Acemiler vs eskiya

• Konuyu başlatan DeletedUser44565
  • Başlangıç tarihi

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
ortada gidiyor 2 tarafıda tebrikler. eşkiya wyi nasıl kapamış diyebildi dilek sigarası anlamadım :)

Hiçbirşey bilmeden yorum yapmayalım şurda. Acemi klanı Eşkiyanın 4 klanından sadece tek bi klanıyla savaşıyo. Diğer 3 klanımızı o bölgeye yönlendirmeye bile gerek duymadık zaten hedefimize uygun düşmemekte bu şekilde birşey.Şimdiye kadar dünyayı domine eden yada yine senin gibi böle dışardan bakan kişilerin domine ettiğini zannettiği ilk 10da bulunan düşman klanları yıktık.Dişimize göre rakip bulamadığımız içinde bırakanlarımız oldu ve olacak.Güç olarak w18de bizi yıkacak turkuaz best rip vs vs ittifaklarını dağıttıktan sonra karşımızda bizi yıkacağını iddia eden bi ekipte kalmadı.Bizi yıkacağını iddia eden bi rakip olmayınca bu yorumu yaptı dilaksigarası.Bi dünyayı kapatmayı bizim gibi hızlı savaşan klanlar, karşısında rakip bulamamak olarak görmekte.Bu saatten sonrası köy toplama işi kim daha iyi yaparsa size göre o dünyayı kapatır.Açıkcası bizdede 1 tane bile o tarz oyuncu bulunmamaktadır.Köy büyütüp beklemek bize göre değil savaşın zevkini almadıktan sonra bize göre oynamak anlamsız.Bölgemizde diplomasisiz tek hakimiz bizi sileceğini iddia eden bi klan yok w18de kendi bölgesini diplomasisiz elinde bulunduran klanda yok. Acemilerle olan savaşıda boşta kalmamak adına yapılan bir savaş olarak görüyorum zaten acemilerde aynı düşüncede bırakacaklar oyunu, kazananı kaybedeni olmayacak bir savaş.dengesizm sende ciddi bir savaş varmış gibi paylaşım yapma şurda :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
kanki ona bakılırsa sadece bizimde bi klan savasta aktif oda bizim klan yani Acmyz klanı :D ciddi bir savas değil zevkine bir savasta paylasım yapmakta mı yasak :D

Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 E$K!YA 96 108 5.522.345 7.164.965
2 Acemiler 91 76 4.369.580 4.201.703
3 Acemiler.. 15 18 1.185.737 2.434.715
4 Acemiler. 2 2 528.448 1.303

paylasımı söyle yapsam daha iyi olur heralde

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
2013-08-10 15:23:52 itibaren sizin klanlarınızdan 63 köy almışız ama sizle savaşta değiliz.kaybettiysekte maksimum bizim aldıklarımızdan 10-15 köy geri almışlardır.Bunlar ne olacak?İstatistik paylaşıp şurdaki oyun bilmez adamlara reklam yapacaksan sokalım bütün klanları savaşa kaça kaç gidecek görelim. Bizim klanı soksaydık dediğim gibi 63 köy yazılcaktı oraya.Turkuaz klanına benzediniz hiç hoşlanmadığım bir olay, yıkılmadan dünyayı terketceksiniz zaten 3-5 yanlış rakamla burdan sanki bizle başa baş savaştığınızı göstermeye çalışıyosunuz. yanlış hareketler bunlar tek cephede sadece tek klanımızla savaşıyosunuz savaştığınız başka bir klan yok.Zevkine savaşınızı yapın ayrılırken teşekkür edelim burda böle yangından mal kaçırır gibi yapılan paylaşımın gözümde anca değerini düşürür.

DeletedUser44565

Ziyaretçi
osman al tüm klanını gel o zaman artislik yapacaksan burda cok konusma .. Zevkine yapılan bir savaşta zevkine yapılan paylasımlar . Madem öyle sende katarsın tüm klanlarını istatistiklerini gösterirsin bu kadar basittir.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
he ya he sen tüm klanlarını kat bakalım bizde katarız bi bitmediniz.Sizin ayağınıza mı geleceğim ben zaten sizin bölgenizde savaşıyo adamlar kendi bölgenizi temizliyebilcek kapasiteniz yok.Bi klanda gelsin bizim bölgemizde savaşsın yeter artık oraya buraya gitmekten yoruldum. sizden önceki tiplerde uzaktan bu şekilde konuşmayı biliyodu.yakınlaştıkça sustular.Gelin kuzeye savaşalım hep deplesmandayız aldığımız köyleri geri almaktan başka birşey bilmiyorsunuz.Sizinde gücünüz anca bi klanımıza denk gelir fazlası ziyan olur.Tüm klanlarınızın savunmarlını yığın sınıra sonra bizim tek klanımız savaşıyo diyin oh ne ala memleket.

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Osman üste cıkmaya calısma kalbimizi kırmaya gerek yok . Ve anlamadıgın şey suan zaten tek e tek bir savas veriliyor . Bizim üst klanla sizin eskiyanın bir kolu bunu istatiklerde gösterdim . Ayrıca suan kuzeye geliyoruz biz fark etmedin mi ? . Ayrıca aldıgınız köy yok . Bizim aldıklarımızı siz alıyorsunuz neden bunu kabullenemiyorsun . Kendin diyorsun nart a güneye inme dedim . Nart da bizi kolay lokma sandıgı icin indi ama planları tutmadı . Madem biz boş klanız neden op yaptıgımız oyuncu Lol klanına geciyorda kendine destek alıyor ? Destekleyebilecek durumunuz yok mu koskoca 3 eskiya klanının ? Ve suan hepiniz biliyorsunuz ki savastıgınız en adam gibi klan da biziz . İstatiğe mi oynadık biz bu güne kadar ? Yada kactık mı ? Size yalvardık mı ?. Hayır savası acanda biziz savasanda biziz . Ve bizim bir klanımıza denk gelir diyorsanız bende 3 klanıda al savas ac gel bitir bizi diyorum . Sizde kurtulun bende w20 ye kadar kafayı dinliyim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
en adam gibi derken sonuna gülücük koymayı unutmuşsun çünkü turkuaz best şuanki sizofren klanları oyunu bilen adam gibi oyunculardan oluşmakta kibire gerek yok adam gibi adam giderken efelik yapmaz turkuaz klanlarını her ne kadar sewmesekte adamlar en canlı haldeyken savaşını açtı we dagıldı savaşın sonunu yaşadılar aynı şekilde diger düşmanlar ama yok biz w20 ye gidicez falandı filandı bu tip ayaklarla açılan bir savaşta istatislik olarak ikiye bile katlasanız savaşın sonunu görmeden kaçacaksınız bu adamlık deil zavallılık ayrıca biz diger klanları savaşa almamız için karşımızdaki klanı savaşmaya deger oldugunu görmemiz lazım onun için diger klanlar savaşa alınmayacak istersen tek tek hepsine ilanını yaparsın .....

DeletedUser44565

Ziyaretçi
en adam gibi derken sonuna gülücük koymayı unutmuşsun çünkü turkuaz best şuanki sizofren klanları oyunu bilen adam gibi oyunculardan oluşmakta kibire gerek yok adam gibi adam giderken efelik yapmaz turkuaz klanlarını her ne kadar sewmesekte adamlar en canlı haldeyken savaşını açtı we dagıldı savaşın sonunu yaşadılar aynı şekilde diger düşmanlar ama yok biz w20 ye gidicez falandı filandı bu tip ayaklarla açılan bir savaşta istatislik olarak ikiye bile katlasanız savaşın sonunu görmeden kaçacaksınız bu adamlık deil zavallılık ayrıca biz diger klanları savaşa almamız için karşımızdaki klanı savaşmaya deger oldugunu görmemiz lazım onun için diger klanlar savaşa alınmayacak istersen tek tek hepsine ilanını yaparsın .....

Benim kendi görüşüm budur . Diğer klanların yaptıgı beni ilgilendirmez . Cünkü kendimizi biliriz biz . Ayrıca w20 ye gececeğiz işin ucunda ayak felan yok , bunu siz dahil herkes biliyor o zamana kadar savasmanın neresi yanlıstır söyleyin . İstatistikleride paylasırım bu benim kendi olusturdugum forumdur . İstatistikler mi bu kadar tartısmayı yaratan şey ?? Ayrıca diğer klanlarınızıda savasa katmanız neyi değiştirebilecek bana bunu söyler misiniz ? Sonucta mesafeler uzak biz kattık bütün klanlarımızı ama bir etkileri var mı hayır onlar baska savasla ilgileniyorlar . Simdi rica edersem iyi değerlendirip öyle yorum yapın . Değer görüp görmemeniz umrumda değil , artistlik atmaya da yorum yapmaya gelmeyin sizle laf dalasına girmek istemiyorum sadece oyunumuzu oynayalım bu baslık altında birbirimize laf sokmak değil daha güzel şeyler söyleyebiliriz .

Simdi iyi oyunlar dilerim ..

DeletedUser

Ziyaretçi
savaş yanlış demedim neden paylaşım yapıyosun demedim klanlarınızı katın demedim boşu boşuna meşhur olmaya iyi gözükmeye çalışma benim sölemek istediklerim farklı ayrıca laf dalaşına giremessin çünkü bu şansı bulacak kadar sana yorum yazmam içindeki üstünlük heyecanını anlıyorum türbün şowu yapacaksın iyi oyunlar....

DeletedUser101

Ziyaretçi
bence burada tartışmaya gerek yok ... 1 aydır oyunla ilgilenmiyorum ve bunu dost düşman herkes biliyor .. Hemsin ve togi07 bile bu yüzden bizim klandan size geçiyor .. 1 ay yok oldugum süre zarfında bizden hiç bir hareket görmeyen kimse kendini nimet saymasın .. İsmimi telafuz ederken 2 , 3 kez düşünmesi gerek bir adamın .. Benim o bölgeye gelme sebebim togi07 ve hemsin e yardımcı olmaktı ki şu anda o arkadaşların nerede olduğu belli .. ve benim oradaki 2 köyümü almaya kimsenin bir şeyinin yetmediği de belli .. Ben bu oyunu oynarsam ve klanıma oynatırsam o bölgedeki arkadaşlarımızın bütün ACEMİYİZ uzantılarına kök söktüreceği de aşikar bir durumdu .. Siz EŞKiYA klanlarıyla felan savaşmıyorsunuz .. 20 köylük bile bir sınırımız bile yoktu.. Hal böyleyken bir klan EŞKİYA yla savaşıyorum demesin .. Bu savaş açıldığında seviye olsun istedik iyi de gidiyordu fakat beklendiği gibi seviye düşüyor bazılarının sayesinde .. Nedense bu zamana kadar herkesle polemiğe girmiş arkadaşlarla ... Ben rahatım böyle konuşturmayın zorla oyuna döndürmeyin .. Daha kpss ye çalışcam =)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
2 tane satışçı oyuncu için koca klan güneye indi demek ne kadar basit bi açıklama.Polemiğe girecek kadar sahip çıkıyorum demekki şu klana ki burda bu yazıları yazıyorum.2-3 tane süslü laf edip çıkmayın işin içinden adam sanki leblebi toplar gibi 10 köy alacağım eşkiyadan yazısını yazarken sen git keyfine bak w19da oyna kpss çalış ben sahiplenirim klanı yorum yazmanada gerek yok adınıda kullanan yok.güneye klanı nasıl soktuysan başında da dur burda insanlar eşkiyayla savaştığını zannetmesinler eğer biraz önemveriyosan klana.

DeletedUser44845

Ziyaretçi
yahu yazmayayım dedim ama neyi paylaşamıyorsunuz oyun bu oynayın işte ...

yok asarım keserim bilmem ne geçin şunları artık.

oyunda savaşıp reelde muhabbet etmeyi (bazıları hariç) öğrenin...

gerisi mi koskocaman boşşşşşş.....

JrFly

Dük
2 tane satışçı oyuncu için koca klan güneye indi demek ne kadar basit bi açıklama.Polemiğe girecek kadar sahip çıkıyorum demekki şu klana ki burda bu yazıları yazıyorum.2-3 tane süslü laf edip çıkmayın işin içinden adam sanki leblebi toplar gibi 10 köy alacağım eşkiyadan yazısını yazarken sen git keyfine bak w19da oyna kpss çalış ben sahiplenirim klanı yorum yazmanada gerek yok adınıda kullanan yok.güneye klanı nasıl soktuysan başında da dur burda insanlar eşkiyayla savaştığını zannetmesinler eğer biraz önemveriyosan klana.

La Osman bu ben 18'i bırakacağım 19 açıldığında dediğimde neler demişti :DSA:DS:D:D Çocuğu 19'da da barındırmadılar galiba baksana 42 puan :D

DeletedUser44565

Ziyaretçi
yaw neyse oyununuza bakın zaman ne gösterir bilinmez

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Eskiyanın opundan sonra tekrar düzenleyeceğim dedim paylasıyorum

Alınan köy : 15
geri verilen köy : 10
daha da geri alınacak köy : 2
Toplamda alınmıs olan : 3

Eskiyayı yaptıkları güzel optan dolayı tebrik ederim

ygfp.jpg

Bir kac güne bizim yaptıgımız optan sonra tekrar düzenlenecektir . Gereksiz yorum yapmayın..

İyi Oyunlar.