AGAİN vs KAOS and OUT

• Konuyu başlatan DeletedUser68207
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68207

Ziyaretçi
Biraz sert çıkmış olabilirim ama onların oyundan bize yazıp direk engellemeleri sonucu bu şekilde ilk yazıyı yazdım

barbod

Kılıç Ustası
Şimdi istemiyoruz orda oynamak dediler aldık saçma adam senin müttefikindi :)
Ben vurmadım mesela her vurmayanı tek tek buraya yazıp sayı mı yazalım brnim tahminim max 50 kişi vurmuştur oraya ama sayarsanız tabi daha iyi bir sonuç olabilir :p he ben şahsi olarak daha kötüsünü yapmışımdır ama kimse meleğiz biz demesin yani sdfhn

lafın gelişi 500 yazmış arkadaş tabiki 500 kişinin hepsi bize saldirdi gibi bi iddiamiz yok klanın toplam üyesi 500 demek istemiş. Bizim çekirdek ekipte 10 kişi zaten ama bölgedeki adamlarıda kaos almasın dıye klana almıstık onlarla bile bir klan zor oluyorduk (sscbden önce)

barbod

Kılıç Ustası
Ekip Olarak İyi İş çıkarmışsınız Oyunda Kalma süreniz Uzamış :)
Konu Başlığı Açılırkn Birşeylerin
Başarmış olmanın Mutluluğunda Açan arkadaş yanlış konuşmuş oyuncu Değillermiş de falan Bakalım kendileri Kaç haftalık oyuncuymuş :p
sizi kızdırmak için yazmıstır iki tarafta da iyi oyuncular var ama ilk oplarında bizi 1 günde sileceklerini söylemişler keynesin kini o yüzden olabilir :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Sacma muhabbet

Lazickim61 i severim tanimadigim halde hemseriyiz
Tartistin silindin döndun klan vurmadi 3 5 kisi vurdu
Bida bastan yukardan basladiniz intikam adi altinda klan yenmiyonuz cok cok ordaki 20 kisidir olsun 30 uye oyaliyonuz onlarda bos durmamis.sıkılmamıs oluyorlar
Ama suc sende degil ben o kadar dedim konuscak firsat vermeyin iyi ce kamileyin birkac tur herseyi yıkın ful. Kamilerle attirin misleri atin cikin size firsat verdiler kucumsediler konusturuyolar sende haklisin

oyun zor bir oyun degil 1 ayda ara olsun vs herseyi ogrenirsin
Ogrenemiyosan sorun vardir
O kadar kisi gelip yıkarsın konusursunda yıkmadan neden bir gosteris cabasi
Bunu dusundurmuyo degil simdi yorulduk sıkıldık zaten fazlalardi birakiyoruz fazla zarar verdik.amacimiza ulastik.gordunuz iyi oyuncuyuz biz baska dunyalarda baska klanlardan davet bekliyoruz mu amac bilemedum

DeletedUser68207

Ziyaretçi
Sacma muhabbet

Lazickim61 i severim tanimadigim halde hemseriyiz
Tartistin silindin döndun klan vurmadi 3 5 kisi vurdu
Bida bastan yukardan basladiniz intikam adi altinda klan yenmiyonuz cok cok ordaki 20 kisidir olsun 30 uye oyaliyonuz onlarda bos durmamis.sıkılmamıs oluyorlar
Ama suc sende degil ben o kadar dedim konuscak firsat vermeyin iyi ce kamileyin birkac tur herseyi yıkın ful. Kamilerle attirin misleri atin cikin size firsat verdiler kucumsediler konusturuyolar sende haklisin

oyun zor bir oyun degil 1 ayda ara olsun vs herseyi ogrenirsin
Ogrenemiyosan sorun vardir
O kadar kisi gelip yıkarsın konusursunda yıkmadan neden bir gosteris cabasi
Bunu dusundurmuyo degil simdi yorulduk sıkıldık zaten fazlalardi birakiyoruz fazla zarar verdik.amacimiza ulastik.gordunuz iyi oyuncuyuz biz baska dunyalarda baska klanlardan davet bekliyoruz mu amac bilemedum
Bizim bu yeni açılacak dünyada tek klan haricinde kimseden davet beklemeyiz sadece bu saatten sonra tek klan umrumuzda hangi dünyada olursa olsun extrafik daha oyunu bırakmıyoruz hepiniz oyundan bi habersiniz çok iyi takipcisiniz ya bak bakayım oyunu birakiyormuyuz yoksa sadece kıtayı mi birakiyoruz hadi senin dediğin gibi 3 5 kişi vursun senin 3 5 kişi dediğin adamların her biri bizim klanin toplam puanı kadar bu arada evet biz bu oyunu oynuyoruz ;) kimine göre iyi kimine göre kötü orası ne sizi ne bizi ilgilendirir ;)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Kimseyi ilgilendirmesini istemeseydin buraya böyle bir başlıkla gelmezdin
İkinci kısma bakarsak 5 kısı klanınızın puanı kadar ise çogu kısıye dalınamadıgı ve o kısılerden alcagınız savunmalar onu geçtim size dalanın moral avantajı kazanmanız

size saldıran kişiler zorunlu halde 1 kişiye dalması gerektigini aklı selim olan biri görebilir

Bana sorarsan iyi oyuncu da değilsiniz artık herkesin zaten bu basit oyunda bu seviyede oynaması gerekiyor oyun kaç sene olmuş yeni eklenen olay yok:)

DeletedUser68207

Ziyaretçi
Çok iyi oyuncu olduğunu iddia ediyorsan her worldde beklerim seni ben kendimin iyi oyuncu olduğunu iddia etmedim ama o iş ne beni ne başkasını ilgilendirir dediğim gibide bu saatten sonra bilen biliyor tek klan haricinde hiç bir klanla isim olmaz ;)
2.olaya gelirsek raporlara dikkatli bak bakmamışsın çünkü tek kişi üstünundde çok geldiler sadakatlari kendimiz düşürdüm hem birbirine kirdirdik arkadaşları hem peşine mis takip köyümüzü geri aldık yani kaç senelik oyun ama 2 eliyle bi ..... beceremeyenler çok fazla hala ;) moral konusunda da madem çok iyi oyuncular onu akıl edip te oynayacaklar :)

aliklo

Okçu
Arkadaş Sayının Önemi Olmadığını Ne Zaman İdrak Edicek siniz Merak Ediyorum Her Yapılan Op Dan Sonra Başlık Açıp Rakip Klanı Yermeye Niye Çalışıyorsunuz,Çok Zor Değil Op Yapanı Da Karşılayanı Da Tebrik Etmek

DeletedUser2047

Ziyaretçi
başlangıç harika 50 kişinin 500 kişiye nasıl savunma yaptığı gibi bir destandan bahsedilmiş ama tw stats gibi bir teknoloji var.buraya girip de bakıldığında görülüyor keynesss dahil again klan üyelerinin opeasyon zamanı trickerse girip çıkmaları zaten bu savunma zaferinin kime ait olduğunu gösteriyor 500 kişiyle savaşırken 500 kişilik klana sığınıp sonra zafer çığlıkları atmak biraz komik lütfen seviyeli sallayın.
http://tr.twstats.com/

JaqexooN

Mızrakçı
başlangıç harika 50 kişinin 500 kişiye nasıl savunma yaptığı gibi bir destandan bahsedilmiş ama tw stats gibi bir teknoloji var.buraya girip de bakıldığında görülüyor keynesss dahil again klan üyelerinin opeasyon zamanı trickerse girip çıkmaları zaten bu savunma zaferinin kime ait olduğunu gösteriyor 500 kişiyle savaşırken 500 kişilik klana sığınıp sonra zafer çığlıkları atmak biraz komik lütfen seviyeli sallayın.

iyi dedin qral :D

DeletedUser68207

Ziyaretçi
Bunu tricks teki abilerime kardeşlerime de sorabilirsin destek alıcak mesafede değiliz zaten gorucek olursan oyuncu oyuncu destek puanlarımıza bakacak olursan anlarsın kardeşim tricks e girip çıkmamız hem kendimizi misleme olayı hemde tricksten bazı arkadaşları bizim bölgeye taşıma amacı ile geçildi tricks e ;) sonrasında zaten tricks tarafından biz koy alınca o köyleri geliştirmek amacıyla hammadde yardımı vs için geçişler çok sık oldu ;)