Adalet - Artiz Savaş Raporları

Davzetli

Mızrakçı
Kardeşim ben buraya bize söylenene cevap vermeye geldim. Öyle kafama göre gireyim de laf atayım değil olay. Ağladığım falanda yok karşımızda 3 tane ortak klan var. Yapabildikleri tek başarı 3 tane köy almak. 2 sini zaten malesef arkadaşımızla anlaşamayarak bedavadan vermişiz. Yani boş rüzgara gerek yok onu demek istedim. Ben hayatımı bu oyuna bağlayan bir adam değilim zaten. Yarın kalkarım köy yok. Çokta umrumda değil yani. O yüzden bu kadar kasmayada gerek yok. Yok ağlıyorsun bilmem ne. Hadi iyi geceler size.
Birader dünyayı dışardan takip etmeye çalışıyorum hadi tanıtım kısmında kafa açıyorsun hadi diplomasi kısmında da aynı şekilde la bari şu rapor kısmında kafa açma sal şu başlığı

ByRevolution

Yasaklı
Kardeşim ben buraya bize söylenene cevap vermeye geldim. Öyle kafama göre gireyim de laf atayım değil olay. Ağladığım falanda yok karşımızda 3 tane ortak klan var. Yapabildikleri tek başarı 3 tane köy almak. 2 sini zaten malesef arkadaşımızla anlaşamayarak bedavadan vermişiz. Yani boş rüzgara gerek yok onu demek istedim. Ben hayatımı bu oyuna bağlayan bir adam değilim zaten. Yarın kalkarım köy yok. Çokta umrumda değil yani. O yüzden bu kadar kasmayada gerek yok. Yok ağlıyorsun bilmem ne. Hadi iyi geceler size.
Klandan çıkan arkadaşınız dahil toplam 10 köy alındı. İstatistikten bi habersin.

Circassian

Kılıç Ustası
İnan vaktim olsa paylaşıcam da çalışmaktan pek bakamıyorum. Puanlarınıza göre köyleriniz vasat durumda. Gelen saldırıları kesmekten biz sıkıldık. Bir kaç adam dışında bence 0 sınız. Ve sadece presiniz. Başka birşey değil.

Küçümsediğin klanlar, oyuncular bu oyuna yıllarını vermiş oluşumlar. Vasat olarak görüyorsan bu biz öyle istediğimiz içindir ki en fazla 1 ay sonra yok olacak bir klanın muhabbetinin bu kadar uzun sürmesi gereksiz herkes oyununa baksın

Typeus

Mızrakçı
Hançerleri sırtımızdan yemeseydik iyiydi de. Bu dünyada çok yedik sırtımıza :) Hayırlısı be gülüm.

Typeus

Mızrakçı
Klandan çıkan arkadaşınız dahil toplam 10 köy alındı. İstatistikten bi habersin.
Yapacak bir şey yok. Çok fazla insan yarı yolda bırakıp gitti. En başından beri dediğim gibi bu bir oyun ve kazanmakta var yenilmekte. O puanlarla o kadar preyle bu kadar sürede 10 köy alabilmişsiniz. Bence buna sevinmeyi bırakıp, üzülmelisiniz. Hadi eyvallah.

Ibrhmmbthn

Acemi
Yapacak bir şey yok. Çok fazla insan yarı yolda bırakıp gitti. En başından beri dediğim gibi bu bir oyun ve kazanmakta var yenilmekte. O puanlarla o kadar preyle bu kadar sürede 10 köy alabilmişsiniz. Bence buna sevinmeyi bırakıp, üzülmelisiniz. Hadi eyvallah.
Yalnız o gün 10 köydü şuan klandan attıklarınız veya cıkanlar haric 20 köy, 10 köy de rahat öyle var toplam 30 köy civarı düştü tabi buda senin gibi bos konusanlar karşısında az ama çok ugraşılmiyor şimdi savunma basmaya devam et burada sağa sola sataşma.

Narkoz44

Okçu
Haklısın 5 kişi girip dağıttılar sizi :))

bayramispro

Yasaklı
savaşa herhangi bir katkım olmamasına üstüne sizin ile en az 35 birim mesafe olmama rağmen hepinizin toplam saldırı kesiminden fazla kesimim olması ayrı bir komedi :)

Typeus

Mızrakçı
Komiksiniz ya ne dalavereler çevirerek neler yaptığınızı iyi biliyorum bende neyse. Keşke bileğinizin hakkıyla yapsaydınız birşeyler. 4 pakt 1 klana değil. Orası ayrı zaten. Bazı şeyleri bazı insanların samimiyetini gördüğüm için paylaşmıyorum. Ama şu lafımı unutmayın biz sizin dünyadan silindiğinizi göreceğiz ama siz bizimkini göremeyeceksiniz. Kolay kolay pes etmeyiz. Gerekirse baştan başla yapar başka yerde başlarız. Ama yinede sizin silindiğinizi görücez. Çünkü ben hayatımda bu kadar organize olamayan şişirilmiş bir klan daha görmedim. Şahsi görüşümdür. Artizz'den gelen saldırılar fakeler falan. Bak sen sanki hiç dokunmamışlar gibi :)) Adalet tek başına kalsaydı 4 pakt birden savaş ilan edip piskolojik olarak baskı uygulanmasaydı ben adaleti görürdüm. NET. Başta kaşımıza gözümüze mi SA yaptınız? :)) Onuda dalavereyle saçma sapan bahanelerle bozdunuz. Zaten bozacaktınızda neyse.İstediğinizi yazın şimdi bunun altına dönüp cevap vermeyeceğim. Eğlenin aranızda. Teşekkür ederim aramızdaki çürük elmaları ortaya çıkardığınız için. Daha sağlam geleceğiz. Hadi kolay gelsin.