►dünya kapanıyormu ?

• Konuyu başlatan DeletedUser40274
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser40274

Ziyaretçi
Merhaba Classic Kapanıyormu oyuna gıremıyorum bilgisi olan varmı ? unsure

DeletedUser

Ziyaretçi
Dünyadakiler yeteri kadar oynayıp gerekli eğlenceyi aldıklarını düşünüyorum bırakın kapansında birazda biz oynayalım:)

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Yarın saat belli değil ama en geç 12:30 da açılır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
biraz sorgulamak gibi olmasında yarın açılmazsa siz ne açıklam yapacaksınız ? oyunu açmak onun görevi değil sizin göreviniz.

Yarin her hangi bi saatte açmazsa itiraz edersiniz 12.30 da açacak diye birşey yok.

Ben olmaz 23.59 da açarım forum canlanır biraz :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
biraz sorgulamak gibi olmasında yarın açılmazsa siz ne açıklam yapacaksınız ? oyunu açmak onun görevi değil sizin göreviniz.

Benim kaçta açacağım belli, hangi tarihte açacağımda belli. 1 ay önce de belliydi.
Ama bilgisi olmadan 12:30'da açılır yazmanın amacı ne benim sorum bu? Açılmazsa o zaman siz mi cevap vereceksiniz sorulara?
Ben bildiğim halde şu saatte açacağım diye yazmıyorum.

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Benim kaçta açacağım belli, hangi tarihte açacağımda belli. 1 ay önce de belliydi.
Ama bilgisi olmadan 12:30'da açılır yazmanın amacı ne benim sorum bu? Açılmazsa o zaman siz mi cevap vereceksiniz sorulara?
Ben bildiğim halde şu saatte açacağım diye yazmıyorum.

Yanlış anlamayın Server 7 Temmuzda açılıcak diyen sizdiniz . Ben diğer dünyalardan açılış saatlerine göre tahmin ettim sadece. Ha çokta sıkıntı değil isterseniz Akşam 12 de açın. Ama yarın açılmazsa sorumlusu yine sizsiniz :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İlla 12.30 11.00 gibi tam saat olmak zorunda mı açılış? Niye kimse 15.23 demiyor?

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Ahahaaajajjkld ata tamda onu dicektim bence 10.56 da açıcaklar :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.