19 mayıs torenleri iptal

DeletedUser

Ziyaretçi
Yakında diğer bayramlarımızıda yasaklıyacaklardır..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşünemeyen ve dolayısı ile güzel bir kutlama sistemi yapamayan insanlar yüzünden oluşan kargaşayı 19 mayısa mal edip bu törenleri kaldırmak, saçınızı kötü kesen berberinizi değiştirmek yerine saçla uğraşmamak adına devamlı kafanızı kazıtmanız kadar garip bir olaydır.

sen orda oturup pankart kaldırdın mı onu söyle ? bunu yapan adama sormak lazım hepside mennun mu mennun eee daha ne ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu konuya yorum yazasım geldi ama ne yazacağımı bile bilemedim millet gül gibi yaşıyoruz sanıyor oh ne güzel krizler teğet, ekonomi iyi, dünya devletlerine kafa tutuyoz. Allah devlete zeval vermesin. Bir millet anca bu kadar kör olabilir. Bizim ithal mallara bişey katıyorlar kesin ondan böyleyiz yoksa bu kadarı imkansız.

DeletedUser11857

Ziyaretçi
Şu konuya yorum yazasım geldi ama ne yazacağımı bile bilemedim millet gül gibi yaşıyoruz sanıyor oh ne güzel krizler teğet, ekonomi iyi, dünya devletlerine kafa tutuyoz. Allah devlete zeval vermesin. Bir millet anca bu kadar kör olabilir. Bizim ithal mallara bişey katıyorlar kesin ondan böyleyiz yoksa bu kadarı imkansız.

Ayenenn

DeletedUser

Ziyaretçi
sen orda oturup pankart kaldırdın mı onu söyle ? bunu yapan adama sormak lazım hepside mennun mu mennun eee daha ne ?

Geçen yıl biz de uğraştık o kadar herkesde amele yanığı çıktı öldük piştik ama şurda yaptığın şey zaten çalışmalarıyla birlikte 7 gününü falan alıyor. Bu bayramın kutlanmasını sağlayan insanlar yıllarca savaşmış. Bugün evinin önünde elin İngilizinin Yunanın bayramlarını izlesen daha mı iyiydi?

DeletedUser

Ziyaretçi

yozlaştık hocam yozlaştık. ve bölündük. kendim de dahilim. şucuyum bucuyum deyip gezmek değil düşmanı görüp tek vücut olmak gerekirdi.
bu ufak bir adımdır kanımca. bir kukla gider bir kukla gelir. yerine gelecek olan her kimse aynı durum devam edecektir. ama bizim yapmamız gereken şey biraz kafayı kaldırıp dışarı çıkmak olmalı. kimisi dersini assın 1 günlüğüne, kimisi hayat gailesini bir yana bıraksın bir süre, kimisi bilgisayar başından kaldırsın kafasını.
şimdi bundan da korkar olduk. malum arap baharı.
son söz: yapılanları kabullenmemek lazım.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: