_anka_

• Konuyu başlatan DeletedUser3317
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3317

Ziyaretçi
K54 kıtası ağırlıklı olarak oyuna başladık.. Bakalım kimler burada kalıcı olacak merakla izliyoruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar dilerim, şu her dünyada kurulan anka klanlarından mısınız siz de? hani hep ilk baş kurucusu köyünü kaybeder sonra dağılırlar :D realism di sanırım oyuncunun ismi

DeletedUser3317

Ziyaretçi
başarılar dilerim, şu her dünyada kurulan anka klanlarından mısınız siz de? hani hep ilk baş kurucusu köyünü kaybeder sonra dağılırlar :D realism di sanırım oyuncunun ismi

Hayır biz 3-4 milyon olunca sıkılıp hesap siliyoruz yeni dünya açılınca orada oynuyoruz :) 7-8 arkadaş dışındada hep yeni dünya oyunculardan klanımızı kurarız.. Bu yüzden çok fazla dostumuz oluyor yıllardır.. Ve çok eğleniyoruz.. Realism ile bir alakam yok her anka SIMURG ANKA olamaz :)

DeletedUser35031

Ziyaretçi
Realism'in kurduğu klan Zümrüd-ü AnkA Bi W'de o klandaydım.

DeletedUser3317

Ziyaretçi
Bu arada başarı dileyen arkadaşlarada teşekkür ederim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır biz 3-4 milyon olunca sıkılıp hesap siliyoruz yeni dünya açılınca orada oynuyoruz :) 7-8 arkadaş dışındada hep yeni dünya oyunculardan klanımızı kurarız.. Bu yüzden çok fazla dostumuz oluyor yıllardır.. Ve çok eğleniyoruz.. Realism ile bir alakam yok her anka SIMURG ANKA olamaz :)

o zaman başarılar diliyorum tekrardan

DeletedUser

Ziyaretçi
ANKA-ZÜMRÜDÜ ANKA- ANKA A- ANKA -B - ANKA C- ANKA D , ANKA SİMRUG ( hepsi Realisim- Yusuf' un arkasında olduğu klanlardır) peki sen kimsin

başarılar dileyelim madem bizde

DeletedUser3317

Ziyaretçi
Ben w2 deki SIMURG ANKA klanı kurucusu Mickey Mouse veya ondan sonra tekrar oyuna döndüğümdeki hesabımla damperman.. Pek tanınmam sadece dünyaya girer iki üç oyun birincisine hesap sildiririm saldırı savunmada rekor yapar sıkılınca bırakırım arkadaşlarla yeni dünya açılır tekrar başlarız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
çok iddali gördüm acaba kimsin :)) neyse bu kimseyi ilgilendirmiyor neticede başladığınız yada başlayacağınız dünyadaki ilk sıralamalara yerleşenler düşünsün artık :))