2. NWO vs BARBAR Savaşları

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Yav yine kendinizi nimetten saymışız operasyonu size yapmıyoruz :D hani op yapacağımız klan sizden ileride geçerken uğrayalım dedik...

Kalbimi bu sefer gerçekten kırdın. Ciddiyim.

THE YARALI KARAKANAT ÖRDEK

DeletedUser68814

Ziyaretçi
v6lp3D.jpg

Bunu biliyorum mdmdmejfn

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Karakanat : "Barbarlar elden gidiyeahhh, nwo barbarları topliyeahhh, köylerimizi sömüriyeahhh, kamilerimizi patlatiyiahhh, nwo savasmayieahhh"

karakanat4.png

köyde yakalayıp kesitğin kamileri koysan tamam da bu nedir ya asdasdasdas

DeletedUser68297

Ziyaretçi
köyde yakalayıp kesitğin kamileri koysan tamam da bu nedir ya asdasdasdas

Neredeyse 0 asker kaybı ile verdiğim hasar :) ki dediğim gibi öldürmek istediğim kamileri atmıştım :) çektiğim ham, kestiğim asker ortada biz oyunumuzu oynarken sizin can sıkıntısından açtığınız başlıklara bak bir de daha da davosa gelmem... !!! :)

vakvak.png

Neredeyse 0 asker kaybı ile verdiğim hasar :) ki dediğim gibi öldürmek istediğim kamileri atmıştım :) çektiğim ham, kestiğim asker ortada biz oyunumuzu oynarken sizin can sıkıntısından açtığınız başlıklara bak bir de daha da davosa gelmem... !!! :)

vakvak.png
Oyunda 1.ayda falan miyiz o kesimi koyarken kesim demeye utanirim
Ama kesimin daha 3m imiş olur olur:)
Bide o Anarchy Affetmez degil miydi ya ?

DeletedUser68814

Ziyaretçi

vakvak.png

Ne olur bana ciddi değilim bunları yazarken, bu ekran görüntüsünü koyarken, bu istatistiği paylaşırken diye iki kez söyle. Lütfen bak.

Hani sonra herkes dalga geçiyor bak yapma. Nolursun. Oyunu bırakmış adamın köyünü alıp foruma koymaktan daha kötü bu.