ADAM vs DEDE

• Konuyu başlatan DeletedUser66197
  • Başlangıç tarihi

ursan

Baltacı
ben de sadece kuzeybatıda dönüyor diplomatik pis isler sanıyodum
megerse dünyada heryer yangın yeri :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Bu erhan neymiş kimmiş böyle ya :eek:
Çadırı w50'nin kalbinde ama kılcal damarlarında geziyo

ne biçim dünya arkidiş

osmangazi

Mızrakçı
valla bence 2 tercihi yoktu :)
1 tercihi vardı :)
boşuna buralarda edebiyat filan parçalamayın...
kukla olduğunuzu ne yaparsanız yapın bunu yok edemezsiniz...

benim gözümde adam klanı hiç bir şekilde kendi iradesi ile birşey yapamamış sürekli başka klanlardan medet unmuş bir oluşum...
bunu siz benden çok daha iyi biliyorsunuz...

yani tekrar hatırlatmanın anlamı yok...
oyun tarihimde gördüğüm en kararktersiz klanlardan birisi desem az bile söylemiş olabilirim esasında...

düşünsenizya kendine klan lideri diyen birisi her gün sizi telefonla arıcak abi abi abi szofren bizi yiyor abi abi acil yardım etmeniz gerek abi diye ağlıcakta ağlıcak :)))
sonra cin savaşa dahil olucak :)
3 gün sonra hop szofren ile sa :)
sonra okadar komik bir klanki...
ben direk SA yı bitirdiğim halde :) beni arayıp diplomasi konuşcaklar edicekler nabız yoklıcaklar :)

ondan sonra bakıcaklarki bu iş böyle olmuyor :)
szofren ile titanın kucağına oturalım :) onlar sayesinde yöneticiler kendilerini biraz daha ileri atabilirler dicekler :)

valla her zaman söyledim :)
istediğiniz zaman cinede savaş açabilirsiniz :)
sizin gibi savaştan kaçıp kimse ile SA yapmaya çalışmayız :)

çünkü bu oyunda yenmek kadar yenilmekte var...
Ama oyuna Ahlaklı olmak yenmekten çok daha önemli :)

ondan dolayı karektersiz bir klan ile dedenin savaşında hak edenin kazanmasını dilerim...
ama tahminimce hak edenin kazanamayacağı bir savaş olucak :)

ama oyun bu bize neyi gösterceğini bilemeyiz bir bakmıssın yarın adam klanı dede dende Sa istiyor :)

potansiyel var bence :)

Bu kadar uzun yazınca haklı mı oluyosun yani:D

DeletedUser62320

Ziyaretçi
Sana oyundan ilettim bu mesajları ve raporları

DeletedUser66197

Ziyaretçi
İyi ki polemiksiz bir başlık olsun demisim. Zaten reelde bi baltaya sap olamamis ne kadar cahil varsa hepsi forumda ilgi cekme prim yapma peşinde. Herkes birbirinin kucağına oturmaya o kadar alismis ve normalleştirmis ki bu durumu biz kendi kararlarimizi kendimiz aliriz dedikçe inanamıyorlar, kuduruyorlar.
Ama suc bende haketmeyene saygı gostermeyeceksin..

Bu Tolga denen arkadas yediği onca naneden sonra hala ne yüzle konusabikiyor onu da çözemedim. Aglama duvarı değil bura beyler

DeletedUser68117

Ziyaretçi
İyi ki polemiksiz bir başlık olsun demisim. Zaten reelde bi baltaya sap olamamis ne kadar cahil varsa hepsi forumda ilgi cekme prim yapma peşinde. Herkes birbirinin kucağına oturmaya o kadar alismis ve normalleştirmis ki bu durumu biz kendi kararlarimizi kendimiz aliriz dedikçe inanamıyorlar, kuduruyorlar.
Ama suc bende haketmeyene saygı gostermeyeceksin..

Bu Tolga denen arkadas yediği onca naneden sonra hala ne yüzle konusabikiyor onu da çözemedim. Aglama duvarı değil bura beyler
Bana bir tane kanıt göster Tolga şu klanla iyi olduğu halde arkasından iş çevirmiş diye ben ve tüm dede klanı bugün hesap sil yapacak boş laf yapıyorsun ama ben sizin kukla olduğunuza dair WhatsApp mesajları atarım buraya birebir erhanla görüşmelerinizi erhanin size nasıl talimat verdiğini sende bir sefer delikanlı olup klanina hesap sil yaptıracakmisin.
Son olarak Erhan bana geldi siz savaş açmadan 1 hafta önce sa yapalım adama savaş açın ben adama vurmam diyince bende onlarla konuşurum size vurur dedi biz kukla olmadık ama siz oldunuz.
Söylediğim hiç birşey kanitsiz değil sen yeterki bir defa adam gibi hesap sil yapcam de hepsini dökeyim.

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Tolga magara soguk muydu? Herseyden haberin varmış gibi konusmayi cok seviyorsun da biz o oltalara gelmeyiz ya

DeletedUser68117

Ziyaretçi
R yapma ben kanıtlıycam diyorum sen hesap sil yapacakmisin.

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Neyi kanıtlayacaksın arkadaşım, kanıtla neyi soruyosun bana??

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Şimdi bu neyi kanıtlamış oluyor yani? Medet umduğun şeylere bir bak Allah aşkına, acınacak vaziyettesin şu yaptıklarınla Tolga. 3-4 gündür daha ne kadar alçalabilirsiniz merak ediyorum. Ettiğin küfürler mi, attığın iftiralar mı, köy isimleriniz mi yoksa çevirdiğin dolaplar mı daha üzücü karar veremedim şimdi. Çirkinleşmekte senle yarışamayız evet ama mizah istiyorsan açık konuş kralını yapalım. Çünkü böyle kimse gülmüyor.

DeletedUser68117

Ziyaretçi
Espri yapmıyorum gülünecek tek şey var sizin rezilliginiz.
Hiç bir dediğinizin yaptıklarınizla uyuşmamasi Beşiktaş şunu yaptı bunu yaptı diyip boş yapmanız kanıt isteyince konuyu değiştirmeniz titanin yalakası olmuşsunuz diyoruz kanitliyoruz hala biz kendi kararımızı aldık diyorsun.
Sende yüz olsa zaten şuraya tek kelime yazmayip hesabı silerdin..
Konu başlığını titanin yalakari ve Dede olarak acsaydiniz bizde iki tarafa başarılar dileyip gecseydik.

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Keşke konu başlığını 'Açmayın Dedeler' yapsaydım.

lordashur profildeki o fotoyla bu başlığa çok yazma bence :)

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Boş polemiklere giremem. Muhtemelen zihin yaşın 17-18 falan, beden yaşınsa önemli değil. Mizahtan falan da anladığın yok belli ki çirkinleşme niyetindesin.
Dede oyuncularının en büyük şanssızlıkları sanırsam küfürbaz yöneticileri. Halbuki bu haritada çok iyi konumda başlamışlardı.

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Boş polemiklere giremem. Muhtemelen zihin yaşın 17-18 falan, beden yaşınsa önemli değil. Mizahtan falan da anladığın yok belli ki çirkinleşme niyetindesin.
Dede oyuncularının en büyük şanssızlıkları sanırsam küfürbaz yöneticileri. Halbuki bu haritada çok iyi konumda başlamışlardı.

Söylediğin herşeyi iade ediyorum sen süper zekan ile başlık açarak direk 3 . kişilerin yönlendirmeleriyle iş yaptığını gösterdin :D sen yinede adamım falan san kendini , baltaya sap olan kardeş

DeletedUser67783

Ziyaretçi
la neler neler dönüyor ya girilen polemiklere bak hele oyun oynuoz arkadaşlar yendik yenildik birbirimizi incitmeye kırmaya gerek yok

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Tolga magara soguk muydu? Herseyden haberin varmış gibi konusmayi cok seviyorsun da biz o oltalara gelmeyiz ya
Valla siz kovaya bile girmissiniz olta molta kalmamış ortalıkta:)
şimdi sorun şu sizi suyamı bırakcaklar :)
yoksaya mideyemi indircekler :)
yoksa kedileremi atıcaklar :)
izleyip görücez :)