16. Dünya Genel Savaş Raporları

• Konuyu başlatan aqifavc
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
w16 bende arada giriyorum aslında başta asılmadğıma pişman oldum çevremde gelişenelr vardı lakin deidğim gibi 14 hala devam :)

DeletedUser9770

Ziyaretçi

DeletedUser9770

Ziyaretçi
metin abi silmicek ya oyun oynuyo w16 açıldığından beri mübarek kaçıncı bu :)

darbe alınca silip zaten silecektim muhabbeti yani :)

işin şakası bi yana gitmesin savaşalım köy alalım köy verelim oyunun keyfini çıkaralım bu ona onun gıyabında oyunu bırakmayı düşünenlere nacizane çağrım olsun ..

egehema.

Okçu
darbe alınca silip zaten silecektim muhabbeti yani :)

işin şakası bi yana gitmesin savaşalım köy alalım köy verelim oyunun keyfini çıkaralım bu ona onun gıyabında oyunu bırakmayı düşünenlere nacizane çağrım olsun ..

dostum savaştan bende zevk alırım yenilince çıkar yenildik derim sıkıntı değil.benim silip silmeme muhabbetim uzun zamandır var olan 2-3 arkadaşla sorunlarımdan dolayı.ben ısrarla sileceğim desemde bıraktırmadılar yapacak bişi yok.benim sana 2.köyümde kalan orduydu o çaktıgım bırakıyorum diye.

@ayıktın mı fena

sana gelince.efendi gibi geliyorsun oyunda konuşuyoruz burda bunu yazmanı anlamadım.bu tür oyunlar oynamadım hayatımda hiçde oynamam w12 de pusula köyümü aldı tebrik ettim.bu tür oyunlara ihtiyacım yok zaten bundan önceki dünyadaki yaptıgım savaşları bilen biliyor

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
yok kaçıncı bu ege? gider ayak dediğin? oynadığın halde sildim ayağına yatıyosun anlamadım ben bu işi amaç ne :)

egehema.

Okçu
yok kaçıncı bu ege? gider ayak dediğin? oynadığın halde sildim ayağına yatıyosun anlamadım ben bu işi amaç ne :)

1.sildim ayağına yatmıyorum sildirmiyor dostlarım.
2.senin birşeyi anlamana gerek yok sana birşey izah etmek zorunda değilim.
3.anlayamadıysan yeterince dostun yoktur burdada benim için denilecek birşey kalmıyor.

DeletedUser39201

Ziyaretçi
sonucta bu onun kendi isteği adam istediği zaman gider istediği zaman gitmez istediği zaman ayağa yatar bu onun bileceği iş senin karışmandaki amac nedir :)

DeletedUser9770

Ziyaretçi
dostum savaştan bende zevk alırım yenilince çıkar yenildik derim sıkıntı değil.benim silip silmeme muhabbetim uzun zamandır var olan 2-3 arkadaşla sorunlarımdan dolayı.ben ısrarla sileceğim desemde bıraktırmadılar yapacak bişi yok.benim sana 2.köyümde kalan orduydu o çaktıgım bırakıyorum diye.

reel hayatta başarılar dilerim...burda kısmet değilmiş umaraım başka worldlerde...

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
gider ayak kesim yazmıcak ozaman . sen daha çok sil yaparsın ege :) cocuk oyuncağı zaten :) onunla bununla kavga et hesap sil yaz :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
nereye bırakıyo abi :) ordusu kesilmeden hiçbiryere gitceği yok :) atıyo kamikaze ordusu patlasa zaten hesap sil yaptıydım dicekti baktı patlamadı geri döndü :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
dediğim gibi 2 dir gider ayak kesim yazıyosun. dediğinin arkasında dur yada gider ayak yazma buraya. en baştada yine aynı şekilde bir yazı yazmıştın sonra yok tek ben karar verimiyorum tarzında bi dönüş yaptın. buraya yapacağın şeyleri yaz geri çark etmicen şeyleri.

DeletedUser39201

Ziyaretçi
abi sanırım kesim yapman arkadasa koymus yani dediği su ben anladm en iyisi sen git bari biri gitsin ( bi bitmediniz misali ) :)