Adalet

şimdi anlatta herkes bilsin neden azap bırakınca anlatma geregi duyuyorsun ki ? eibo sizin için başlamış kendi yöneticileri yazmış foruma,klanlar arasında su su kıtalardan köy alımı yasak alırsanız iade edilir şartı konmadımı ?

madem bukadar eibocusunuz azapla neden savasmak için beklediniz 20 gün. world sonuna kadar burdayım hepbirlikte göreceğiz pıtırın eiboya verdiği değeri ;) türlü türlü bahanelerle eibo köylerini toplucanız gün görüşelim olurmu :D
Ufak bir hatırlatma pıtır ile eibonun birlikte 3. dünyası :)

Y A M A T O

Mızrakçı
"Hiçbir zaman saygımı bozmadım" diyip köylerini salmassını isteyen adama salmadı diye wp den küfür etmesi baya doğru :)

Sınırın sıfır noktasında, milyonu deviren adamın birden çekip gitmesi savaş verir, keza öyle de oldu zaten. Emre'nin yaptığı şey komik değil fakat etik de değil. Ben Emre'yi yıllardır tanırım, yıllardır da kendisini benden iyi oynadığını söylemesi hariç herhangi bir yanlışı olmadı. Hakkım varsa helal olsun.

EİBO-UNUS

Mızrakçı
ben magdur edebiyatı yapmıyorum

bak ben hiç biz siz diye hitap etmedim hep klan ismi olarak yazdım. yönetimde olmadıgım için bildiklerim tabikide eksik olabilir magdur edebiyatıda asla yapmadım yapmamda worldu kim kazanmış etmiş umrumda bile olmaz bulundugum klan için elimden geleni yaparım kırmızı ise vururum mavi ise desteklerim.yorumlarımıda harita üzerinden yaparım bana göre dogrularım sizin işinize gelmeyince yanlış olabilir bişey diyemem. eibo pıtır için worlde girdiğini bi yerde okumustum kendileri söyledi oyuzden eibo-pıtır olarak yorum yaptım ve diyorumki madem pıtır için geldin düşmanı zaten belli kuzeyde oraya yakın yada ptırın arkasına yerleşmedide geldi azapla-ptır arasına tampon oldu misyoner limiti 29:10 saat olan bi worldde
Harbi boş yapmışsın azap savaş adından da anlaşıldığı üzere fırıl fırıl döndüğü için bu savaş var

Biz mi dedik sağımızdaki kıtaya girin diye ?
İlk yerleşen klan olarak girdik
Söylediğin tek doğru var Pıtır la beraber girdik

Evet ama oda eksik
Pıtır bizim yamamız aha inanmıyorsan sayıya sor @DAĞISTANLI :)

EİBO-UNUS

Mızrakçı
Bu arada Eibo asa Eibo yukarı ula senin kalibren ne ki konusuyon gece cırcır böce gibi :)

Ha yeter diyorsan gel sınırımıza savaş

Ömrümde görmediğim oyunda hiçbir önemi olmayan adamlar(!) cır da cır cır
;)

Kale akıp konuştuğumuz oyuncuya ahahaha
Yahu parmak kaldırsan sana bu w nin hiç bir forumunda söz sırası gelmez
Millete ahkam kesiyorsun o konu şu başlığa bu konu bu başlığa:)

Peki paşam

kaç k pre yaktınız ? kaçkere bot kullandınız ? fake atmaya bile üşenen kişilersiniz onuda script olunca atarsınız sonra gelip oyunculuk taslarsınız :D benim oynadıgım haritalarda ne senin yaşın yeter nede kabiliyetin sen 300 saate mis atmanın ne oldugunu bilirmisin yegen :D köy alıp savunmanın orda kalmanın zevkide bi başka

ÇÖP AZAP

Acemi
benim bi acım yok çok şükür sizin gibi olmadıgım için kafam rahat
Sen istesen de benim ve bizim gibi olamazsın BİZİM BİR OLAYIMIZ VAR VE BUNUN ARKASINDA DURARAK KARAR ALDIK VE BİZE GÖRE GEREKENİ YAPTIK BİZ BU OYUNU 100 PUANLIK BARBAR İÇİN AİLEMİZE VE DİNİ DEĞERLERİMİZE KÜFREDİLSİN DİYE OYNAMIYORUZ Kİ SEN OYNUYORSUN ÖYLE BİR ORTAM DA GERÇEKTEN BENİM GİBİ OLAMAZSIN :D