57.Alay vs Mafia - Savage - Eibo

Rakro.31

Okçu
Pre kasmak için girdi köyleri 1 hafta içinde 1k yaptı barbara çekti gitti helal o da güzel hikaye kardeş :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
lan tam editlik video güzel uyuyo w ye :D zorba buyrun şundanda alın size getirttik diyoya güzel olmuş diyende çatapat :Qew.qw.Eqw.e.Qwe

captanboyy

Kılıç Ustası
sofra w 66 sofrası, Ali >>> Zorba , Tefo >>> Alay , DAYI>> KEFENDİKEN Garson>> kaptanboy, Karides >> BARBAR köyleri..

mmmm mmmm hıhahuı güzelmiş kardeş de ne gerek var ne zahmet etmişsin, mmmm güzel kardeş...

Kendini film karakterine bürüdü ya :) keşke hep çocuk kalabilsek he kardeş garsonum he

EnesKOSOVA1

Yasaklı
bizle ne alaka enez biz ayakta elpençe bekleyen adamız

hahah estagfirulalh çatapat ekibi şu klavyelerine hakim olsa zaten bakışım farklı olacak şu w de bu zaman kadar hep aktif oynamış 3-4 ekipten biri ve hatta belki birincisi :D

Seni bu zamana kadar hiç kaale almadım çünkü dilin kadar fikirlerinde kıvrak. Bu yüzden tartışmalara da girmeyeceğim. Sizi asla bir tartışmada yenemem.

Kendini film karakterine bürüdü ya :) keşke hep çocuk kalabilsek he kardeş garsonum he

sadece bir mizah. Saygısızlık yapmak istemedim.

honey badger

Okçu
Ben savageyi tebrik ediyorum.O haritada çok güzel oyun oynuyorlar.Forumda çok üstlerine gidilirse istemedikleri kadar savunma çıkabilirim :)

Rakro.31

Okçu
beni yeloköye sattıktan sonra yelokoye noldu la necati yedin mi bari onuda :)

Seni yeloköye sattıktan sonra derken :) Uzun uzun kim kime naptı anlatmıyım şimdi , Aztek oyuncuları ile ortak kapattık sende verdiğin sözlerin arkasında dursan seninle de kapatırdık doğrusu Eibodan geçenlerden 4 kişiye kapattırdık zaten kimsenin hakkını yemeyiz :)

*SRM*

Okçu
Ya 1 k lık barbarlarda haklılar onlar oraya gökten inmedi ama konunun benimle alakası olduğu konusunda haksızlar. Klanımdaki herhangi biriyle de alakası yok bu köyler pre kasan veya 4 kıta merkezinde kendi multilerini toplayarak binlerdce w dir pre kasan oyuncuların multilerinin köyleri bunlara örnek mi istiyorsunuz @*SRM* buyrun bu adam. Bu adam her w de aynı stratejiyi izler. O w nin favori klanına girer keyfine bakar 4 kıtanın 4 undede multisi vardır pre kasar köy alır 4 kıtadan kasar. Enes iftira atma diyenler, bu adamın girdiğii dünyalarda merkezi konumuna aldığı köylere bakabilir. Aldığı köyler de isimlerde eger bu w de bu kıtadaysa o zaman önce bir kendilerinden utansınlar millete iftira atmadan önce klanına aldığı adamın yediği halttan dolayı.
Benim adımı ağzına alma benle de muhatab olma.
Neler yaptığını herkes görüyor. Senbistedihin kadar burada temiz görünme hevesinde ol, kimse yemez.
Zaten senin olduğun bölgeye bakıldığında neler yaptığın açıkça ortada.
Dediğim gibi adımı ağzına alma muhatabım değilsin.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
söylediklerime itiraz et beni karalama, bak ben bir iddiada bulundum. Erkeksen hadi itiraz et. bende buraya 1 saat uğraşayım delilleriyle dökeyim. oyuncu müsvettesi seni

*SRM*

Okçu
Benim birkaç arkadaşım benimle gelir zaman zaman koy büyütürler klana , ya da pre kasar giderler.
Sen ac kendi geçmişine bak. Şu an worldde yaptıklarına da bak.
Oyunculuk konusuna gelince de, komiksin :)
Neyse sen yaz çiz devam et ama kimseye yutturamazsin. Ancak kendini kandırırsın
Hadi sana multilerinle mutluluklar

veeSSelam

Yasaklı
Seni yeloköye sattıktan sonra derken :) Uzun uzun kim kime naptı anlatmıyım şimdi , Aztek oyuncuları ile ortak kapattık sende verdiğin sözlerin arkasında dursan seninle de kapatırdık doğrusu Eibodan geçenlerden 4 kişiye kapattırdık zaten kimsenin hakkını yemeyiz :)
Adamsın sen Necati kral adamsın