şizofren

• Konuyu başlatan Friedrich Nietzsche
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
18. Dünyada ısmını duyurmus bır klan olmakla beraber asıl amacı asker kesen bir yapı oluşturmaktır...

KAPAK VE AYYILDIZ KLANLARININ ELİT OYUNCULARINDAN OLUSAN KARMA BİR EKİPLE mucadele edecegız...

rambaldi: cenk bey

kafedilina : mehmet abimiz ve ekibi

mehlayil: ismail bey

opelvektra: süleyman bey

volkantugen : Cemal abimiz ve ekibi

Friedrich Nietzsche: 4 kuzenimle beraber servera giriş yapmış bulunuyoruz...

Kiibirden uzak seviyeli bir oyun olması dileklerimle...

"İnsan ağaç gibidir.Ne kadar yukarıya,ışığa aydınlığa doğru çıkmak isterse,kökleri derine, karanlığa,fenaya doğru o kadar çok sokulur...".

Nietzsche / Böyle Buyurdu Zerdüşt

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha tam karar veremediydik ezik mi mutfak mi dedik mutfaga karar kildik nickler bomba ama ha :)

DeletedUser

Ziyaretçi
benım buldugum ısme oyuncu buldun mu mutfak onsuz olmaz bak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Piknik tupu geldi kuru fasulye icin kuzenlerin den birini yolla bana ona oyunu ogretem hemde nickk tamamlansn ozel asker yetistirem senin icin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bizimkiler yaşamak için yerler yemek için yaşamazlar o yüzden mutfakla işleri olmaz onlar filozofturlar :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz zevk icin yasarz zevk yoksa varlik yoktur :) varligin devam etmesi icin standartlarin disina cikmak lazm c:)

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel bi ekip oluşmuş tamer hocam güzel savaşlar hayırlı olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
düdüklü mustafa her soze lafın varya hıc durma bı face de eklı degılsın orda da eklersem bılmem dogru yapar mıyım :)

tskler arkadaslar elımızden geldıgınce w22 yi heyecanlı hale getırmeye calısacagız

nart yenıden basla yapmayacagız kıme denk gelırsek artık :)

burak gerçek eşkıya ekıbının oldugu yerde biz ıkıncılık ıcın oynarız dıye dusunuyorum :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
tamer abi basarılar keske onceden haber etsemde bızım aramızda görseydım :D

DeletedUser9770

Ziyaretçi
böyle ekipleri gördükçe w22 de aksiyonun bol olacağına inancım daha da artıyor...

başarılar...