57. ALAY vs VEGAS

58erenmca

Yasaklı
Daha 1 hafta öncesine kadar VEGAS klanının yöneticilerinden biriydim sözde. Emek verir her worldde klan kurar kendi dostlarımızı toplayıp oyun oynardık. Pasifler klanlar içinde dağıtılıp toplanıyordu bunun kötü bir yanı da yoktu aslında taa ki VEGAS klanından 2 tane (buraya aklınıza gelen en ağır küfrü koyabilirsiniz ben etmiycem) insan bozuntusunun kumpasına gelene kadar. 10 dakika içinde köylerim paylaşılıp oyun bıraktırıldı bana.
Aklınızda olsun herhangi bir worldde başlarken bir klana girerseniz önce kendinizi klana karşı korumayı göze alın. Kimin nerden çıkacağı belli değil çünkü :)
Bu 2 oyuncu sınırda oynadıkları için ve şu an VEGAS sınırı elek olduğu için bütün söyledikleri yapılmak zorundaydı. Bu iki oyuncu multi kullanıyor kanıtlarıyla var ama VEGASIN üst yöneticilerine olan saygımdan bu iki bozuntuyla ilgili herhangi bir şey ifşalamıycam. Ama savaşı umarım Alay kazanır. :)
Kardeşim konuşacaksan tam konuşup isimde vereceksin. Yoksa bende derim burada xx kişiler beni topladı falan diye. Sen git şimdi başka dünyada çağırdıklarında köy kasarsın o iki kişiye :D

wLmK

Acemi
Herkesin eline emeğine sağlık güzel operasyonlar döndü şahsım adına keyifli zaman geçirdik diyebilirim

dogaylmzz

Yasaklı
Ben her dünyada oynamam baktım kaliteli ekipler yok girmedim haritadan oyuncu topamaktan foruma yazmaya nasıl vakit buldun
Sen ya oyunu bilmiyorsun ya da niyetin kötü, sana daha yazmayacam istediğini söyle, yine de çamur at izi kalsın olmasın diye cevap vericem son kez.
1) Tehlike haritadan çok adam toplamaz maks %10 nu oluşturur klanın bizle oynamak isteyen yeni başlayanlar falan.
2) Klanda multi hesap yok topu topu 6 klanımız vardı, geri kalanlar veya bırakanlar oldu zaten klanlar 30 veya 35 kişiydi birleştirdik 4 e düştük. Haritadan gelen %10 azınlık hariç hepsi isyan ve tehlike nin eski oyuncuları profile baksan görürdün.
3) Kaliteli ekip dedin ya prestige in başkanı abdi, daha önce klanın savının önemli bir kısmını köyüne çekip, arkadaşlarına truva atmış birisi uyarayım dedim şimdiden seni.