1-2 dakikalık bakımlar

ByRevolution

Yasaklı
Ya arkadaşım niye durduk yere 1-2 dakika bakımlara giriyor bu dünyalar!???????

Niye önceden haber vermiyorsunuz??

Tam mis arasına kami atacaktım son şansımdı sizin saçma bakımınız yüzünden onu kaçırdım. Önceden haber verseniz ona göre önlem alırdım!!

Bıktık artık yok bot koruması elli kez soru soruyor. Sonra olup olmadık bakımlar
Arada veren hatalar. Biraz oyun zevkimiz var onunda içine ediyorsunuz..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
CIquKN4XAAAvNG8.jpg

DeletedUser36909

Ziyaretçi
1-2 dakikalık bakımlar planlı olmayan bakımlardır. Planlı olanlar zaten duyurular kısmından sizlere bildiriliyor. Ancak bu tür planlı olmayan hemen müdahale gerektiren durumlarda maalesef durum fark edilir edilmez müdahale edildiği için oyuncuları bilgilendirme şansı maalesef yoktur.

FARAZA

Markiz
1-2 dakikalık bakımlar planlı olmayan bakımlardır. Planlı olanlar zaten duyurular kısmından sizlere bildiriliyor. Ancak bu tür planlı olmayan hemen müdahale gerektiren durumlarda maalesef durum fark edilir edilmez müdahale edildiği için oyuncuları bilgilendirme şansı maalesef yoktur.

oyun saaati anlık duraklamaya girebilir aslında

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
oyun saaati anlık duraklamaya girebilir aslında
Gün içerisinde bakımı görmeyen oyuncular için büyük sıkıntı yaşanır .Genel olarak oyunda bulunan saate bakmaya gerek duyulmaz . Bakılsa bile oyundaki saat x gerçekteki saat y buda kafa karısıklığına sebep olacaktır .

DeletedUser

Ziyaretçi
Mesela oyundaki saat 17.56.44
Gerçekte ise 18.40.35

Şimdi sen oyun saati ile 08.00 a op yapıcaksın. Hadi çık işin içinden...( Oyun saatinin de haftalık olarak 2-3 dk gerilediğini varsayalım)