59. Dünya Klişeleri

tokyilmaz

Mızrakçı
Bir takipçi olarak ne zaman foruma girsem gördüğüm ve bir türlü bitmeyen klişeler serisi. Kimisi kulaktan dolma bilgiler, kimisi saçma sapan ithamlar.

1-Para, para varlığı bir dert yokluğu yara!
Crystaliz3, faruk vs. cin klanının alayı pre babası yoksa çöp yauuuvvv hepsi!

Cin'in ilk 20'de 7 oyuncusu var. Kalan 13 kişi diğer klanlardan. Srece filan temizlemeden gelen hammadde ile yaptı zaten onları. Sonuçta herkes pre harcıyor. Daha cini pre ile eleştiren bir kişinin kendi oyuncusunu eleştirdiğini görmedim. O zaman zaten boş konuşuluyor.

2-Mütefik müttefik müttefik!
Böyle zevk mi alunur yauvvv!
Strateji oyununda strateji yapıldığı için eleştirmek hangi zekanın ürünü bilmiyorum. İnsanlar gecesini gündüzünü bu oyuna veriyorlar. Zevk almasalar bırakırlar herhalde. Sen tek olmayı seçtiysen sana ne miletten.

3- Teke tek gel! teke tek!
En komiği de bu. Tek te şöyle alırız böyle alırız vs. Bana okul çıkışı dayak yiyen gözü yaşlı sümüklü çocukları çağrıştırıyor nedense.

4-Elimde Gizli Belgeler Ses Kayıtları var!
Aziz Yıldırım Mod On: Beni konuvtuşmayın, bak konuşuvsam yev yevinden oynar!
Oyunda öyle bir konuşuyor ki watergate skandalının belgeleri var sanırsın. (Vikileaks'te bile varmış uslanmaz'ın konuşması diyolar.)

5-Hesap Satın Alıyorsun!
Sen hesap satın aldın, çıkar göster! Asıl sen hesap satın aldın.... Bla bla bla... Boş atıp dolu tutmaya çalışıyorsunuz sanki:) (Köy başı 13 iyiymiş hacılar size bi telefon kadar yakınım)

6- Kapatma Listesi!
51. kişi için gerçekten listenin kaçtan düştüğü önemli mi ya:) Bu yıl üniversiteyi kazanamadım. Ama 1 milyon kişi katılmış yoksa öhm öhm.

7- Biz efendiyiz karşı taraf çok çirkef
Buna gerçekten inanıyor musunuz? Gerçekten olduğunuz taraf en dürüst oyuncuların olduğu taraf mı? Futbol taraftarlığından farkı yok. Ne gördüğün değil nereden baktığın bu durumu belirliyor.

Phaenarate Bae

Baltacı
En çok kullanılan sanırım : Abeddon abi dedi bizde birleştik.. abeedon böyle dedi yaptık .. ( alınmayın mizzzzaaah )

2. Side dediği gibi Faruk ve Çağanın pre basıp oyundan zevk alınca suç başkası basınca presi var oynuyor demeleri..

yegemen

Kılıç Ustası
bide şu var sürekli söylenen saçmalık,

ilk başta cinin müttefikleri daha fazlaymış barzo savaşa savaşa yenmiş hepsini

koca bir yalan. dünyanın ilk açıldığı zaman yapılan istatistiklerde de şimdi de köy sayısı olarak kendi paktları daha fazla. dünya başında yapılan istatistikler duruyor.

ErencanErdoğan

Yasaklı
bide şu var sürekli söylenen saçmalık,

ilk başta cinin müttefikleri daha fazlaymış barzo savaşa savaşa yenmiş hepsini

koca bir yalan. dünyanın ilk açıldığı zaman yapılan istatistiklerde de şimdi de köy sayısı olarak kendi paktları daha fazla. dünya başında yapılan istatistikler duruyor.
Fakat dünya başında eibo ile müttefiklik bir durum yoktu. Ayrıca barzo tengri ile savaşıyordu.
Dünya başı kuzey doğuda tek pakt vardı oda kudret aztek barzo.
Ayrıca rica ediyorum şu olayları bırakın artık. Sizde pakt olarak gidebilirdiniz bu sizin sorununuz bizim değil. Gerekirse kuzey doğuda bi bu kadar daha eş dost çağırırız. Bizim müttefiğimiz bizim diplomamız sizi ilgilendiren ne?

yegemen

Kılıç Ustası
Fakat dünya başında eibo ile müttefiklik bir durum yoktu. Ayrıca barzo tengri ile savaşıyordu.
Dünya başı kuzey doğuda tek pakt vardı oda kudret aztek barzo.
Ayrıca rica ediyorum şu olayları bırakın artık. Sizde pakt olarak gidebilirdiniz bu sizin sorununuz bizim değil. Gerekirse kuzey doğuda bi bu kadar daha eş dost çağırırız. Bizim müttefiğimiz bizim diplomamız sizi ilgilendiren ne?

eibo dünya başından beri kiminle savaşıyor?

ErencanErdoğan

Yasaklı
Sanki biz dedik git savaş. Eibo ve Cin in kıtalarında dişli klan yoktu zaten. Cinin sağ tarafı müttefik yukarı çıkacaktı. Eibonun sağ tarafı Allaha emanet karışmış ortalık oda kıtasını kapatıp aşağıya inecekti. Savaş kaçınılmazdı yani. Kudret ve Barzo paktı demedi gidin cine sabaş açın diye :) ki Eibo kudretten gerekli desteği göremedi diye bizede savaş açtılar. Buda savaşmaktan korkmadıklarını gösterir. Onlarıda tebrik etmek gerek.

ErencanErdoğan

Yasaklı
Ayrıca cin dünya başından beri eibo ile savaşıyor madem. Silseydiniz neden halen yerinde eibo? Kudret vurarak veya bünyesine katarak keza barzoda aynı şekil yaparak. Kıtalarını kapatıp hedeflerine doğru ilerleyip vura vura aldılar. Jog sınırı açılmadı. Kami salladık benim patlattığım köyü aldıkta. Ne olmuş. Müttefiğim değil mi kamide atarım köyde veririm. Artık bırakın be şu var bu var. Her gün forumda her klanın oyuncularından bahane görmekten bıktım. İşine gelmeyen silsin. Silmeyende o var bu var şu var bahanelerinde bulunmasın. Tüm klanlar içinde geçerli bu lafım cine değil.

yegemen

Kılıç Ustası
yazdıklarını okumama gerek yok çünkü şimdi baktım daha jog bile dağılmadan önce eibo ile müt olmuşsunuz :D

ErencanErdoğan

Yasaklı
yazdıklarını okumama gerek yok çünkü şimdi baktım daha jog bile dağılmadan önce eibo ile müt olmuşsunuz :D
Ya abim benim bende diyorum ki.
Tamam olduk. Eibo barzo kudret aztek ng hepimiz bir girdik. Ne olmuş yani? Dünya ismide böyle olucak nolmuş yani? Bizim oyun tarzımız bu. Hani size göre bu kötü olur bize göre iyi olur. Hiç mi yok dost klanın vardır çekseydin ya eibo kıtasına. Ne diyim yani. Biz böyle zevk alıyoruz hem uykumuzdan olmuyoruz hem hesap büyütüyoruz. Siz eiboya op yaptığınızda bizim yöneticiye yazdım bakıcı lazımsa alırım diye ne olmuş müttefiğim değil mi? Yaptık abi yaptık hepimiz müttefik olduk tek derdimiz KOCAMAN BÜYÜK CİN KLANLARI sizi silmeden bize rahat yok. Nolmuş?

ERGÜVEN

Baltacı
Yanlışın var canım benim eibo savaş açtığında biz sirküler çektik jog a atılacak kamiler kesinlikle iptal edilmesin herkes hedefe atsın diye sonra da eiboya opumuzu yaptık zaten jog a atılan kamiler çok olmasa da yıkmaya yetti.