57. ALAY vs SAVAGE

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lv Maskulen

Milis
Bu arada birşey dikkatimi çekti paylaşmadan edemedim. ( Savage ekibinde daha layıkıyla yapabilceğini düşündüğüm insanlar olduğundan )

29816 adlı eklentiyi görüntüle
29817 adlı eklentiyi görüntüle

Yukarıdaki ekran görüntüleri Savage ekibinin alt klanları. Birisinin yöneticisi Yeşilbere kardeşimiz ( Mafia'ya 3 kere truva atmış Mafia3 nün kuruculuğu elleriyle bana vermiş sonrasında tekrar mafiaya ve tekra bize geçmiş) diğerinin yöneticisi cezalandırıcı0 ( bize truva atmayı denemiş bunun casus olduğunu bildiğimizden karşıya sürekli yalan haber gönderdiğimiz ) bir kardeşimiz.

Dikkatimi çekti gerçekten çok şaşırdım. Orhan abinin ekibinde bu işleri daha iyi yapıcak oyuncular olduğuna emindim lakin Savage ekibinde yöneticilik konusunda eksiklikler olduğuna şimdi kanaat getirdim.

Dipnot: Kimseye haraz içermez. Şaşkınlık içerir.
Sen truvanin ne anlama geldiğini biliyor musun okyay ? :D

Mutios

Yasaklı
1635454824820.png

Oyuna 2 ay bakmasam belki yetişirsin bana :D Sonunda yazı yazmayı öğrendin forumda. Tebrik ederim. Ama bana yazmaman gerektiğini öğrenemedin boğlummmm

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Pardon çok merak ediyorum, siz tam olarak burada niye birbirinizi yiyorsunuz?

Buradan kalbini kırdığım birçok kişiden özür dilerim.

68. Dünya DAMAGE ekibine ( Bu başlıkta savaştığı iddia edilen ekip ) başarılar diliyorum .....

komedian

Baltacı
Pardon çok merak ediyorum, siz tam olarak burada niye birbirinizi yiyorsunuz?

Buradan kalbini kırdığım birçok kişiden özür dilerim.

68. Dünya DAMAGE ekibine ( Bu başlıkta savaştığı iddia edilen ekip ) başarılar diliyorum .....

Çünkü savaşın ortasında size o kadar köy hediye etmemize rağmen taraf değiştirdiniz.
Hatanızı kabul edip boyun eğmek yerine laflar atıyorsunuz.

Sanki bu son dünyanız da bütün sözlerinizi çiğneyip dünyadan çekiliyorsunuz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.