3-4 Yıl Aradan Sonra Belki..

• Konuyu başlatan DeletedUser59308
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59308

Ziyaretçi
merhabalar Arkadaşlar, 3-4 yıllık aradan sonra 55 de imkan bulursam oynamayı düşünüyorum. Eskilerden kimler gelecek ? Eski dostları bulabilecekmiyiz bakalım

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Nickin bir zamanalar bi olaylara karıştığını hatırlıyorum ama olayların ne olduğunu hatırlayamıyorum iyi oyunlar dilerim.

**BayRam**

Ağır Atlı
Nickin bir zamanalar bi olaylara karıştığını hatırlıyorum ama olayların ne olduğunu hatırlayamıyorum iyi oyunlar dilerim.

W18 veya w19 da tam net hatirlamiyorum fakat acemiler ve golge haramileri arasindaki bir savasta bir bot durumu vardi,by astsb*** kullanan tarafti.:)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Birine laf atana kadar 54 dünya girdi diplomat olarak. Gelip savassaydiniz da herkes kozunu kelime ler ile degil de oyun olarak verse....

Richie Rich

Okçu
Ah ah. 46-52-54 te aktif oynuyorum. Keşke herkes senin gibi olsada bu oyunun sadece oyun olduğunu gerçek hayatla bir alakasının olmadığını ve herkesin iyi olamayacağını anlasalar. Ben keyif almak için oynuyorum ve çokda eğlenip stres atıyorum. @yakupkarasu

Ayrica ederin kadar insansin derken senin 63846387393 katın oluyorum herhalde. @engin4168

Neyse,