50. Dünya premiumsuz olacak gibi

• Konuyu başlatan DeletedUser67724
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

WhiteCr0w

Çaylak
valla bizde ortam böyle ama size haksızlık olmasın diye çekmiyorum değerimi bilin :rolleyes:

P1E428.png

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Fransız swsinde hala eski fiyattan satıyorlar.Hedef biz miyiz :)

zjEQoj.png

KingÇarşı

Acemi
Yeni bir pazarlama stratejisi diye düşünüyorum. Fiyatlar bu şekilde diyerek piyasayı yokluyolar, daha sonra fiyatları düşürünce bizim insanlarımız da sevinerek aha düştü hemen alalım yükselmeden diyecek ve bu şekilde bi patlama olcak. bu da onların işine gelcek.
Zaten normal şartlarda oyundan çok fazla pre alan insan kalmadı ki , insanlar artık ya pre kasıyo, yada daha ucuza denk getirmeye çalışıyo, yada bug yapıp yakalanmamaya çalışarak pre alıyo :)

DeletedUser58848

Ziyaretçi
ispanya ve ingiltere server.larında da fiyatlar aynı. bi tek TR de çakıyorlar :)

MTK 136

Mızrakçı
ispanya ve ingiltere server.larında da fiyatlar aynı. bi tek TR de çakıyorlar :)
Iyide dolar deger kazanmiyor turk lirasi deger kaybediyor.Turk lirasinin deger kaybetmesiyle ispanyanin ne alakasi var :p sonucda ispanya parasinin degeri dolar karsisinda dalgalanmiyor :D

myw**

Okçu
ingiltere ve ispanyada fiyatlar eskisinden daha ucuz hale gelmiş , dengelemek içinde Türkiye de 2 kat yapmıslar ben öyle duydum ötv ile alakalı bişi olabilir

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Fiyatları felan bir kenara koyalım da sizce w50 premiumsuz mu oluyor şimdi? :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Fiyatları felan bir kenara koyalım da sizce w50 premiumsuz mu oluyor şimdi? :)

Aslında sıralama bu konuda yanıltıcı biraz. Çünkü zam denilen olay herkese vurmadı. Yani 550den alan kişiler var lakin çoğunluk da eski fiyattan çekim yapabildi. Yani bu dünyayı baz alarak harcanan preyi kontrol etmek doğru bir analiz olmaz. Çünkü parasıyla alan kadar emeğiyle kastığını harcayan veya eski fiyat üzerinden alım gerçekleştiren pek çok kişi var. Zamlı fiyatlar tam anlamıyla oturduktan sonra açılacak ilk dünyayı gözlemlemek gerekir fiyatın ne kadar abartılı olduğu o zaman net şekil de görülecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.