Ağlama Duvarı

Anarşist*

Yasaklı
Pars klaninin içinden geçtiğini ağlıyordu. Pars şimdi köylerini yol geçen hanına çevirmiş. Ellerine sağlık Gökhan'ın . :) ağla lan kedi bıyıklı :D

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Çok teşekkür ederim Metin Beycim keşke KAP'a bildirim atar gibi atsaydınız dostlar çok sevinmiş burada
Aklıma geldi fakat böyle bir açıklama yapmanın benim haddime olmadığını karar verdiğim için bir şey bir açıklama yapmak istemedim. Enes beye açıklama yapıp yapmayacağını sorduğumda ise çok mühim olmadığını söylediği için şimdiye kadar bir şey söylememiştim. Saygılar.

Meto.

Yasaklı
ağlama duvarı nede olsa bırak ağlasınlar :)
karakter herkesde olmuyor :))

Furkancım sana ilk ve son kez sert bir şekilde yazıyorum. Bazı şeylerin hatrı büyük. Ama karakterimin zekatını versem tüm dostların nasiplenir. Senin özelinde dediğim gibi hatrı büyük olan şeyler var rahmetli Seydi abinin hatırasına susuyorum. İncitme o hatıraları ben de başkalarının kalplerini incitmeyeyim. Sen girme bu tarz konulara.

Pro Ötüken

Milis
Furkancım sana ilk ve son kez sert bir şekilde yazıyorum. Bazı şeylerin hatrı büyük. Ama karakterimin zekatını versem tüm dostların nasiplenir. Senin özelinde dediğim gibi hatrı büyük olan şeyler var rahmetli Seydi abinin hatırasına susuyorum. İncitme o hatıraları ben de başkalarının kalplerini incitmeyeyim. Sen girme bu tarz konulara.
niyeki canım seydi abimin olduğu klanı o kadar aşağılayıp küçük düşürmeye çalışanlar sizler değilmisiniz :)
istediğiniz kadar sert konuşabilirsiniz seydi abim sizin şu halinizi görse suratınıza tükürürdü
siz aynı şekilde ağlamaya devam edebilirsiniz.
bu kadar agresif tavırlarınızı oyunlardada bekliyorum
çakma procular sizi :)
bir oyun için bu kadar takla atmaya gerek yok :)

Pro Ötüken

Milis
zamanında saygı duyduğum sevdiğim adamlar 2 kuruşluk adamlar için eski dostlarını arkadaşlarını satıp
yarı yolda bırakıp gidiyorlar
sonra vay efendim öyle vay efendim şöyle :)
sonra suçlu prodaki kalanlar oluyor :)
yazık...
bana saygıdan kusurdan hatırdan bahsetmeyin artık.
@Meto.

Pro Ötüken

Milis
he bu arada telefonlarımda açık her türlü konuşmayada varım bunu sende biliyorsun.
yazdığınızda konuları konuşmaktan tut sohbet etmeye kadar yazan gene bendim onca şeye rağmen gene abim bilip size saygı duymuştum
son olanlardan sonra anladım ki çoğunuzda karakter denilen şey aslında bir oyun için sildiğinizmiş.
@Meto.