11.11.11 Tarihinde Yapılacaklar

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Tam olarak takip etmiyorum, ne olacakmış 7 Aralık'ta bir ayrıntı vs var mı ?

Ya şimdi bu İlluminati yi 10 kişi yönetiyo ve buyruklarında 300 kişi var bunlar dünyayı yönetiyo 7 aralıkta çok büyük savaşlar çıkacakmış yeni dünya düzeni getireceklermiş falan filan :D

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Vay be 3.dünya savaşına katılacak olan ülkeleri burdan biliyoruz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
anlamadım ben sımdı 7 aralıkta savasmı cıkıo? turkıye ne durumda abd yanında olr cunku natonun 2. buyuk ordusu turkıye ... kısaca anlatsanız?

salimcani

Mızrakçı
anlamadım ben sımdı 7 aralıkta savasmı cıkıo? turkıye ne durumda abd yanında olr cunku natonun 2. buyuk ordusu turkıye ... kısaca anlatsanız?

Çıkada bilir çıkmayada bilir.
çünkü kartlarda son 2 kart var.birisi empires statenin yıkılışı.büyük illumunatik şarkıcıların şarkılarınında son adı empires state zaten
dieğr karttada 3. dünya savaşını gösteriyor.

link veremiyorum kusura bakmayın çünkü yasak :(
bu kartlar 1984 de piyasaya sürüldü ve kartlarda ikiz kuleler ve pentagonun yıkılışı japonyadaki deprem ohmy bazı hayvanların petrole bulanması vardı ve bunlarçok sonrada gerçekleşti ve bu gerçekleşmeyen olaylardan geriye sadece 2 olay yani kart kaldı.unlardan birisi empires state yıkılışı diğeride 3.dünya savaşıydı.detaylı bilgiyi internete illuminati illuminati oyun kartları illuminati sanatçılar vb... yazarak ulaşabiirsiniz.

Çıkada bilir çıkmayada bilir.
çünkü kartlarda son 2 kart var.birisi empires statenin yıkılışı.büyük illumunatik şarkıcıların şarkılarınında son adı empires state zaten
dieğr karttada 3. dünya savaşını gösteriyor.

link veremiyorum kusura bakmayın çünkü yasak :(
bu kartlar 1984 de piyasaya sürüldü ve kartlarda ikiz kuleler ve pentagonun yıkılışı japonyadaki deprem ohmy bazı hayvanların petrole bulanması vardı ve bunlarçok sonrada gerçekleşti ve bu gerçekleşmeyen olaylardan geriye sadece 2 olay yani kart kaldı.unlardan birisi empires state yıkılışı diğeride 3.dünya savaşıydı.detaylı bilgiyi internete illuminati illuminati oyun kartları illuminati sanatçılar vb... yazarak ulaşabiirsiniz.

japonyadaki deprem abartoya kaçar biraz yok artık yani

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Abartmayın arkadaşlar. Okuduğunuz herşeye de inanmayın. closedeyes

12.12.12 de ne olacak peki 4. dünya savaşı mı? closedeyes

Dünyamız bir atom bombasını dahi kaldıramıyacak haldeyken bu abartı niye?

Ayrıca neden herkesin aklına kötü şeyler geliyor?
Neden tüm tarihler kötü şeylere endeksleniyor?

Mesela 11.11.11 de kansere çözüm bulunamaz mı?
tt1

salimcani

Mızrakçı
Abartmayın arkadaşlar. Okuduğunuz herşeye de inanmayın. closedeyes

12.12.12 de ne olacak peki 4. dünya savaşı mı? closedeyes

Dünyamız bir atom bombasını dahi kaldıramıyacak haldeyken bu abartı niye?

Ayrıca neden herkesin aklına kötü şeyler geliyor?
Neden tüm tarihler kötü şeylere endeksleniyor?

Mesela 11.11.11 de kansere çözüm bulunamaz mı?
tt1

ben 11.11.11 i demiyorum
illumunati sitesindei geri sayın syacaını diyorum.zaten 2 z kuleler ve pentagon tsdf olamaz

DeletedUser

Ziyaretçi
İlluminati'nin sitesinden baktım da kodlarda, geri sayım 0.0.00 olunca "Artık çok geç" yazacak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
empires statenin yıkılışı ne yanı ne anlama gelıo ?

DeletedUser

Ziyaretçi
owww 350 katlı he abdde sımdı anlıorum ya 3. dunya savası cıkıcak yada bu bına yıkılacak pekı bunu neye baglı soyluorsunuz?

DeletedUser

Ziyaretçi
11.11.11 de cok hos bi bayanla bulustuk. İlk bulusmamizdi ve ozellikle ayarlamadim bilmiyordum. Benim icin gunlerin onemi olmadigi icin dikkat etmem boyle seylere, ozel gunler falan ilgilenmiyorum.
Cok guzel bi gundu tt1 yakin zamanda tekrari olmali.
Teklif etcem falan diyenler sonuclari yazsinlar bakalim neler oldu.