24.03.2020 Güncel Harita ve İstatistik

Procyon

Acemi
5e791f1f90385.png

Sarı: İsyan
Mavi: Error
Pembe: Parabatai
Beyaz UDW
Kuzey Kırmızı: Vegas
Güney Kırmızı: Tuğra

Siyah: Bey
Güney Yeşil: Shire
Kuzey Yeşil: Ask
5e791ff053495.png
5e79204b1bcba.png

5e79218877448.png

İstatistikler 24.03.2020 tarihinde tarafsız bir şekilde hazırlanmıştır. Tüm klanlara göre istatistik çıkartılmıştır. Küsuratlar yuvarlanmıştır..

Klan sırası puana göre düzenlenmiştir.

1- UDW (33 Klan)
Toplam Puan: 21.235.000
Oyuncu Sayısı: 718

Oyuncu Başına Puan: 29.575

2- Tuğra (25 Klan)
Toplam Puan: 9.965.000
Oyuncu Sayısı: 585

Oyuncu Başına Puan: 17.034

3- ERROR (27 Klan)
Toplam Puan: 9.164.000
Oyuncu Sayısı: 540

Oyuncu Başına Puan: 16.970

4- İSYAN (19 Klan)
Toplam Puan: 7.808.000
Oyuncu Sayısı: 375

Oyuncu Başına Puan: 20.821

5- Parabatai (22 Klan)
Toplam Puan: 6.318.000
Oyuncu Sayısı: 421

Oyuncu Başına Puan: 15.007

6- Bey (9 Klan)
Toplam Puan: 3.776.000
Oyuncu Sayısı: 181

Oyuncu Başına Puan: 20.861

7- Vegas (12 Klan)
Toplam Puan: 2.183.000
Oyuncu Sayısı: 290

Oyuncu Başına Puan: 7.528

8- Kan Uykusu (2 Klan)
Toplam Puan: 1.059.000
Oyuncu Sayısı: 47

Oyuncu Başına Puan: 22.532

9- ASK (1 Klan)
Toplam Puan: 466.000
Oyuncu Sayısı: 20

Oyuncu Başına Puan: 23.266

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şu haritayı gördükçe aklıma 50. dünya geliyor. Trickers'ında benzer hakimiyeti olan haritada herkese TRİCKERS ın güle oynaya bu dünyayı kapatabileceğini, diğer klanların ya birlik olup onları yenmesi gerektiğini yada sadece onları eğlendirecek rakipler olabileceğini anlatmaya çalıştık. Anlatamadık. Şuan ki haritada da durum aynı diğer klanlar ya pakt olur UDW ile mücadeleye girer ve kazanır bence. Yada birbirleri ile olan savaşlarına devam ederler UDW yi eğlendirirler. Unutmayın hiç bir diplomasi %100 kalıcı olmuyor malesef. 700 oyunculu UDW ' nin kendilerine kadro ayıracağını düşünen klan veyahut ekipler varsa hayal kurmasınlar...

DeletedUser47796

Ziyaretçi
ben bu tuğra klanına anlam veremiyorum udw ile sa yapıp error u bitirme gayretine girmek ne alaka arkadaş udw ye dünyayı altın tepside sunan tuğra dır. udw rahat bir şekilde isyan ve error üst bölgesine taşınıp savaşacak. tuğra dost olmasın errorla ama önce sa yapacaksa errorla yapıp asıl düşmanı udw ye yönelmesi lazım bu sürecte isyan-error da prbt yi halledebilir . prbt ayaktayken udw nin isyan ve errorla kapışması dünyanın sonunu getirecek hamle bunu sağlayanda tuğradır . nasıl bir öfke duyuyorlar ki kendi kendilerine dünyayı saçma bir hale sokuyorlar işin ayrıntısını bilemiyorum.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Şu haritayı gördükçe aklıma 50. dünya geliyor. Trickers'ında benzer hakimiyeti olan haritada herkese TRİCKERS ın güle oynaya bu dünyayı kapatabileceğini, diğer klanların ya birlik olup onları yenmesi gerektiğini yada sadece onları eğlendirecek rakipler olabileceğini anlatmaya çalıştık. Anlatamadık. Şuan ki haritada da durum aynı diğer klanlar ya pakt olur UDW ile mücadeleye girer ve kazanır bence. Yada birbirleri ile olan savaşlarına devam ederler UDW yi eğlendirirler. Unutmayın hiç bir diplomasi %100 kalıcı olmuyor malesef. 700 oyunculu UDW ' nin kendilerine kadro ayıracağını düşünen klan veyahut ekipler varsa hayal kurmasınlar...

Bu ne diyor ya bilmeyenler için söyleyim trickrs a yanlayip udw yi satan da kendisi bı de 50 yi örnek vermiş değişik

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu ne diyor ya bilmeyenler için söyleyim trickrs a yanlayip udw yi satan da kendisi bı de 50 yi örnek vermiş değişik

Bilmeyenler için söyleyim mütteffikken gece saldırı atan, forumda bizim için "onları vuralım" diyen de kendisi..

Boş yapma olm forumda vuralım,kıralım derken bir şey yoktu biz vurunca mı zoruna gitti ?

Ayrıca TRİCKERS ile tek bir görüşmem oldu diplomasi adına onuda sizin için yaptım inanmazsan aha @***DAYI*** 'ya sor.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
kanka zaten yüzü olan adam bu hareketi yapmazdı, boşver kime ne anlatıcaksın :)

Yüzümün kızaracağı bir hatam yok. Sizin hoşunuza gitmeyen bir şeyler oldu diye benim utanmamı beklemeniz gerçekten komik kaçıyor.. 50. Dünyanın yanar döneri olup her şeyi elini yüzüne buluşturan klan UDW'dir.. Hiç bir iddaamın olmadığı dünyada dünya kapatmaktan başka ihtimali olmayan klanlara by by diyip bırakmışım. Olan biten klanlar tarihinde ilk kez oluyormuş gibi davranmayın. Suçsuz günahsızmış gibi davranmayın. Artık komikte olmuyorsunuz.

ShexWear*

Yasaklı
Telefonda seninle konuşan iki kişiden birisi ben olmasam, bu kadar hararetli kendini savunduğun için sana inanmış gibi yapardım ama malesef, ne kadar iki yüzlü ve bize söylediğin yalanları bildiğim için, gerçi senin için bu ikisi yüz kızartıcı durumlar değildir, hep yapıyorsundur sen :))

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Telefonda seninle konuşan iki kişiden birisi ben olmasam, bu kadar hararetli kendini savunduğun için sana inanmış gibi yapardım ama malesef, ne kadar iki yüzlü ve bize söylediğin yalanları bildiğim için, gerçi senin için bu ikisi yüz kızartıcı durumlar değildir, hep yapıyorsundur sen :))

Telefon da benimle ne konuştuğunu söyler misin ? Konuşma şu iki cümle içerisinde geçti "Bizi mi vuracaksınız?" ben ise "Hayır vurmayacağız." Bu platformda ANTİ / DEHŞET / PUSU ekibinden 50. dünya da bizimle olan herhangi bir üye yazsın ki serhat sen onlara öyle diyip bize vur dedin. Hayır efenim. Size ne dediysem onlara da aynısını dedim. Siz forumlar da aleyhimize yorum atmaya, arka bölgemizden barbar almaya, sataşmaya ve başka klanların dc'lerinde gezmeye devam edince ve sancak klanına gidip beni hedef gösterince klanıma çektiğim sirküler de şu tarihe kadar hazır olun eğer ayaklarını denk almazlarsa vuracağımdır.. Etki-tepki nedir bilir misin ? Sen benimle iyi olmak varken gidip SANCAK ile ŞİZOFREN ile iyi olmaya çalışırsan. Alma diye artık bir yalvarmadığım kaldığı barbar köylerini almaya devam edersen benimde elim armut toplamıyor. Seni toplarım.

Hepsinin delili mevcuttur...

Dayıya sordum SANCAK klanına gidip bu teklifi yaptın mı dedim. Evet yaptım dedi. Barbar alımı yaptınız mı açalım mı twstats ı ? yaptınız.. Forumunuzda bunları vuralım diye konuştunuz mu konuştunuz. Şizofren sancak ve diğer klanların dc lerinde gezdiniz mi gezdiniz. O zaman ağlamayacaksınız .!

ShexWear*

Yasaklı
Ya Mustafa’ya UDW b mesaj duruyor, kime ne anlatıyorsun sen?

Azıcık yaptığından utan, bizden uzak dur. 7 Dünya geçmiş üzerinden, bizi her gördüğün yerde aynı konuları açıp açıp durma, hayır zaten haksızsın, sen de biliyorsun. Haksız olmasan gidip Mustafadan özür dilemezsin.

Tw statsa da bakmaya çok meraklıysan, 17 kişiyle senin köylerinin topluyoruz diye discordda ağladığın, sonrada ağlaya ağlaya kaçtığın ss’leri koy buraya.

ha hala bi derdin varsa da, girdiğimiz ilk dünyaya gelirsin, maçan yeterse kıtamızda başlarsın, görürüz kim kimi topluyor, daha da buraya yazıp insanların asabını bozma.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
ha hala bi derdin varsa da, girdiğimiz ilk dünyaya gelirsin, maçan yeterse kıtamızda başlarsın, görürüz kim kimi topluyor, daha da buraya yazıp insanların asabını bozma.

Sadece bu kısmı dikkate alıyorum. Yalan,palavra ve çarpıtmalarınıza prim yaptırmayacağım. Ben eski mevzuları açmaya çalışmıyorum. Konu ve dünya ile ilgili yorum yapıyorum. Hop atlatıp eski mevzuları çarpıtarak yalan söylerek ve prim kasarak konuşmaya çalışıyorsunuz. Aynı VEGAS klanlarına attığın sirküler de ki gibi A yı B anlayıp C gösteriyorsun.. Kendini uyanık sanıyorsun ama değilsin.. Maçan yeterse ne demek seve seve kardeşim ben de zaten bunu istiyorum :) Başlayacağınız dünya öncesin de lütfen bana da ulaşın bir haber verin gerekli ayarlamaları sağlayıp geleyim :)

C Pre

Milis
Telefon da benimle ne konuştuğunu söyler misin ? Konuşma şu iki cümle içerisinde geçti "Bizi mi vuracaksınız?" ben ise "Hayır vurmayacağız." Bu platformda ANTİ / DEHŞET / PUSU ekibinden 50. dünya da bizimle olan herhangi bir üye yazsın ki serhat sen onlara öyle diyip bize vur dedin. Hayır efenim. Size ne dediysem onlara da aynısını dedim. Siz forumlar da aleyhimize yorum atmaya, arka bölgemizden barbar almaya, sataşmaya ve başka klanların dc'lerinde gezmeye devam edince ve sancak klanına gidip beni hedef gösterince klanıma çektiğim sirküler de şu tarihe kadar hazır olun eğer ayaklarını denk almazlarsa vuracağımdır.. Etki-tepki nedir bilir misin ? Sen benimle iyi olmak varken gidip SANCAK ile ŞİZOFREN ile iyi olmaya çalışırsan. Alma diye artık bir yalvarmadığım kaldığı barbar köylerini almaya devam edersen benimde elim armut toplamıyor. Seni toplarım.

Hepsinin delili mevcuttur...

Dayıya sordum SANCAK klanına gidip bu teklifi yaptın mı dedim. Evet yaptım dedi. Barbar alımı yaptınız mı açalım mı twstats ı ? yaptınız.. Forumunuzda bunları vuralım diye konuştunuz mu konuştunuz. Şizofren sancak ve diğer klanların dc lerinde gezdiniz mi gezdiniz. O zaman ağlamayacaksınız .!

Cedcal klanının o zamanki diplomatı olarak seninle hiçbir görüşmem olmadı sinser lakin bitmiş gitmiş dünyanın arkasından da yalan konuşmaya gerek yok udw yi vuracağını adım gibi biliyordum.
Kendi kaynaklarımı da burada açıklamayacağım.PUSU adını geçirdin diye cevap veriyorum aranızdaki kavgada da taraf tutmuyorum iyi tartışmalar.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Cedcal klanının o zamanki diplomatı olarak seninle hiçbir görüşmem olmadı sinser lakin bitmiş gitmiş dünyanın arkasından da yalan konuşmaya gerek yok udw yi vuracağını adım gibi biliyordum.
Kendi kaynaklarımı da burada açıklamayacağım.PUSU adını geçirdin diye cevap veriyorum aranızdaki kavgada da taraf tutmuyorum iyi tartışmalar.

Ben bundan bahsettiğimi hatırlamıyorum yorumumda ? O zaman ki NwO içerisinde yer alan kadroyu kastetmiştim. Sizi değil.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yukarıda yazdığım gayet açık ve net bir post.Bizi kastediyorsun demedim zaten.

Bitmiş gitmiş dünyanın konusunu her başlıkta önüme çıkarıyorlar ben konuşmuyorum. Yalan dolan kısmına gelecek olursak hepiniz haklısınız bir benim açımdan yanlış var. Ne kadar güzel.. İşte anlatıyorum anlatıyorum tatmin olmuyorsunuz.Size göre doğru/yanlış ile bana göre doğru/yanlış farklı olabilir. Hata ve kusurlarımda olabilir. Ancak tek taraflı bende hata yok. Her başlıkta sanki yüz kızartıcı bir suç işlemişim gibi davranılmasından sıkıldım. Birde olayın bu tarafından bakın... Şu dünya ile ilgili bir yorumda bulunuyorum ve eski muhabbetler açılıyor. Şuan UDW yerine x bir klan olsaydıda bu başlıkta aynı ilk yorumumu yapardım. Neden kişiseltirip eski mevzuları açıp sürekli aynı haksız çıkarma çabalarına giriyorsunuz ki ?

Yani bunlar, bu konuşmalar neyi değiştirecek bana bunu söyleyebilir mi birileri ? O kadar mükemmel klanlarsınız o kadar dürüst klanlarsınız madem zamanında bu bir hataydı, ben yalan söyledim, ben yanlış yaptım da kesseydiniz ya cezayı tutup UDW yi savunup, vursaydınız ya beni ? Zamanında gereksiz bir ton polemiğe girdiğim için "Adın çıkmış 9 a inmez 8 e" hesabı her yorumum da bu şekilde davranacağınıza zamanında gerekeni yapmanız daha doğru olurdu..

Neden yapmadınız ? Sancak,CEDCAL,ŞİZOFREN,TRİCKS dünya da bulunan tüm klanların benim yaptığım hamle işine geldi ve sustunuz.. O gün sustuysanız bu gün konuşmaya hakkınız yok beyler. UDW'nin avukatı siz değilsiniz.

***DAYI***

Ağır Atlı
Serhat boş yapıyorsun Allah aşkına sen git gene askere bu adam yüzünden foruma giremyecem.

procyon hocam emeklerinize sağlık teşekkürler.