61. Dünya Haritası

• Konuyu başlatan Deleted User - 5521173
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Hadi ironi ne anlamıyorsun ona tamamım ( sondaki trol emojisinide anlamıyorsun). açıklamasınıda yapıyım sana
-biriyle ya da bir olayla alay..
-etkiyi artırmak için, bir şeyin tersini söyleyerek alay etme.

El yumruğu dedğin ne senin oyunculuğunsa 59 a bakınca bişi başaramadıgın belli burda başarılı olursun umarım.

Hahaha :D Birde sana el yumruğu demiş :D Yumruk değildir o yumrukcuktur :D Classice çağırsana kanka gelsin yumrukcukunu göstersin.

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Hayır yumruğumuz gücünü anlamamız için illa milletden dayak mı yememiz gerekiyor ?
-Abi beni yumruklasa

-Niye gardaşım hayırdır ?
-Yumruğumun gücünü ölçeçem de
-Peki gardaşım gel seni bi keselim.

HapazCı.

Okçu
Hahaha :D Birde sana el yumruğu demiş :D Yumruk değildir o yumrukcuktur :D Classice çağırsana kanka gelsin yumrukcukunu göstersin.

Oraya cağır buraya cağır sanki Çin imparatorunsun.
Ben tartışmayı uzatmamak için yazmıyorum çıkıyor kendini beğenmiştim biri ortalığı kızıştırmaya çalışıyor :)

Tamam tamam en iyi siz oynarsınız klanlar oyununun tek ve en iyi klanı sizsiziniz. Bunla sevin bu postada cevap yazma yazarsan da senin seviyene düşüp geri cevap yazmıycm.

O.K.D.

Okçu
Oraya cağır buraya cağır sanki Çin imparatorunsun.
Ben tartışmayı uzatmamak için yazmıyorum çıkıyor kendini beğenmiştim biri ortalığı kızıştırmaya çalışıyor :)

Tamam tamam en iyi siz oynarsınız klanlar oyununun tek ve en iyi klanı sizsiziniz. Bunla sevin bu postada cevap yazma yazarsan da senin seviyene düşüp geri cevap yazmıycm.

Biz özelden öpüştük barıştık <3

Durum
Konu yanıtlara kapalı.