10. yıl klasiği

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46662

Ziyaretçi
nerde bu forum şovalyeleri, bir sonraki worlde gelin kapışalım diyenler :p:p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Pikacu klan kuruyor beni de tarikatın imamı yaptı karşılıklı kavgaları kenara bırakıp güzel bir kadroyla gidip iki stres atalım :D

Yasin 20 kisi yetmezmi la klani acildigi gun kuracaz :D ayrica ben zaten avrupadayim daha hangi avrupaya kacayim :cool:
BEN YETKILI ISIM OLARAK @FenerSavar DIYORUM o halleder herseyi :D

DeletedUser65203

Ziyaretçi
topluca gidelim iyi olur guzel olur gevurlarla ugrasalim biraz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan limiti 40 en azından 35 kişi bulalım türk harici klana almayalım :D muhtemelen türkçe konuşmak yasak olur o nedenle forumumuzda rahat olmak adına full türk olmak lazım :p

DeletedUser1113

Ziyaretçi
Klan limiti 25'e çekildi.
Normal şartlarda klan forumunda ancak İngilizce çevirisi ile başka dillerde post atmak serbest. Şikayet halinde adminler forumunuzu gözden geçirip çeşitli cezalar verebiliyor (yıllardır çeşitli cezalar gördük şahsen). Hatta .net serverında "özellikle bir milletin oyuncularına yönelik klan açmak" da yasak(bunun yaptırımı klanın dağıtılması) ama bunu biraz keyfi kullanıyorlar ben hiç bu yaptırıma rastlamadım.

Yukarıda yazdıklarım normal şartlarda geçerli tabii. Bu klasikte dil konusuna çok daha esnek yaklaşırlar tüm serverlarda farklı dillerde duyuru yapıldı illa ki yabancı popülasyon bekliyorlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
25 er üyeden 50 kişi olsak Türkün gücünü onlara ispatlasak yeterli :p

20 kişiyiz dedin ya @pika bende demek istedim ki co olmadan mı 20 :D telden 3 e basılmış yanlışlıkla... Çünkü ben kemal eto selim nerdeyse 4-5 kişi oluruz benim hesapta :D Tabi yasak mı bilmiyorum o tarafın forumuna yandex çeviriden bikaç şey yazdım :D