Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser57479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
abi en uyuz olduğum şeydir yenildiyen eyvallah der çeker gidersin uzatmanın en anlamı var ki oyun bu ? eliza hanım pusulanın gerçek yüzünü belki biliyorsunuz belki gerçekten bilmiyorsunuz bu bizi ilglendirmez kesinlikle ama şu varki herşey gün gibi ortada bizim yaptığımız strateji sizin yaptığınız rezillik aslında siz ceza aldırıp op yaparsınız biz bize olan bağlılıkları ortaya koyar çıkartıp adamı vurdururuz göstere göstere hemde siz bizim yönetimimizi dahi görüyordunuz ben bunu bile bile engellemedim görün istedim hatta bundan da haberim yoktu diyemezsiniz neyse mevzuyuu uzatmanın anlamı yok...

alarm ( 3 ) Rakı ( 2 ) Pusula ( 5 ) adil savaşını stratejileriyle oyun tarzıyla alarm rakı ortaklığı kazanmıştır sıradaki hedefimiz acemi klanıdır udw ile anlaşmamız gereği acemiler bitene kadar köy alımları devam eder en son alarm rakı ortaklıgı kalana dek bütün klanlar temizlenir ve alarm rakı kalınca oturulur bi düşünülür konuşulur durum değerlendirmesi yapılır buda bizi ilgilendirir kimseyi ilgilendirmez biz ugur ve özgürle yazı tura atacağımıza kanaat getirdik ki uğur kardeşimizde eğer dünya sonunda alarm rakı kalırsa rakı sofrası kuracagını söylemişti ki sözünün arkasındadır asla yok demez :*

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Herkese bol bol hediyeler! :)

v8DjdA.png

ya işsiz mayıs modum lütfen böyle şeylerden vazgeçiniz artık hoşlanmıyoruz işte :p sfhasgasdfasdgas

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle bu yazıda sadece kendi fikirlerim vardır klanım adına bir paylaşım yoktur okurken önyargılarınızı bir kenara koyun....

En baştan başlıyalım... C5 açıldığı ilan edildiğinde tüm forumlarda favori gölge klanı olarak lanse ediliyordu... Biz bölge olarak çoğu kişinin saygısını kazanmış ekibin içinde başlayıp bu savaşı alnımızın akıyla belki kimse istemesede kazandık... Ve bu savaş kazanılırken herkesin sayıca üstün Acemiyiz ekibi yok şu kadar klanı var derken Gölge 3 klan Acemi 4 klandı... Ben size Gölge ekibinin savaşı en baştan kaybetme faktörünü söyleyim siz kendi içinizde değerlendirin hatta... Gölge ekibinde birçok kaliteli oyuncu bireysellik uğruna baştan başla atmadı ve biraz içerde kalıp kendi gelişimini düşündü... böyle hızlı bir worldde bu bireysellik öne çıkıncada bu savaşa dayanılması zaten zordu...

Sonra Udw savaşı başladı ve çoğu kişinin yine sevmediği acemi oyuncuları bu savaşı kafa kafaya götürüyor... Köyleri düşerken klandan atılanlar ve bu atılan kişilerin verdiği köyler tekrar alınırken istatistiğe ters etki eden köyler ile önde olduğumuzu bile düşünüyorum

1 Rakip 124 112 6.595.621 9.396.478
2 İttifak 112 124 7.348.277 8.078.636

Şimdi worldde dengeler biraz oynadı ve bunun için forumda konuşup kimse acemi ekibini küçük gösterme çabalarına girmesin... Böyle bir worldde ACEMİ, UDW, PUSULA, RAKI ve ALARM da dahil 3 cephe birbirleriyle savaşıp dünya kapatamaz... O yüzden Acemiyize karşı ALARM-UDW-RAKI ittifağı varsa dünyayı kapatamadığımızı kabul ederim ve tebrik ederim... Ama kimseye de ACEMİYİZ ekibini ALARM olarak yendik deme hakkının doğacağına da inanmıyorum... Fikirlerim tamamen kişiseldir... Alarm ekibiyle hiç oynamadım ve hiç savaşmadım... Sempati duyduğum bir ekip bile olabilir... Tekrar ediyorum yazım kişiseldir ve kimseye karşı önyargım yoktur...

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Burda o kadar cok horoz varki milyon kere iyi niyetle yazdıgını belirtmişsin iyiliginden sana bile laf söyleyen cıkacaktır hüseyin :D o yüzden fazla takma eline saglık

DeletedUser55647

Ziyaretçi
çok güzel açıklama yaptın tek katılmadıgım nokta gölge 2 klandı acemiyiz 6 klan sayıca üstünlüğünüz vardı ama buda bir stratejidir kesinlikle saygı duyarım evet gölgeyi yendiniz ki gölgeyi udw nin desteklemesine ragmen yendiniz buda ayrı bir başarıdır ama oyun başında ilk kıta kapatan ekip bizdik alarmla ortak çalışmamızla ve yarı kıtada üstünlük sağladık pusulayla biz pusulayı oyalarken alarmın gücünü daha iyi toplaması ve bu şekilde sert vuruşlarıyla pusula bitti e anlaşmamız gereği kuzey güney savaşının bitebilmesi için acemiyizle tabiki savaşacağız yani bu durumda udw kanat değiştirir mi gözüyle bakarsanız değiştirse bile birçok oyuncu bunu kabul etmeyip hesap sil yapacak yada bizim klanlarımıza geçeçcektir e bu durumda yine acemiyiz tek kalacaktır yani yenilgi acemiyiz için kaçınılmaz hale gelmiştir o yüzden bu konuşma bu şekilde sürüyor he world yuvarlak belki içimizden bir anti çıkar lsakgnsşlkgasdgasf

LazHoca

Mızrakçı
Pusulanin bu kadar erken yenilmesi Acemiyiz klani kadar UDW klaninda isine gelmez bence, çünkü baska bir kitayi ilk ele geciren klan tüm kozlari eline alir, istedigini yapabilir. Herkes kendi klanin kitayi en önce kapatmasini ister tabikide. Suan Alarm klani pusulayi topladiktan sonra düsünücek, ellerinde 3 secenek var ..
1. Ya Acemiyiz'e giricek. ( söylenenler bu yönde )
2. UDW ye giricek ( beklenebilir bir ihtimaldi, ama bugün forumda ki dostluk nidalarindan sonra bu ihtimali abez olur )
3. Acemiyiz-UDW kendi aralarinda savasirken bu esnada tüm pusula köylerini toplayip , çiftliklerini fulleyip bu savasa olabildigince geç girmek, ki böylelikle Alarm büyük bir avantaj elde eder. ( tahminimde bu yönde )

Sonuc olarak Alarmi tebrik ederim. Hak ederek çok güçlü bir rakibi yendiler, ama biraz yavas gitsinler dünya dengelerini alt üst ettiler :))

Herkese iyi oyunlar..

DeletedUser55185

Ziyaretçi
düzenli olarak burayı takip ediyorum, hiç post atmıyorum ama buna karşı susup kalamadım. hayatımda bu kadar boş konuşan insanlar görmedim ya, yok 70 köy alırız 100 köy alırız, acemiyi böyle yaparız, şöyle bitiririz. ne güzel udw ile seviyeli olarak savaşıyorduk, onlar köy alınca biz, biz köy alınca onlar tebrik ediyordu. nerden çıktınız siz, adam ciddi ciddi sataşın bize tadı çıksın diyor, yazıktır ya

Bilmedenoldu*

Yasaklı
düzenli olarak burayı takip ediyorum, hiç post atmıyorum ama buna karşı susup kalamadım. hayatımda bu kadar boş konuşan insanlar görmedim ya, yok 70 köy alırız 100 köy alırız, acemiyi böyle yaparız, şöyle bitiririz. ne güzel udw ile seviyeli olarak savaşıyorduk, onlar köy alınca biz, biz köy alınca onlar tebrik ediyordu. nerden çıktınız siz, adam ciddi ciddi sataşın bize tadı çıksın diyor, yazıktır ya

alırız demedik yav, dağıtırız dedik :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Hocam işte sen ortamı hep ciddi sanıyorsun senin hiç kankan olmadı mı iyi arkadaşın olmadı mı? Yazıktır . Sen hayatında hiç esprili ortama girmedin mi?
Bizde zaten ciddiydik köy taşımacılığı yapıyorduk elimize alıyorduk pusulanın üstüne koyuyorduk. Aynısını size yapıcaktık ama köy taşıması zor oluo epeyi ağır bişe o yüzden dinleniyoruz.
Fkskfkdj gece gece güldürdün ya nerde edindin bu süper yüksek seviyeni azıcık düşür belliki o seviyede ağaç tost verdi desek inanıp saçmalamayınlarla dönücen akdjajf

DeletedUser13497

Ziyaretçi
C3 basinda var miydiniz hatirlamiyorum ama ayni olayi pusula antiye yapmisti.occipitalis ve bir hesap icerdeki koyleri patlatmisti.sonra antide generals hesabiyla oyunun ilerleyen bolumunde yapti ayni seyi.kimse sutten cikmis ak kasik degil.su an haberiniz olmadan yapildiysa bu kadar sasirmaniz cok anormal..

c3 ün başından sonuna kadar vardım ve sınırı radamentle ikiiz tuttuk sonuna kadar
senin bahsettiğin olayı biraz yanlış biliyorsun doğrusunu açıklayayım EquesTRianWarrioR. arkadaşımın profilinde adım yazıyor diye klandan atıp toplanıyor ve aynı gece bana saldırı başlıyor oyun sonuna kadar bitmetyen hergün yapılan op neden profilde adım yazıyor :)
occilerde ona tepki için ayrılıp arkadaş grubu olarak bize geçiyorlar
ve yine yanlış olduğun nokta generals bizde idi şuanki yunkee nin yaptığını bize yaptı
ve daha bir çok hesap lütfen bilmeden yorum yapmayın antinin yaptığı rezaletleri burda saymaya kalksam aksama kadar yazmam gerekir o konuda kimse ellerine su dökemez rahat olun
ama bize yapılanları da biz yapmış gibi göstermeyin bulabiliyosanız açın arşiwden bakın

abi en uyuz olduğum şeydir yenildiyen eyvallah der çeker gidersin uzatmanın en anlamı var ki oyun bu ? eliza hanım pusulanın gerçek yüzünü belki biliyorsunuz belki gerçekten bilmiyorsunuz bu bizi ilglendirmez kesinlikle ama şu varki herşey gün gibi ortada bizim yaptığımız strateji sizin yaptığınız rezillik aslında siz ceza aldırıp op yaparsınız biz bize olan bağlılıkları ortaya koyar çıkartıp adamı vurdururuz göstere göstere hemde siz bizim yönetimimizi dahi görüyordunuz ben bunu bile bile engellemedim görün istedim hatta bundan da haberim yoktu diyemezsiniz neyse mevzuyuu uzatmanın anlamı yok...

alarm ( 3 ) Rakı ( 2 ) Pusula ( 5 ) adil savaşını stratejileriyle oyun tarzıyla alarm rakı ortaklığı kazanmıştır sıradaki hedefimiz acemi klanıdır udw ile anlaşmamız gereği acemiler bitene kadar köy alımları devam eder en son alarm rakı ortaklıgı kalana dek bütün klanlar temizlenir ve alarm rakı kalınca oturulur bi düşünülür konuşulur durum değerlendirmesi yapılır buda bizi ilgilendirir kimseyi ilgilendirmez biz ugur ve özgürle yazı tura atacağımıza kanaat getirdik ki uğur kardeşimizde eğer dünya sonunda alarm rakı kalırsa rakı sofrası kuracagını söylemişti ki sözünün arkasındadır asla yok demez :*

belki farkında değilsiniz ama biz tbriğimizi ettik alarm klanı ile savaştık siz destek verdiniz udw ve siz biz bende onları tbrk ettim oyalayan klanı neden tbrk edeyimki çünkü sizin bir başarınız yok ortada
ayrıca rezillik görmek isteyen yunkee ve sibelliusun dosyalarını inceleyebilir pusula şu reziliği yaptı deyin benim gibi ispat edin ben klanımlada hesaplaşırım hiç merak buyurmayın
sizin gibi bu rezilliğin adını strateji diye değiştirip kendimi aklamaya çalışırım
hiçbişi yapamasam dahi yüzüm kızarır yazmam susarım sükut ikrardan derler hatamı kabul eder ve susarım ama şuan yaptığım bişi yok ve susmak bana değil size yakışır
pusula neler yaptı gün gibi ortada diyenler şak diye koysunlar ortaya bizde görelim

ve yenilgimizin sebebi sizin çok iyi olmanız değil bizim çok kötü olmamızdan kaynaklandı eksiklerimiz çoktu ama gerçekten en büyük eksiğimiz sercanın yokluğu idi oyun bazında deil yönetim bazında zaafiyet yaşadık buna ragmen klanımızda (hala var) casusların fink atması bizim klanımızın büyüklüğünü ortaya koymaktadır

ispatlayamayacağınız yorumlar yapmayınız

Bilmedenoldu*

Yasaklı
've yenilgimizin sebebi sizin çok iyi olmanız değil bizim çok kötü olmamızdan kaynaklandı'

bu sözünüze katılmıyorum. eksikleriniz olmasaydı da sonuç pek değişmezdi. belki de bizimle tam anlamıyla sınır olmamanız nedeniyle böyle konuşuyorsunuz fakat bize sınır olan ve birkaç opumuzda silinen 'barboros, radament, benwade, w8kabus ve daha nice' arkadaşınıza yenilginin nedenlerini sorabilirsiniz. reel hayatta ve oyunda başarılar, sonuç olarak pusula halen daha karşımızda duruyor, bitmiş bir şey yok.