Acemiler vs eskiya

• Konuyu başlatan DeletedUser44565
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Öncelikle iki taraf icinde başarılar güzel bir savas gececiğini umuyorum . Karsılıklı olarak gereksiz eleştiri yapılmayacaktır . Yapanlarda kaideye alınmayacaktır .

Ayrıntılar
İttifak Acemiler
Acemiler..
Rakip E$K!YA
Rütbe for k56
Başla bugün saat 16:34:34
Son: ---
Süre 0:41:39
Forum başlığı
Açıklama Başarılar her iki tarafada dostlara selam .

İyi oyunlar

DeletedUser44845

Ziyaretçi
zevk alın gerisi önemli değil.... başarılar.

DeletedUser9770

Ziyaretçi
turkuaz ve best savaşlarındaki gibi seviye ayaklar altına alınmaz umarım...

keyf almak ve keyf vermek dileğimle...

hayırlı olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kazanana helal olsun kaybedene geçmiş olsun, bundan başkada laf olmasın :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Yenmek yada yenilmek bizim icin önemli değil eskiya ile savasıp yensekte yenilsekte hesap sil yapacağız demiştim öyle de olacak w20 ye geciş yapacağız.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
ULa Ne Eşkiyaymış herkesin gözü üstümüzde :) tam bi yere odaklanalım diyoruz başka bi cephe açılıyo :) hayırlısı olsun best turkuaz savaşına döneceğini zannetmiyorum ortalıkta haketmediği halde dünya 1.cisiyiz havalarında dolaşmadığınız için :) sempatim var acemiyiz klanlarına erol bıraktıktan sonra kanlı bıçaklı geçmez zevkli olacağını düşünüyorum hatta :)

Savaş ilanı yazınız bile beni mutlu etti teşekkür ediyorum acemiyiz klanı yöneticilerine.Şimdiye kadar savaş açmadık hiçbir klana yani ilan yapmak nasip olmadı herkes kendini yansıtır şekilde bize savaş ilanı yaptı.Acemi klanlarını takdir ediyorum bundan dolayı.

DeletedUser44565

Ziyaretçi
ULa Ne Eşkiyaymış herkesin gözü üstümüzde :) tam bi yere odaklanalım diyoruz başka bi cephe açılıyo :) hayırlısı olsun best turkuaz savaşına döneceğini zannetmiyorum ortalıkta haketmediği halde dünya 1.cisiyiz havalarında dolaşmadığınız için :) sempatim var acemiyiz klanlarına erol bıraktıktan sonra kanlı bıçaklı geçmez zevkli olacağını düşünüyorum hatta :)

Savaş ilanı yazınız bile beni mutlu etti teşekkür ediyorum acemiyiz klanı yöneticilerine.Şimdiye kadar savaş açmadık hiçbir klana yani ilan yapmak nasip olmadı herkes kendini yansıtır şekilde bize savaş ilanı yaptı.Acemi klanlarını takdir ediyorum bundan dolayı.

Yorumlar icin teşekkürler arkadaslar . Bu arada osman valla basını okudum dedim eywah osman geldi sinirlendi yine ve yeniden :) sonlarını okuyunca bende seni bu yorumun icin tebrik ettim kardeşim eyw

DeletedUser31288

Ziyaretçi
aferm kendal beni dinleip benm oldugum klana savas acmamısın :D:D gidin orda nartla birbirinizi yiyin e mi :D

DeletedUser44565

Ziyaretçi
aferm kendal beni dinleip benm oldugum klana savas acmamısın :D:D gidin orda nartla birbirinizi yiyin e mi :D

abi kıskandıysan sanada acıyım savas tt2 bu kadar üzüleceğini bilmiyordum hani bana köy ayarlıyordun yanından 16 tane mis var nereye atam ben onları simdi

DeletedUser31288

Ziyaretçi
o hesap camura battı :D bonus istiosan aldıram ama :D savas acarsan bana benm yanmda yasatmazlar seni kendalım ondan acma bana savas faln bnm daha möhim işlerm var :D:D

DeletedUser44565

Ziyaretçi
yok canım yaşatırlar kardeş kardeş geciniriz tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel ve seviyeli bir savaş olacagını dusunuyorum başarılar :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
seviyeli ya tt2 alıp veriyoz ordu kesiyoz , kestiriyoruz . Mis kesiyoruz , kestiriyoruz öyle öyle gidiyo işte zevkli geciyor

DeletedUser

Ziyaretçi
şu sayfada kimse birbirine takılıp laf atmıyo böle savaşmı olur yav

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Şu klaniçi 5 gün destek olayı olmasa bi ziyaretinize gelirdim muhabbet ederdik forumunuzda.Eskiden klan oyuncuları muhabbet için düşman klana geçerlerdi kimsede yadırgamazdı.Savaş ilanlarında çamura yatmayın TÜRBÜNe oynamayın demezlerdi :) Klansavaşları dönemi hep içimizde bi ukte olarak kalacak galiba :) Bu arada rahat bölgede olan muhabbet için gelecek arkadaş olursa bekleriz klana :)