404 Not Found

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Yönetim kadronun başında durur ve kendi içinde çatışmazsa 404 her zaman favoridir, başarılar dilerim

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Vala şeytan çok dürtmüştü ama dünya özellikleri ve açılış zamanı dünya dan soğuttu. Atalar buraya takılmaya girecek, 56 ya sağlam şekilde gireriz diye düşünüyorum :)

Abi bir samsun'lu olarak sen bile bu özellikleri beğenmediğin için girmiyosan,samsun'lu olmayanlar bu dünyanın nesini beğendi de giriyo acaba ?

Ortalama Biri

Misyoner
lust istihbaret servisi ve tarikat üyeleri olarak bu klanda görev alan arkadaşlara kolay gelsin.
Teşekkürler.

Ata klanı ilk 1 ayda bırakıcan olum ne tatava yapıyon sonra dünya ortasında geri geleceksin işler yolunda gidiyorsa devam gitmiyorsa yine zaten oynamıyorum diyeceksin :p

Neyse kanka başarılar :rolleyes:
Senaryoyu niye ifşa ediyorsun? Bütün heyecanı kaçtı işte. Asidi kaçmış kola gibi olduk :p
Teşekkürler :rolleyes:

Başarılar Ata Bey, şaşırttın :D
Teşekkürler, ben de şaşırdım bu duruma açıkçası :D

Başarılar güzel ekip.
Teşekkürler

Teşekkürler

Yönetim kadronun başında durur ve kendi içinde çatışmazsa 404 her zaman favoridir, başarılar dilerim
Yönetim kadroyu yok ki başında dursun :D Ben gelip diplomasiye bakıp gideceğim sadece =) Teşekkürler =))

Favori klan ama yanlış world , geçmiş olsun Atacım şimdiden :D

Neyse yinede başarılar dileyim de inşallah yanılıyorumdur :D
Teşekkürler :D

Sorunları çözemezseniz ben size baştan başla atmanız için yardımcı olurum. Başarılar
Teşekkürler. Umarım hatalı bir şekilde yardımcı olmazsınız :p

Vala şeytan çok dürtmüştü ama dünya özellikleri ve açılış zamanı dünya dan soğuttu. Atalar buraya takılmaya girecek, 56 ya sağlam şekilde gireriz diye düşünüyorum :)
Abi biraz bakıp çıkacağız. Sen de gelsene işte. Özelliklerin ben de farkındayım. Tam oturup madenlerin dolmasını beklemelik dünya :p