!!!___simosm___!!!

• Konuyu başlatan DeletedUser44845
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar ekip tam larak girersenız başarılı olucağınızdan eminim

DeletedUser

Ziyaretçi
bu server operasyon nasıl olurmus bu klandan görücek herhalde :D

DeletedUser44845

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar ekip tam larak girersenız başarılı olucağınızdan eminim

biraz kafa dinleyelim ve birde sadece raid ekibi ile girelim dedik.
az olalım istedik birazda açıkçası arkadaşların çoğuna da söyledik on süresi düşük olanlar hesap açmayacaklar dostluk baki :)
hayırlısı bakalım zevk alalım da gerisi boş...

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Başarılar dostum.Sizin ekibin burda başarılı olabileceğine inanıyorum. emrah abide başlıyor mu

DeletedUser

Ziyaretçi
Basarilar bu arada w20de destek atin bana hucum azitti :) 200 su an saldiri sayisi

DeletedUser44845

Ziyaretçi
ee zamanın da dedik 20 olmasın kötü world diye tt2

mayısta w15 bıraktığımızda dedik hilmi eylülde açılan serverda full kadroyuz diye nerden bilelim bu kadar saçma bir server olabileceğini.
oyundan ve oplardan soğudu arkadaşlar resmen eziyet serverı oldu bize ve iyi de ders oldu birdaha öyle özellikleri olan bir servera girmek mi tövbeler olsun...

şuanda oradayız ama bu ızdıraba ne kadar dayanırız bilemem
mucuh ve cin klanlarına teklifle gittik bu herkes için en hayırlısı olacak bir teklif kabul ederlerse serverı kapatmalarına yardım edeceğiz yok etmezlerse de hesapları yeniden başlattırıcam tüm arkadaşlara o zaman 5-6 yıl uğraşsın dursunlar server kapatmak için nasılsa tüm köylerin % 80 ninin toplanması lasım :)
tüm ekine sildirdiğimiz an ortalama 5000 tane 26 puanlık köy toplamaları gerekecek.

varsın onlar düşünsün ben elimden geleni ve herkes için en hayırlısını teklif ettim top onlarda.
ya bitiririz ya da 4-5 yıl o köylerle uğraşırlar:(