12k Mantıgı

• Konuyu başlatan DeletedUser32837
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32837

Ziyaretçi
hiç zevk almıyorum abi :D
millet giriyor 1k savunma 1k casus basıyor siz gibi playler olmayıncada korkuyorlar herkes puana gidiyor savas 0 böyle speedmı olur kilit yok saldırı yok savunma yok :S

kingstone

Ağır Atlı
hiç zevk almıyorum abi :D
millet giriyor 1k savunma 1k casus basıyor siz gibi playler olmayıncada korkuyorlar herkes puana gidiyor savas 0 böyle speedmı olur kilit yok saldırı yok savunma yok :S

amaç zaten 12k puana ulşmak hasan, adam tabi puana gidecek :D sen de manço basıp vuracaksın adamı indireceksin :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
yasin cok tesekkür ederim aydınlattıgın için :D
ben farklı söylemedım bu kadar uzun wordun mantıgı yok bosa bekliyorum bekliyoruz güzel bi speed konulsa diyorum word neden böyle demiyoruım

kingstone

Ağır Atlı
yasin cok tesekkür ederim aydınlattıgın için :D
ben farklı söylemedım bu kadar uzun wordun mantıgı yok bosa bekliyorum bekliyoruz güzel bi speed konulsa diyorum word neden böyle demiyoruım

ne demek hasan her zaman :D
farklı farklı, çeşit çeşit koyuyorlar bence daha mantıklı kim hangisinde oynamak isterse onu seçip oynuyor mesela :D sen almıyorsun ama başkası zevk alıyordur belki de bilemeyiz bunu :D

BirDost*

Ağır Atlı
Genel konuşma hasan :D

ama anlattığınız mantıklaysa yasinin dediği doğru :D feveryan etmen boşa :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Mantıklı değil demedim abide 4 saat uzun bir süre ya kac kere ordu basıyorlar saldırı basan yok bitmiyor sacma durumlara geliyor
2 saatlik word yapıp baska bi amac koysunlar. :D buna benzer 4 saat uzun

BirDost*

Ağır Atlı
Hasan 4 saat bunu oynamak isteyen var işte :D niye hala uzatıyonki :D

Sende onlara inat bas saldırıyı mançolu vur indir adamları :D bide World :D dünya de bari iyice üşeniyosan w de :D

Luciferr

Dük
Hasan geçen gün bi speed e girdim, her taraf 12k lık barbarlarla kaynıyor. Bi baktım 1. nin 5 köyu var hepsi barbar.

Bence kesınlıkle speedlerde yine aynı sekılde her tarafta barbar kaynamalı ama alması yasak olmalı. Barbar alarak kurulan strateji olmaz olsun.

Balondoor

Kılıç Ustası
Bazı oyunlar barbar almalı bazılarıda barbar köyü alımı yok oluyor . Ama yakın zamanlarda daha çok barbar alımlı oyunlar oluyor . ilk zamanlarda bende sevmezdim barbar alımlı oyunları fakat strateji geliştirdikçe o oyununda mantığını anlıyorsunuz .

DeletedUser32837

Ziyaretçi
ronis cok tesekkür ederiz engin ve güclü tecrübenden ötürü anlıyacaktırız insallah birgün .

Luciferr

Dük
Bazı oyunlar barbar almalı bazılarıda barbar köyü alımı yok oluyor . Ama yakın zamanlarda daha çok barbar alımlı oyunlar oluyor . ilk zamanlarda bende sevmezdim barbar alımlı oyunları fakat strateji geliştirdikçe o oyununda mantığını anlıyorsunuz .

Ben çok fazla oynamıyorum speed. Ama ne biliyim speed gibi dunya türlerinde oyuncunun kendine has gerek stratejisi gerekse oyun bilgisi ve zekasının daha çok ön plana çıkması gerektiğini düşünüyorum.

Atıyorum bir oyuncu size şahmerdan süreli saldırı cıktıgı zaman onun kamımı fake mi oldugunu anlayıp karsı saldırı olarak 4 mis atmak gibi. Tabi bu örnekler çoğaltılabilir

BirDost*

Ağır Atlı
Ya şimdi bu konu buraya taşındı uzatacak belki bu yazdığım şeyde konuyu ancak madem strateji madem oyunculuk bilgisi karşında barbar toplayıp nüfus kaybı yaşamadan köy toplayarak gelişen bir oyuncuyu yenmek için akıl üretmekte bir strateji değil midir ?

Bunu söylerken benimde bu tip oynayanları sevmediğimi en başta belirteyim :D Ama madem bizim asıl vurgumuz strateji üretmekse, kendine haslıksa tam da bu durumu kapsıyor aslında :D Her ne kadar kısa yoldan zengin olma peşinde gitmek gibide olsa oda bir strateji ürünü neticede ister bilerek yapsın ister bilmeyerek :D

Luciferr

Dük
Orası kesinlikle öyle çetin abi, ama yani normal dunyalarda hele ki klasıgın ilk baslarında bu zaten yapılıyor(du). Hani en azından speed de olmasa diyorum :D

BirDost*

Ağır Atlı
Kurallar çerçevesinde geliştirilen her türlü kolaycılık stratejisiyle baş etmen gerekiyor :) buna yapacak birşey yok. Ama bunu sevmeyenlere de takım alternatifler sunuyor :) Barbar alımının yasak olduğu speedler mesela her ne kadar siz takip ediyorsunuz son zamanlarda açılma sayısı azaldı desenizde :)

Bu kadar büyütülcek birşey yok yani :)

DeletedUser

Ziyaretçi
nasıl kafalarına vurup indirdim ama :D sonda banada vurmasalar emegimin karsılıgını alacaktım ama olmadı :D fsafasfsa