49.Dünya Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Edit-997395

Yasaklı
hayırlısı başka sefere. Bu sefer sevinsin yavrucaklar :)

Kanka bunların diplomasisi bizde olsaydı şimdiye klan birakmamiştik . Op bile yapamiyorlarki olum adamlar :D Ben bunlarin bugune kadar yaptigi oplarda , geldikleri köy sayisi toplamini , bundan 1 ay önce Azraile yapmiştim :) 82 köye gitmiştik , gerçi yine köy alamamiştik ama yaptik yani :D Bunlarda sevinsinler biz Eşkiyayı yendik diye . Nasıl yendiklerini biz biliyoruz :D

Valla eski ismi Kezzap olan klan oyunculari , bize worlddeki herkesten daha çok zarar verdiler . O arkadaşlari gönülden kutluyorum .

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Kanka bunların diplomasisi bizde olsaydı şimdiye klan birakmamiştik . Op bile yapamiyorlarki olum adamlar :D Ben bunlarin bugune kadar yaptigi oplarda , geldikleri köy sayisi toplamini , bundan 1 ay önce Azraile yapmiştim :) 82 köye gitmiştik , gerçi yine köy alamamiştik ama yaptik yani :D Bunlarda sevinsinler biz Eşkiyayı yendik diye . Nasıl yendiklerini biz biliyoruz :D

Valla eski ismi Kezzap olan klan oyunculari , bize worlddeki herkesten daha çok zarar verdiler . O arkadaşlari gönülden kutluyorum .

Bir opta önemli olan şey gidilen köy sayısı mı sence?Her seferinde şunların diplomasisi bizde olsaydı şunu yapardık bunu yapardık yerine tebrik etmeyi deneyip başka worldde diplomasi konusunda fikirlerini belirtip aynı konuma düşmemeye çalışmak daha mantıklı değil mi ?

Bantank

Baltacı

Karşımızda bize saldırmayan bir rakip oldugu için bir op yapma gereği duymadık bizi tehtit eden bir şeyiniz varmıydı ? kac kere op yaptınız bize 1 kere bile saldırı almadık sınırda niye op yapalım w bu aşamasında rolantide topluyoruz ne güzel ileride yorarız kafamızı oplara yıpranmaya gerek yok hak eden kazanır umarım iyi oyunlar :)

zazamontana

Yasaklı
usta 43 e Erroruda ekle az ama öz :)) biz zaten savaşıyoruz zirvede gözümüz yok eğleniyoruz takılıyoruz kendimize