1000. round

• Konuyu başlatan DeletedUser58615
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58615

Ziyaretçi
1000. Speed round una özel bişeyler yapılacak mı acaba :D güzel öneriler varsa buraya yazalımda modlarimiz değerlendirmeye değer görürse bişeyler yapsınlar :)

Benim fikrim speed e giren herkese kale koy verilmesi yönünde gerisi hallolur tt2

kingstone

Ağır Atlı
1000. Speed round una özel bişeyler yapılacak mı acaba :D güzel öneriler varsa buraya yazalımda modlarimiz değerlendirmeye değer görürse bişeyler yapsınlar :)

Benim fikrim speed e giren herkese kale koy verilmesi yönünde gerisi hallolur tt2

herkese verilecekse nasıl özel olacak ki :D herkesi 0 dan başlatmakla herkese kale köy verip başlatmanın eşitlik olarak bi farkı yok sonuçta :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
herkese verilecekse nasıl özel olacak ki :D herkesi 0 dan başlatmakla herkese kale köy verip başlatmanın eşitlik olarak bi farkı yok sonuçta :D

Amaç farklılık :D

Hem halimden anlayın o kadan savaştım geçen round bi kale alamadım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Dediğinize yakın bir round yapmaya çalıştık, bakalım. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne diyorsunuz bu round için? Yapalımmı haftada bir kaç kez böyle?

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Benim hoşuma gitti hız da iyi tekrar yapılmasını isterim

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence de efsaneydi oyunun belli bir aşamasından sonra sıkılmışlık başlıyor ama :/

Dün 5 de bitecek olmasına rağmen 3.30 da bırakıp çıktım hiç bir değişiklik olmamış çıktığımdan beri..

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence de efsaneydi oyunun belli bir aşamasından sonra sıkılmışlık başlıyor ama :/

Dün 5 de bitecek olmasına rağmen 3.30 da bırakıp çıktım hiç bir değişiklik olmamış çıktığımdan beri..

nasıl zevk aldın ki ben hep barbar topladım tam barbar toplamam bitti millet yatıyorum köyleri topla demeye basladı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben sen gibi köşedeki barbarları toplamadım :)

Burdan curcurax ve lord laz a selamlar :D arkadaşları 5 dk ya silip kapadım oyunu :D çıkarken de herre ye orduları atıp çıktım :)

Senin gibi kimseye mesaj da atmadım knk bana dalmayın diye :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben sen gibi köşedeki barbarları toplamadım :)

Burdan curcurax ve lord laz a selamlar :D arkadaşları 5 dk ya silip kapadım oyunu :D çıkarken de herre ye orduları atıp çıktım :)

Senin gibi kimseye mesaj da atmadım knk bana dalmayın diye :D

fslakflşsaklfşa

kanka köy toplicam diye asker basmadım ki kflşaskflsşak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Böyle bir oyun yapılacaksa illaki Barbar açık olacaksa dünyadaki Barbarlar sınırlı olmali fakat benim düşüncem bütün raoundlarin sadece hrb0 olmasi bilen ile bilmeyen kavramının ortaya çıktığı raoundlar :)