73. Dünya Oto-Güncel Harita

the.HattaB

Yasaklı
yok yok forumu tam şimdi açtım mesajın geldi neydi bir atasözü vardı içinde çomak geçiyordu hatırlayamadım, konuşma dilini yazı diline dökerken kasıtlı yapıyor olabilir miyim ? ama haklısın sabah okulum var dil ve iletişim adında bir derse gireceğim sanada şiddetle tavsiye ederim....
Canını sıkma senin oturduğun minderi ben 40 kere :) yazık yıllarca bilgisizliğin yüzünden aşağılanmışsın muhtemelen burada gizli kimliğinle konuşuyorsun. Dert etme bir gün senide dinler insanlar ;)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Nasıl da kıskanmışlar ya yine :) Durduk durmadık yere demedim ki onu komik olmayan komedyen seni. Arkadaş alanın ne dedi, alanım teknik bir alan B.A+M.A yapılınca ulaşılan bir alan o yüzden söyleme gereği duydum. Şu herşeyi anlayabileceğiniz hastalığından vazgeçin. Bak yazılım anlatmaya çalıştılar, adam gibi dedim ki anlamıyorum alanım değil. Tezime laf edemezsin bu arada, alanında özgün doktorada devamını getirip teori geliştirmek istediğim bir tez. İçinde kullandığım kaynak sayısı senin+ananın+babanın+kardeşlerinin ömrü boyunca okuyacağı akademik kaynak sayısından fazla.

Tibelda

Emekli Görevli
Bende bu kadar bilgili ve alanında uzman arkadaşların böyle düşük seviyeli tartışmalar yapmamasını istiyorum nasıl olacak? :)

Alico555

Yasaklı
3956765f215502998c9eb815b2a066d9.gif

körler sağırlar birbirini ağırlar
-----------------------------------------------
Ulan oyunu oynayan tek önlisans mezunu ben miyim? Ayıptır be :(
resmiyette bende önlisans mezunuyum lisans okudum felan demem kimseye ama önlisans diyince suratları değişenlere çıkarıp gösteriyorum :p tavsiye ederim, gerçi artık kıstas bilim,ilim,bilgi,birikim,eğitim,öğretim ne konuştuğun felan değil şekil,şukul ve maddi durumun geçen bi yayın izliyordum adam uzaya çıkacak mekik hakkında bilgi veriyor sohbetin bir kısımı neye yarıycak açız diğer kısımı önce bir burnunu yaptır felan diyordu hahahahaha :DDDD
----------------------------------

şekerim nerdesin bak sana sürprizim var bak

top od klan.pngdefans 10.png

Al bakayım kolay dünya 8, top 10 atak,def klan sıralaması ve otomatik yalapşapta olsa sana bu kadar uğraştığım bile fazla....

Edit-848972444

Kılıç Ustası

resmiyette bende önlisans mezunuyum lisans okudum felan demem kimseye ama önlisans diyince suratları değişenlere çıkarıp gösteriyorum :p tavsiye ederim, gerçi artık kıstas bilim,ilim,bilgi,birikim,eğitim,öğretim ne konuştuğun felan değil şekil,şukul ve maddi durumun geçen bi yayın izliyordum adam uzaya çıkacak mekik hakkında bilgi veriyor sohbetin bir kısımı neye yarıycak açız diğer kısımı önce bir burnunu yaptır felan diyordu hahahahaha :DDDD

36381 adlı eklentiyi görüntüle36382 adlı eklentiyi görüntüle

Al bakayım kolay dünya 8, top 10 atak,def klan sıralaması ve otomatik yalapşapta olsa sana bu kadar uğraştığım bile fazla....
Eline sağlık. Keşke bir saat falan koysaydın da otomatik güncellendiğini görseydik :) Neyse inandım hadi :)

@Tibelda beni forumdan banlamanızı rica ediyorum.

Alico555

Yasaklı
Eline sağlık. Keşke bir saat falan koysaydın da otomatik güncellendiğini görseydik :) Neyse inandım hadi :)

@Tibelda beni forumdan banlamanızı rica ediyorum.
Şekerim 1 sefer yapılabilen bir şeyi en kötü makroyla otomatikleitirebiliyorsunya, kimide kod yazar :)

Kal hadi kal bende sıkıldım oyundan ne fanfnfonlar varmış meğer boşa oynuyormuşum ben :D

Ama elim koluma denk :D no problem kendi nickinle gel ama aetık baydın

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Şekerim 1 sefer yapılabilen bir şeyi en kötü makroyla otomatikleitirebiliyorsunya, kimide kod yazar :)

Kal hadi kal bende sıkıldım oyundan ne fanfnfonlar varmış meğer boşa oynuyormuşum ben :D

Ama elim koluma denk :D no problem kendi nickinle gel ama aetık baydın
Kendi nickimle gelirsem sabaha köyler 26 puana düşer knk :D Ne fanfinifonlar varmış, anlat biz de öğrenelim :)

Alico555

Yasaklı
Kendi nickimle gelirsem sabaha köyler 26 puana düşer knk :D Ne fanfinifonlar varmış, anlat biz de öğrenelim :)
tamam bana söyle özelden nicki merak ettim izci sözü demiycem kimseye :D taktik maktik işlerini diyorum bea, oyun tam anlamıyla p2w imiş onu öğrendim birde şu multi işleri felan suyunu çıkarmış millet bi tık

Edit-848972444

Kılıç Ustası

36381 adlı eklentiyi görüntüle36382 adlı eklentiyi görüntüle

Her gün haritana bakıyorum milim değişim yok kanka :(