16 Ocak Cumartesi (ÖZEL ROUND)

• Konuyu başlatan DeletedUser41078
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41078

Ziyaretçi
200 pre ıcın gırecek varsa onlara cevabım deymez :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Modum 1. Olarak kaç kale olacak geçen ki round u kacirmistim

2. Olarak Caduceus modum bana imza yapmadı yogunmus heralde duydum ki sizde iyi imza yapiyormussunuz eğer zamanınız da müsaitse bana da bi imza please :D

DeletedUser59415

Ziyaretçi
co oynayacaklara özel dikkat istiyoruz ,oyun takımdan

DeletedUser59415

Ziyaretçi
co-player
bi hesabi 2 veya daha fazla kisi oynamak

BirDost*

Ağır Atlı
Bir hesabın, bir sahibi olabilir ve sadece bir kişi tarafından oynanabilir.

36 saatlik bir speed yapıyorsunuz. Makul şartlar oluşturmak adına co-player sistemini bu speedlerde uygulamanız daha mantıklı duruyor.

Uyku modu yeterli bir zaman dilimi kazandırmıyor zira oyuncuya

DeletedUser614

Ziyaretçi
ben şok ben iptal ohmy ohmy
co'nun anlamını bilmeyen GA :S

Şuraya da konuyla ilgili bir şeyler yazayım da sonra ban için bahane bulmayın :cool:
Oynayacak arkadaşlara başarılar dilerim tt2

BirDost*

Ağır Atlı
Kurallarımız bellidir. Uyku modu bu oyun tarzı için yeterlidir. Belirttiğiniz tarzda oyun sisteminin hiçbir şekilde affı olmayacaktır.

İyi siz yeterli diyorsanız yeterli olsun madem ne diyeyimki.

Co yapmanın multi olduğundan şüphelenmekle başladınız zaten mevzuya. Belliki değişmeyecek birşey.

Bu arada anlaşmalı köy alımının yasak olmasıda bir zamanlar kurallarınız arasındaydı. Değişti zaman aldı ama değişti umuyorumki bu konudaki diretmenizde son bulacak. Ama zamanını kestiremiyorum işte :)

36 saatlik bir speede tek kişinin oynamasına olanak sağlayacak nasıl bir uyku modu ayarlayabileceğinizi merak ediyorum ama umarım güzel olur.

Oynayacak arkadaşlara başarılar :) zaman uzunluğu haricinde iştah kabartan bir speed :)

DeletedUser59415

Ziyaretçi
Çeto ata kim ne anlatıyoruz ki :D adam co nun anlamını bilmiyor ama kural kuraldır kafasında :D
tek bi başka server bilmiyorum böyle bi kuralın oldugu ama burasını strom yönetiyo ne istiyorsa öyle yapar :D

speede gelicek olursak güzele benziyor tabi sabahın köründe olmasaydı girerdim belki

DeletedUser

Ziyaretçi
ben şok ben iptal ohmy ohmy
co'nun anlamını bilmeyen GA :S

Şuraya da konuyla ilgili bir şeyler yazayım da sonra ban için bahane bulmayın :cool:
Oynayacak arkadaşlara başarılar dilerim tt2

Kelime anlamını bilmediği birşey hakkında konuşan bir cahil diyormuyum ben size karşı hiç? :)

Co-account, co-player vesaire vesaire diye gider. O yüzden sordum co derken diye..

BirDost*

Ağır Atlı
Kelime anlamını bilmediği birşey hakkında konuşan bir cahil diyor muyum ben size karşı hiç? :)

Co-account, co-player vesaire vesaire diye gider. O yüzden sordum co derken diye..

Efendim oyunu gerçekten oynayan birisi olsa idiniz Co-player kalıbının bir hesapta iki veya 3 ve daha fazla kişiyle oyanama esası olduğunu bilir ingilizce karşılığı üzerinden tabirimi maruz görün racon keser gibi laf koymaya çalışmazdınız.

Co-player tabiri Masters ve .nette uygulanabilen ve bu tabirin yöneticiler tarafından da kullanılan bir tabir olduğunu ek olarak söyleyeyim size :)

DeletedUser59415

Ziyaretçi
Kelime anlamını bilmediği birşey hakkında konuşan bir cahil diyormuyum ben size karşı hiç? :)

co-account co-playerler tarafından oynanılan hesaplara denir
co-player ise bi hesabı oynayan oyunculardan herhangi birine denir.. mesela a hesabını b ile c oynuyordur b de c de birer co playerdir.

ha tabi co denilince sizin aklınıza redkit gelmişe affedersiniz sayın modum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Efendim oyunu gerçekten oynayan birisi olsa idiniz Co-player kalıbının bir hesapta iki veya 3 ve daha fazla kişiyle oyanama esası olduğunu bilir ingilizce karşılığı üzerinden tabirimi maruz görün racon keser gibi laf koymaya çalışmazdınız.

Co-player tabiri Masters ve .nette uygulanabilen ve bu tabirin yöneticiler tarafından da kullanılan bir tabir olduğunu ek olarak söyleyeyim size :)

O zaman "co" yerine co player tabirini kullanır, kendinize cahil dedirtmezsiniz. Böyle saçma sapan laf sokmaya çalışma yarışmalarına katılmaz, gerçekten yapıcı olursunuz ki, söylediğiniz gerçekten ama gerçekten bir işe yarasın.

BirDost*

Ağır Atlı
O zaman "co" yerine co player tabirini kullanır, kendinize cahil dedirtmezsiniz. Böyle saçma sapan laf sokmaya çalışma yarışmalarına katılmaz, gerçekten yapıcı olursunuz ki, söylediğiniz gerçekten ama gerçekten bir işe yarasın.

Amacım laf sokma yarışmasına girmek değil. Yapıcı bir örneklik istiyorsanız

Co-player ın bir hesabı iki veya daha fala kişinin oynaması açıklamasından sonra gösterdiğiniz tepkiyle sizden beklemek en doğrusu neticede yönetici olan sizsiniz.

Kaldıki ben kendi yorumlarımda bu co-player oynayabilme mevzusunun getirilmesi gerektiğini başka kurallarında var olduğunu ama gerekli olmadığı anlaşılıp kaldırıldığı bununda bir gün mutlaka kaldırılacağı ama zamanını kestiremediğimi ifade ettim :)

Sergilediğiniz duruş şimşekleri çekiyor üzerinize sonra neden şimşekler üzerimde. Sayın GA oyunu daha oynanabilir yapmaya çalışın tek arzumuz bu. iyi geceler