A-Team Savaş Raporları

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka senin raporlar çok kötü brstv ye at paylaşılmasını istiyor isen

DeletedUser61413

Ziyaretçi
Kesildiğiniz raporları biz mi paylaşacaktık D:D:

başarılar.D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
bugün iy kesim yapıldı raporları koymaya üşeniyorum :D

ya bu terbiyes adam hala konusuyormu :D

Tebrik ederim arkadaşlar

kaç gündür alamadığınız, kesile kesile bir olduğunuz oyuncuların bulunduğu klandan mı bahsediyorsun D:

yoksa sen kendi kafan dünya kurup; onumu yaşıyorsun :D

ya bu terbiyes adam hala konusuyormu :D

Sen multiden ban yedikten sonra hangi yüzle burada konuşuyosun önce bir aynaya bak

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser53115

Ziyaretçi
Gerçekten bu kadar hakaret eden 2 asker öldü köyü gitti gibi şeyler yüzünden ağzını bozan komple bir efendi klanda 3 tane oyuncu kirletiyor . Yazık gerçekten yazık .

Normalde formlara yazı yazan birisi değilim ama hakaret boyutlarında kişiliklere dokunacak cümleler kurabilen kişilerle aynı oyun içerisinde olmaktan utanıyorum . Yaşınız ne olursa olsun yazık gerçekten azcık düşünün bu cümleler nedir ??

Faruk olmasaydı hanginiz şuanda burda konuşuyor olabilecekti ??? faruğu arkanıza alıp oyuncumu sandınız da kendinizi klavyeden yazı yazmaya gelince üstünüze yok maşallah .

Biraz edep lütfen .

Saygılar

DeletedUser29784

Ziyaretçi
faruk abiden bahsederken biraz düşünün lütfen :D
pre ve multiler olmasaydı sanki sizin durum çok farklı olmayacaktı da :D

DeletedUser61413

Ziyaretçi
Gerçekten bu kadar hakaret eden 2 asker öldü köyü gitti gibi şeyler yüzünden ağzını bozan komple bir efendi klanda 3 tane oyuncu kirletiyor . Yazık gerçekten yazık .

Normalde formlara yazı yazan birisi değilim ama hakaret boyutlarında kişiliklere dokunacak cümleler kurabilen kişilerle aynı oyun içerisinde olmaktan utanıyorum . Yaşınız ne olursa olsun yazık gerçekten azcık düşünün bu cümleler nedir ??

Faruk olmasaydı hanginiz şuanda burda konuşuyor olabilecekti ??? faruğu arkanıza alıp oyuncumu sandınız da kendinizi klavyeden yazı yazmaya gelince üstünüze yok maşallah .

Biraz edep lütfen .

Saygılar

Noktayı koymuş kardeşim.

DeletedUser29784

Ziyaretçi
USTA AYPİ NİN KÖYLERİNDEKİ ŞÖVALYELERE DİKKAT :D

wusmkp8n.png

oyv99d3l.png

pr38m2yn.png

krmvj3eb.png

zxgndpkz.png

8ix4kgfe.png

9lgutpq9.png

8xqr2g2t.png

d9bnyt5d.png

55efnoci.png

o999tyjy.png

pdfp4lt3.png

lr986x5f.png

Tanımsız

Okçu
Adamlar destek atıyor. İllaki o kadar şövalye olacak, organizasyon güzel -multi yoksa- :)
İki tarafada tebrikler.

Balondoor

Kılıç Ustası
Raporlar güzel Explorer klanı da güzel kesim yapmış fakat dikkatimi bir şey çekti şu 3 kişi olsa bu savaş daha fazla gitmez :)
usta ip*
Faruk2829
Bugracisem

Brskr-RTV

Hafif Atlı

Biraz edep lütfen .

Saygılar

Şuna bir açıklık getireyim multi olmasa şuan hanginiz burada olacaktınız bakış açını değiştirmeni öneririm.

DeletedUser58068

Ziyaretçi

Biraz edep lütfen .

Saygılar

Size herhangi bir hakaret edilmedi saygıdan bahsediyorsanız klanınızda 32 hesap multiden ceza almasına rağmen o klanda durup destekleyebiliyorsanız klanınızı bu saygıslıkdır ve suca ortak olmakdır.

Oyunculuk hakkında kendine bak bakalım her dünya girip bir başarı yakalamayıp terk eden bir oyuncusun

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Size herhangi bir hakaret edilmedi saygıdan bahsediyorsanız klanınızda 32 hesap multiden ceza almasına rağmen o klanda durup destekleyebiliyorsanız klanınızı bu saygıslıkdır ve suca ortak olmakdır.

Oyunculuk hakkında kendine bak bakalım her dünya girip bir başarı yakalamayıp terk eden bir oyuncusun

Noldu bumerang, hangi renge geçtin yine ? Sallamışsın raporlarını paylaştığın adama ? :D tt2

lBuRkl

Mızrakçı
Noktayı koymuş kardeşim.

Noktayi koymuş diyor

Noktayi koyan adam pre ile gece gündüz oynayip en fazla 1,2 ay dayanabilen sonra presize dönünce oyun kaybolan

Noktayi koymuş diyen adam her mis geldiginde hesabi bakıcıya veren hesaba başkalarini vpn'den sokan Dünya kadar multisi olan multiler ile oynayan pre ile durmadan sur yükseltip ham çeken halada konuşan insanlarsiniz yazık bari yapipta konuşmayin yapmadiğinizda açarsiniz ağzinizi

Kanaatimce herkes kendi oyununa baksın. Kimse kimseyi sorgulayamaz adam ister pre ile oynar ister başka şeyle kimseyi ilgilendirmez.

DeletedUser58068

Ziyaretçi

Kanaatimce herkes kendi oyununa baksın. Kimse kimseyi sorgulayamaz adam ister pre ile oynar ister başka şeyle kimseyi ilgilendirmez.

Yazdıklarımı defalarca okudum birini mi sorguluyorum diye hayır bulamadım bu tamamen cevaba karşın doğan cevap hakkıdır ayrıca dikkatli okursanız sen pre ile oynuyorsun gibi bir şey kullanmadım

DeletedUser

Ziyaretçi
1 köyü korumak için
klanındaki oyuncuların yarısı sömürge olmuş..
hala konuşuyorlar...

anlamıyorum...
yok multi değiliz diyorlar birde
klanındaki oyuncular sömürge
klanınıza girip 1 dk sonra çıkan bir dünya klansız hesap var onlar ne:)

kısacası...
su oyunda multilerle biraz daha dayanırsınız
sonra ya hesap silersiniz
yada hesap el değiştirir...
yada klan daveti istersiniz basit şeyler bunlar :)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
ahhh apeddon ahh... multicilikteki her türlü inceliği nasıl da biliyorsun...yapmıyormuş gibi çek panpa tt2

DeletedUser57132

Ziyaretçi
sizden daha iyi raporlar bekliyorum diyicemde karşı taraftan o kadar asker çıkıyodur :D