil kabul etmedim kapatmadımda zaten ben kaybetmedim kaybetmem ancak söz veripte sözünde durmayanları herkes gördü bildi ben herzaman diyorum sanada dedim zaten
Bu mesajdaki yanlışları düzeltmek için part time eleman arıyoruz.

rtroxx

Çaylak
Yav daha dur kim bastı senin kuyruğuna iki makara yaptırmıyon insanlara

AtAvratSilah

Acemi
biz artise 5 verecez dedik onlar 50 istedi yani 7 dese 6 da anlaşırdık da arada uçurum oldugu zaman anlaşmazlık kaçınılmaz takma böyle seyleri

.AMO.

Mızrakçı
biz artise 5 verecez dedik onlar 50 istedi yani 7 dese 6 da anlaşırdık da arada uçurum oldugu zaman anlaşmazlık kaçınılmaz takma böyle seyleri

Abi biz bu olayın üstünden 5 dk geçti dc de toplanıp makarasını yaptık zaten w kapamak umrumuzda dahi olmadı üzülmedik eğlencemize baktık :) kapamada 10 söz verip dünya kapanacağı zaman sözünü tutamayanlara ne diyeyim :) açık açık diyom bu teklifle geldiler anlaştığımız gibi 10 kapama isim vermiyorsanız atın klandan gireceğiniz w söyleyin geliyoruz dedik ne oldu 10 kişi fazla kapattılar ama herzaman yanında olan Artizi kaybettiler.