1:60 vs 1:20

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
bu nasıl saçmalık o,world özelliklerinde 1:60 yazıyor admine ticket açılıp soruluyor 1:60 olduğunu teyit ettiriyoruz çaylak kalıkıyor yanımdaki 26 puandaki köye saldıramıyom nedeni 1:20 yi aşmışız nolacak şimdi ?

BarBaroSixD

Mızrakçı
atı alan üsküdarı geçti ramo bu saatten sonra hammaddede yollayamacaklarına göre kös kös oturcaz

DeletedUser64688

Ziyaretçi
bu nasıl saçmalık o,world özelliklerinde 1:60 yazıyor admine ticket açılıp soruluyor 1:60 olduğunu teyit ettiriyoruz çaylak kalıkıyor yanımdaki 26 puandaki köye saldıramıyom nedeni 1:20 yi aşmışız nolacak şimdi ?

Barbar olmasını bekle

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Adminleri böyle 40 tane ban yemiş kişilerden seçseler tüm kuralları bilirler :D 3 DEFA GLOBAL BAN YEDİM admin olsun bence :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
atı alan üsküdarı geçti ramo bu saatten sonra hammaddede yollayamacaklarına göre kös kös oturcaz

bunu bizim klanın önünü kesmek için yaptılar baş edemiyceklerdi yoksa :D yok puanım 537 lan sabah bastım nasılsa saldırılıyor diye adminlerede güvenemiyceksek kime güvenecez ?

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Ben isyan taraftarı biri deiğilim. Hesap silemem :D:D:D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Ya gerci çok bisey farkettirmez zaten az 26 puan koy var ama oda farketmez bunu söyleyen oyun yoneticisi :D

puanım 537 nasılsa saldırılıyor diyerek sabah bastım bi maden kademesi benim hakkım nolacak orda ne yazıyorsa öyle yapsınlar worldü herkes zaman harcıyor bu oyuna neden milletin zamanı bu kadar kolay umursanmıyor