57.ALAY vs MOĞOL

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

WUUUUHHHHUUU

Kılıç Ustası
Moğol klanının Alem klanına katılmasıyla birlikte savaşımız sonlanmıştır. Konu kapatılabilir.

Leydis

Mızrakçı
Hadi abisi işine bak hadi sütün ısınmıstir senin mutfakta git sütünü iç kimseye de karışma buralara sana bir beden büyük gelir üstüne vazife olmayan işlerede burnunu sokma kim çanak tutuyorsa sana onun tabağından ye ;)
Koçum benim be forumda ne kadar söylenmiş çocukça laf varsa hepsini ezberleyip tek sefer de söylemiş afferin sana sen 3. Sınıfı bu yıl pek iyiyle mi geçtin ne yaptın

dogaylmzz

Yasaklı
Buna cevap verip prim kastırmayalım modlar başlığı kapatabilir kim açtıysa rica etsin de kapansın başlık. Bu arkadaşın mesajları gördükçe bunalıyorum 5 IQ zekasıyla bir şeyler deniyor.

Leydis

Mızrakçı
Buna cevap verip prim kastırmayalım modlar başlığı kapatabilir kim açtıysa rica etsin de kapansın başlık. Bu arkadaşın mesajları gördükçe bunalıyorum 5 IQ zekasıyla bir şeyler deniyor.
Engelle geç ne kasiyon kendini hadi ben atlıyorum peki sana ne oluyor sende dışardan birisin iki klandada değilsin sanane konunun açık ve ya kapalı olmasından ikile git vegasla birbirinizi yiyin burada ALM (pala )nin alay (hanımlarına) emredisini izliyorum ben

*Pavel Nedved*

Baltacı
Biz klan yönetmenin zorluğunuzdan bıktığımız, oyundan tat alamadığımız için Stalker tekrar kurma niyetinde değiliz Fury olarak keyfimiz yerinde oyunumuzu oynayıp sıkıldığımızda bırakırız hiçbir sorumluluğumuz olmaz kimseyide yarı yolda bırakmış olmayız

Bizim derdimiz savaşmak, dünya kapatma değil. W78 sizin olsun, zevki bizim

llGuardianll

Kılıç Ustası
Engelle geç ne kasiyon kendini hadi ben atlıyorum peki sana ne oluyor sende dışardan birisin iki klandada değilsin sanane konunun açık ve ya kapalı olmasından ikile git vegasla birbirinizi yiyin burada ALM (pala )nin alay (hanımlarına) emredisini izliyorum ben
Her kucağa atlama öyle mazallah yalan olursun. Arkadaşa da dediğin gibi alakanın olmadığı bir başlığı işgal etme daha fazla hadi işine

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Biz klan yönetmenin zorluğunuzdan bıktığımız, oyundan tat alamadığımız için Stalker tekrar kurma niyetinde değiliz Fury olarak keyfimiz yerinde oyunumuzu oynayıp sıkıldığımızda bırakırız hiçbir sorumluluğumuz olmaz kimseyide yarı yolda bırakmış olmayız

Bizim derdimiz savaşmak, dünya kapatma değil. W78 sizin olsun, zevki bizim

Adamlar sağdan soldan yukardan aşağıdan kuzeyden güneyden doğudan batıdan vuracak yeterince zevk alınacağını düşünüyorum :))

evet o zaman başlıyoruz.

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Her hangi bir şekilde VEGAS ile bağı kanıtlanamayacak bir forum troll'ünün yazdıklarından dolayı Vegas'a pay çıkamaya çalışanları gördüğümüz komik bir başlık olmuş. Arada bir böyle canınız sıkıldıkça vegas dedikodusu yapmaya toplanın okuması zevkli oluyor. ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.