ADALET-SAB SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66685
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66685

Ziyaretçi
Adalet klanı Sab klanına savaş ilanı verdi hayırlı olsun dilerim

Son sözüm ADALET bu savaşı alır

DeletedUser59018

Ziyaretçi
kardeşim tam tersi oldu. Adalet klanındanım bende sab ilan verdi ama pişman olacak :D

DeletedUser61859

Ziyaretçi
Adalet klanının herhangi bir savaş kazanma ihtimali yok. Sab klanına başarılar:)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
ADALET te SAB da iyi kadrolara sahip iyi olan kazansın :)

DeletedUser55043

Ziyaretçi
Dünyaya değişiklik getiricek savaşlardan olucağa benziyor , Adalet Klanlarına Başarılar :)

ZOOM

Baltacı
Adalet klanlarına başarılar dilerim sonuçta blow ve neydi ya o nick şizofrenik sancı ceken arkadaş serkandı sanırım haha :D ama desolete boy bu arkadaşın başına birşey gelirse tüm dünyaya savaş bile açabilirim :p enessssssssssssssssssssssss :D

işin şakası bir tarafa iyi olan kazansın saygı çerçevesinde bir savaş olsun gelişmeleri takip ediyoruz yakından bölgemizi ilgiendiren bir savaş sonuçta :D

DeletedUser66595

Ziyaretçi
kendince bi taraflarından konuşma uydurup iftira atan yalan söyleyen karakter bunu söylüyor. Aynaya bakmadan konuş..
Ya hadi konuşma uydurmuşmuş kralınız niye bu kadar zorlandı sanıyosunuz hepsini teker teker söyledi bana telefonda gidin başka yerde ağlayın siz

erwl

Okçu
Uzun savaş olur , ekstra faktörler devreye girmezse savaş aylar sürer kim alır bilmiyorum ama benim gönlüm sab dan yana taraflara başarılar

DeletedUser66156

Ziyaretçi
savaş raporlarını görelim arkadaşlar tartışmaya gerek yok

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Ya hadi konuşma uydurmuşmuş kralınız niye bu kadar zorlandı sanıyosunuz hepsini teker teker söyledi bana telefonda gidin başka yerde ağlayın siz

sen boş erkeksin. Bak adam demiyorum erkeksin diyorum :D çünkü orandan burandan uyduruyorsun...

DeletedUser66595

Ziyaretçi
Burda boş boş konuşacağınıza gidin başka klanlara yalvarmaya devam edin anttan aldımlarınız da bitti krallarınız dökülüyor