61'e Veda Ediyoruz

RoadFightr

Milis
Evet arkadaşlar başlıkta her şey çok açık, bu dünya gerek siyasi gerek savaş olarak bizleri çok yordu, bu sebeple hesap silmeye karar verdik. FERYAT konusuna gelince ona küs değiliz çok kızgınız ve kırgınız, çünkü bizi klanına dahil edip savaşa sürükledi ve yalnız bıraktı. Her şey için teşekkür ederiz. Başka dünyalarda görüşmek üzere.

ebcclub

Acemi
Evet arkadaşlar başlıkta her şey çok açık, bu dünya gerek siyasi gerek savaş olarak bizleri çok yordu, bu sebeple hesap silmeye karar verdik. FERYAT konusuna gelince ona küs değiliz çok kızgınız ve kırgınız, çünkü bizi klanına dahil edip savaşa sürükledi ve yalnız bıraktı. Her şey için teşekkür ederiz. Başka dünyalarda görüşmek üzere.

ismin cismin nedir soylede bilelim

RoadFightr

Milis
Truva için nick ve Vuslatın kaçıncı klanında olduğumuzu açıklamıyoruz, yakındır sadece bekleyin :)

Not: Sadece şu bilgiyi vermek isterim, 9 kişiyiz :)

..Shadowlord..

Mızrakçı
Arkadaşlarım ve abilerim operasyonunuzu tebrik ediyorum. Bol kamisi olunca insanın böyle güzel op lar görüyoruz :)
Küçümsemek için yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın. Lakin o köyler zaten sizindi. Zaten geri alacağınızı biliyorduk. 2 aydır op larınız başarısız geçiyordu. Zaten sizin olan köylerinizi geri alınca haliyle mutlu olmuşsunuz. Video da ayrıca komik olmuş . Elinize sağlık.

..Shadowlord..

Mızrakçı

güzel trol bu arada , yenilerini bekliyoruz :)

Sauron.*

Yasaklı
Arkadaşlarım ve abilerim operasyonunuzu tebrik ediyorum. Bol kamisi olunca insanın böyle güzel op lar görüyoruz :)
Küçümsemek için yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın. Lakin o köyler zaten sizindi. Zaten geri alacağınızı biliyorduk. 2 aydır op larınız başarısız geçiyordu. Zaten sizin olan köylerinizi geri alınca haliyle mutlu olmuşsunuz. Video da ayrıca komik olmuş . Elinize sağlık.

Senin köylerde bizim kanka :)

Jamiiryuu

Kılıç Ustası

Tank you keşke sizde bizim truvayi alsaniz durum eşitlense

burakaan

Baltacı
Tank you keşke sizde bizim truvayi alsaniz durum eşitlense

Onlar sizin yapmadığımız hiçbir şeyi size yapmaz abilerinden örnek alırlar kendisinin açıklaması bu şekilde HÜCUM ne yaparsa onu yapıyormuşlar bakalım op a op la mı cevap gelecek yoksa eskiden bir şarkı vardı biz 4 kişiyiz gardaş diyordu :D bu şekilde mi devam edecekler biz kendi içimizi iyi temizleyemiyoruz bari düşmana geçsinler ondan sonra toplayalım :D

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Onlar sizin yapmadığımız hiçbir şeyi size yapmaz abilerinden örnek alırlar kendisinin açıklaması bu şekilde HÜCUM ne yaparsa onu yapıyormuşlar bakalım op a op la mı cevap gelecek yoksa eskiden bir şarkı vardı biz 4 kişiyiz gardaş diyordu :D bu şekilde mi devam edecekler biz kendi içimizi iyi temizleyemiyoruz bari düşmana geçsinler ondan sonra toplayalım :D
Ben operasyon yemeyi severim çok rica ettim 64 e bir op girdi barbar opunda baya köy aldılar da polemik yapmak için yazmıyorum arada baya köy farkı var hücum Kamilerinin yüzde 80 i geriye dönüyor 30 kami geri dönmesin kestir diyen pisikopatlar var bizde ama güzel savaş oluyor karşılıklı saygı içinde herşey için teşekkürler vuslat klanı servera baya büyük bir değer kattılar kim ne derse desin .

GaMeRR

Acemi
işte herşey keşke sevgi/saygı çerçevesinde olsa da kimse kimseye haksızlık yapmadan oyunun tadına vararak düşmancasına değil de zevk için arkadaş edinmek için oynasa daha bi güzel olurdu diye düşünüorum ben şahsen..

VsLKompetans

Yasaklı

hastayım sana ben hasta

DeathRoll

Yasaklı
O koyler sizindi muhabbeti cok yanlis bence o koyler aslinda seninde oyle dusun senin oyuncun yanlis zamanda yanlis yerde truvayi attin ve olumsuz gecti ve simdide sizin demenizin cok sacma oldugunu dusunuyorum

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
O koyler sizindi muhabbeti cok yanlis bence o koyler aslinda seninde oyle dusun senin oyuncun yanlis zamanda yanlis yerde truvayi attin ve olumsuz gecti ve simdide sizin demenizin cok sacma oldugunu dusunuyorum
O truvayı atamayacaklar idi herkes oyuna döndü o kadar güzel yaptılar ki istese millet bundan daha iyi bir hırs ile oyuna döndüremez idi xxx kişisine tek atacaz truvaya demiştim Truva Moğol Truvasi değil bu arada envoy hiç Moğol olmadı hala Moğol Truvasi diyenlere itafen yazıyorum.

Spartaküs 61

Kılıç Ustası

..Shadowlord.. Ara 01,2020 23:17
yine köy büyütmeye mi geldin .d ssadsdsad

ne oldu paşinyaaan :)

RoadFightr

Milis
Arkadaşlar biz truva yapmadan dağıldılar ahahaha neyse tetikte olmaya devam vuslata geçmiş olsun .r