şahi - tim savaş ilani

DeletedUser

Ziyaretçi
ya sıkılıyorum napim 3 worlddür ilk defa saldırı almadan ilerliyorum heycandan millete sarıyorum belki saldırı atarlar diye :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Düşmanımıza da yakışan savaşımız başladı her iki tarafa da iyi savaşlar dilerim demektir.

Olay bu kadar basit vay efendim öyle oldu yok o saçımı çekti yok çiftliğini milisler takla attırdı falan gerek yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
abi siz yanlıs yapmıssınız adamın akademisini degil pazarını yıkın hammadde cekemesinfşladkflşaklşkflasşkdlşaklşdkaslşkdla

BirDost*

Ağır Atlı
1 olsa bile pazar seviyesi istediği kadar çekebiliyor :D

satanlar için önemli pazar seviyeleri

DeletedUser43286

Ziyaretçi
Bol şanslar :)
Klanımız hakkında ufak bir bilgi: ben-mahcup-BenSanaHicYetisemedim-STALINGRAD tarafından kuruldu ve önkayıtla dünyaya geldik. Drama yapmaya gerek yok :)
Ayrıca savaş açıklamasındaki "KADER" inancı kaderin planları olmasının islamla alakası yok :) Açıklamayı yazan hangi dine mensup merak ettim :)

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Ben ŞAH-İ den bizim klana gelen davet isteklerini, merhabalar kardeşim klanınızda bulunmak isterim, "sizinle beraber savaşmak isterim" mesajlarını da paylaşmaya başlayayım o zaman :)
Sizden kaçan üyelerin acısını çıkartamayan bazı yöneticilerinizden bana gelen hakaret mesajlarını da unutmamak gerekir. İsteyen herkese özelden iletebilirim.

İyi savaşlar

yaw kıta 45 de size Sa diye mesaj atanı klana alıyorsunuz. toplama klandan farkınız küçük puandaki adamlar sizden destek istemişler ne var ki bunda ? bende sizin klandan benden destek isteyenlerin msjlarını mı koyayım ?

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Bol şanslar :)
Klanımız hakkında ufak bir bilgi: ben-mahcup-BenSanaHicYetisemedim-STALINGRAD tarafından kuruldu ve önkayıtla dünyaya geldik. Drama yapmaya gerek yok :)
Ayrıca savaş açıklamasındaki "KADER" inancı kaderin planları olmasının islamla alakası yok :) Açıklamayı yazan hangi dine mensup merak ettim :)

mahcup-BenSanaHicYetisemedim aynı kişi değilmi oguz abi :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
abi siz yanlıs yapmıssınız adamın akademisini degil pazarını yıkın hammadde cekemesinfşladkflşaklşkflasşkdlşaklşdkaslşkdla

Oha çok iyi strateji 1-2 dk lıkta olsa pazardan koparsan eli ayağı titrer boşluğa düşer morali bozulur. Kötü etkilenir her türlü çok iyi ha dhahdja

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Arkadaş casus aslında arrowa çalışıyor imzasındaki eşkiya yazısı arrow gibi yazılıo farkedersen o yüzden teyit ediyorsun sende diye düşünüyorum

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Değil dostum bir gün çayımı içmeye gel tanıştırayım ikisiylede seni :) anlamadığım nokta sen eşkiyada değilmiydin :)

Enişteli kayınçolu oynarken şimdi kayınço yok enişte var :) eşkıya bana saldırmasın diye imzaya eşkiya yazdım . Yoksa ne işim olur :))

DeletedUser42672

Ziyaretçi
Bence ne olursa olsun duşmanını küçük görmeyeceksin böyle mesaj atıp alayvari konuşmalar insanın akıl ve yaş kalitesini gösterir