Ağustos Ay'ı Turnuvası 2015

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lloyd

Casus
bıdakıne bende katılam madem :D

yok benim bu kesin sonlandı bu akşam... dün ve önceki günki roundlar belirtilen özelliklerden farklı olduğu için iptal edildi... turnuva 1.si puan alamadı ben 1. oldum aradaki fark 3 rounda kadar düştü derken hop o roundlar geçersiz sayıldı, bu rounda da başladık yarım saat sonra baktık ki yine hatalı round klan dışı destek serbest, haliyle düşmanımız çok oldugundan oyundan düştük nasılsa bunuda geçersiz yapacaklar diyip oynamayı kestik.. şu an ki 1. yerini koruyacak puanda ve bu round geçerli sayılıyor. bizim oynadığımız roundlar sadece benim saldırımda rakip savunmasızmış gibi ! diğer iki round bende herkesle eşit şartlarda oynadım. sineye çektim ama bu round iptal edilmeyince kasıtlı olmasa bile hakkımın yendiğini düşünüyorum.. 30 barbar alan kişiler şampiyon olsun bize göre değil.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Şubat Ayı 'Hafta İçi' Turnuvası tamamlanmıştır. Buradan şubat ayı hafta içi turnuvası hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Katılan herkese teşekkür ederiz.

İlk 3 sıralamamız ve kazandıkları ödüller alttaki biçimdedir. Kazanan oyuncularımızı tebrik ediyoruz.

Kazananlar

c6cfcaca7e.png

Ödüller

1. Livi - 800pp
  2. Lloyd - 500pp
  3. barbarino - 200pp

Not: Premium puanlarının yüklenmesi 3 hafta kadar sürebilmektedir. Lütfen bu süre dolmadan ticket açmayınız.

Bir sonraki turnuvamızda görüşmek üzere hepinize iyi oyunlar dileriz.

Klanlar Türkiye Takımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.