8.210 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

Ağır Vasıta

Mızrakçı
Öncelikle merhabalar,

Bizim için bu kadar çok çalışan klanlar ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunayım öncelikle. Şöyleki yeni harita grafiklerini hiç beğenmedim. Bu bana özgü bir durum olabilir sevenler olabilir bunla ilgili bir sorunum yok. Sorunum iki şeyle alakalı.

1. 10 yıldır bu oyunu oynayan bir insanım bu zamana kadar görmek istediğim köy grafiklerini seçebiliyorken, alıştığım gibi oynayabiliyorken neden şimdi böyle bir güncelleme ile benim grafik seçme hakkımı elimden alıyorsunuz.

2. Yapacak bir şey yok buna alışacaksınız şeklinde bir cevabı kabul edemiyorum. Siz moderatörler, biz oyuncuların oyun grafikçileri ile aramızdaki tek bağlantısınız. Ben ve diğer arkadaşlarımız bu konuda size rahatsızlıklarını dile getirdiğinde sanıyorum ki size düşen görev bu dilekçeleri oyun yöneticilerine dilekçe şeklinde sunmaktır. Ha diyorsanız ki bizim görev tanımımızda dilekçe toplayıp vermek gibi bir şey dahil değil, verin bana yetkili kişinin mail adresini, telefon numarasını veya harici herhangi bir ulaşım kanalı adresini; ben ve arkadaşlarımız şikayetlerimizi bu şekilde dile getirelim.

Ancak hiç bir şekilde, "oyun böyle, bunla oynayacaksınız" şeklinde geri dönüşü kabul etmiyorum edemiyorum. Bizler bu oyuna gönül vermiş, bu oyunla büyümüş insanlar olarak size rica ediyoruz; bu konuda elinizi taşın altına koyun ve gerekli şikayetleri gerekli mercilere ulaştırınız.

Saygılar,
Ağır Vasıta

Metin

Yasaklı
Özünüze döndüğünüzü söylüyorsunuz o zaman buralara kadar neden gelindi bu değişiklilkler yapıldı.
Oyuncuların büyük bir bütünü değiştirdiğiniz haritaya alışmıştı. En azındna bir seçenek olsun, yada Anket yapılsın.Memnun kalan kişi sayısı çok azdır.

Bunu dayatma olarak gösterip oynamaya mecburlar edasında devam ederseniz farklı platforma yönlendirmeye devam etmiş olursunuz.
Rezalet

Deleted User - 973034

Ziyaretçi
altı üstü eski grafikleri güncelleyip yeniden sürecek bir tasarımcı bunu yapamıyorsa kovun gitsin. çok gereksiz bir renk parlaması var haritada. aksine sade olması göz yormaması gerekir. O değil eski grafik seçeneğinde kaldırmışsınız

Alponzo88

Acemi
Valla oyunu yıllardır oynuyorum ve hala daha eski köy grafikleri ile oynuyorum yenisini kullanmıyordum , bugün gelen güncelleme ile bundan önceki en güncel sürümden iyi , en eski sürümden ise kötü olmuş durumda :/

Despi*

Casus
Diğer ülkelerde de seçenek kaldırılmış
Umarım seçeneği getirirler
Telefondan girince eski hali gözüküyor bende hala

LilaPauze

Milis
şaka mı bu ya? ben yeni harita ile oynamak istemiyorum. klasik harita seçeneklerini kullanan birisiyim. haritayı açınca her şey berbattı. oyun seçeneklerine gittim; klasik harita seçeneği kaldırılmış. sizin dayatmanızla değil kendi istediğimiz seçenekte oynamak istiyoruz.

Mr.Yellow

Baltacı
haritaya tıkladıktan sonra ben :

qnBTRdNf_400x400.jpg

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şimdi tribal sunucusuna baktım güncellemeden memnun olmayan bir kesim eski harita için bir script paylaşmış.. Onu script önerilerine koyacağım :) Klanlar ekibi müsade ederse kullanılabilir.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu kadar karşı olunacak bir harita olduğunu düşünmüyorum :)