25 Ağustos :) MyrmidonS vs AnatoL

'Classic World 4' forumunda SirIVale tarafından 23 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. jin*

jin* Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    C3 hakkinda bilmedigin seyler var o yuzden savasmaniz yetti demeyin bunu da iyi belleyin o worldun seyrini degistiren iki oyuncu var.S

2. -RuLing-

-RuLing- Baltacı

Alınan Beğeniler:
    0
    clasic 3 ile 4 mukayese bile edilemez.. Diplomatik hiç bi hamle şansı yoktu bu dünyada

3. Temporalis

Temporalis Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    3
    C4 bitti şimdi de C3 lafını etmeye başlamış. Düzgünce tebrik etmek zor geliyor değil mi? C3 de tüm dünyaya karşı oynayıp kapattık, aynı şartlarda 3 gün dayanamayan adam gelmiş worldun seyrini değiştiren 2 oyuncu var diyor. Ben sana daha da azaltayım sayıyı, tüm worldun seyrini değiştiren tek adam Atakan'dı. Gereksiz yere Rahmi'ye hırs yaptırdı sonrasında da hem o dünyada hem bu dünyada ceremesini çekti.

4. jin*

jin* Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Tamam sen sadece bu bildiklerinle kal boyle devam et.Rahmi de biliyor bu classigi kimin degistirdigini yorma kafani :).Amacım zedelemek degil bazı seyleri fakat sen sadece madalyonun arka yuzune bakiyorsun.Diger konu ben tebrik edecegimi ettim,once bir arastir gel hemen buraya cokbilmisler gibi atlayip tasalanma.Bak derdin ne bilmiyorum ama fazla uzatma.Benim dusuncem benim yazim senin zoruna gidiyorsa sadece saygi duyacaksin alttan alttan laf sokusturmicaksin işine geliyorsa.Yıldırıma git sor elimden geldigince efendiligimi bozmadım,karakterimden ödün vermedim sade ve sadece oyunuma baktım c3 te de oldugu gibi.

Seninld son tartismamin son mesajidir.İyi günler.

5. Pyrons02

Pyrons02 Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Adam sana laf bile yetiştirmiyor ki ne zoruna gitti de her yazında adama laf yetiştiriyorsun ? Bu kadar belli etme :D

6. S.Chaim Al-Adnani

S.Chaim Al-Adnani Şövalye

Alınan Beğeniler:
    1.346
    .LAN BURDA NOLİYİİİİ :DDDDD

c5 te görüşürük beyler :D

7. scaryghost

scaryghost Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Adam restini çekti baylar, bayanlar tt2tt2

8. klozet*

klozet* Casus

Alınan Beğeniler:
    18
    worldün seyrini değiştiren tek klan GM klanıdır oyun yöneticilerine ve moderatörlerini tebrik etmek yeterli olur tebrikler anatol ^^

9. *myw*

*myw* Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    bu dünyada oynadığım dostlarımın bende ki yeri hep ayrı olacak