Şimdi o olacaktı...

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60284

Ziyaretçi
NATO Selcuk abicim , antar35t Halil Ibrahim , Mezzanine Nur abla ,Nameliswarior Meltem abla ,Scorpion King. Abdurrahman abicim, samuray Fehmi babam olsalar ne guzel olurdu ...

nur abla alexandria eagle hesabı ile oynuyor diğer hesabı geri alamadı sanırım hala gerçi c4 ten sonra oynamadı c6 da ya belki :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
12. dünyadayız. Ben o zamanlar rezalet oynuyorum.Hiç bilmiyorum oyunu. Gerçi şimdi de iyi oynadığım söylenemez de o zamanlar inanılmaz derecede kötü oynuyorum. Hani rezalet kelimesi bile az kalır. Aşağıda bahsedeceğim zaten. :D

Ne diyordum. 12. dünyaya başlamıştım. Klanım da 21.yy idi.(Daha sonra ismi değişmiş ve W.O.W olmuştu sanırım. Ya da iki klan birleşmişti ve W.O.W olmuştu. Şimdi yanlış bir şey söylemeyeyim.) Klandaki iki kişiyi iyi hatırlıyorum. İlki Vedat abiydi. Nicki de Marilynwedat idi sanırım.1-2 harf değişebilir ama aşağı yukarı öyle bir şeydi. Neyse, Vedat abi sürekli benle muhabbet eder ve oyun konusunda bana yardımcı olurdu. Bana sürekli asker ve hammadde basmamı söylerdi. Bense sadece ana bina ve demirci basıyordum :/. Bir de anld,anıl abi vardı. Bizim yönetimdeki kişi oydu sanırım.anld sürekli forumda: ''Şu kadar askerim var. Siz de asker basın. Puan yanıltır asker bayıltır.'' diye gezerdi.

Ben sadece bina bastığımdan ikisinden de puan olarak öndeydim oyunun ilk on günü falan. Hatta içimden ''Bunlar bana tavsiye falan veriyorlar ama puanları çok az. Hiç bilmiyorlar oyunu.'' falan diyordum. (ben de az ergen değilmişim sksjskjs)
Neyse, oyunun ilk ayının geçmesinin ardından bir baktım anld çatır çutur köy alıyor. Vedat abi de 2-3 köy almış sana da köy alalım diyor ve asker sayımı soruyor. Diyorum ki: ''abi 2500 puandayım 250 askerim var. Nasıl?'' Adam kim bilir ne düşünmüştür o mesajı okuyunca :/. Tam hatırlamıyorum; fakat daha sonra Uraban nickli biri benim küçücük ordumu ve surumu yıkmıştı ve ben de baştan başlamıştım orada. Daha sonra 3-4 defa falan sıfırladılar beni 12. dünyada. öyle öyle öğrenmiştim oynamayı :/

Neyse, ikisine ne oldu hiçbir fikrim yok. İkisi de beni hatırlamayacaktır zaten beni. Bir ay durup gitmiştim klandan. Yine de bir gün ikisiyle birlikte oynamak isterim. :D

Bir de C4 de Anatolde oynamıştım 1.5 ay falan. Bir arkadaşımın tanıdığı vardı orada.Hem kendisine hem bana davet attırmıştı. Muhteşem bir şeydi. Milletten profesyonellik akıyordu resmen.Çat çat çat topluyorlardı köyleri. Daha önce hiçbir dünyada o kadar rahat oynadığımı hatırlamıyorum :D Ya da oynadığım tek büyük klan orası olduğu için bana öyle geliyor bilmiyorum; fakat çok ilginç oyuncular vardı. Oyunun ilk haftası günde 2 milyona yakın yağma yapan;fakat hiç hammadde gelmiyor diye yakınan bir abi vardı mesela. Crespo'yu hatırlıyorum. Onun bayağı yakınındaydım başlangıçta. Resmen efsane bir oyuncuyla dip dibe oynadım 1.5 ay kadar. O sebepten mi bilinmez, ilk 75 e kadar çıkmıştım oynadığım süre içerisinde.Normalde ilk 1000 dışında takılırdım :/. Sonra otuzlarında olan bir doktoru ve öğretmenlik yapan bir ablayı hatırlıyorum; fakat ağır sallıyor da olabilirim hafızama pek güvenmem. Neyse, erkenden oyunu bırakmak zorunda kalmıştım orada. Bilmiyorum kapattılar mı dünyayı;fakat kapatmışlardır sanırım. İki klan silip süpürüyordu zaten her yeri. İkisinden biri almıştır.
Orada da hemen bıraktığımdan beni hatırlayan birinin çıkacağını sanmıyorum. :D Yine de o kadro olsaydı muhteşem olurdu.

Güzel güzel. Bunu yazarken bayağı zaman öldürdüm. Biraz daha oyalanırsam sahuru getireceğim. :D

okadar5

Baltacı
w2 hiero
UnvTs ugur
napalm esat abi
neverenough ersin abi
asivemavi orhan
pehlivann sefa
*-*
w21 lavabo*
baltazar
w11
gameofthrones özgür agam

DeletedUser39108

Ziyaretçi
SOL* klanindaki birlik hoc biryerde yoktu ,simdi neredeler acaba

Luciferr

Dük
SirCouragee, Lady.Courage, blackwind, TTwolfTT, iskenderkepap, maradidi, chirss, moravdo2, manalar ve diğer sayamadıgım tüm QnLiNe ve KyMt kadrosu. Çoğu ile görüşsek bile aynı sekılde bu oyunda burnumda tütüyorlar

DeletedUser47511

Ziyaretçi
bana oyunu öğreten,ustam diyebileceğim Kafkas-yurdu/kafkasyurdu nu tekrar görmek isterdim. klan adımız da isyan edip VEFA yapmıştı :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Aslında yavaş yavaş dünyalar da kapanmaya başlamışken, Tüm dünya şampiyonları ile klanlar ekibi görüşüp başlamaya ikna etse :D tüm dünya şampiyonlarının başladığı world baya ilgi çekici olur :D katılımın en yüksek olduğu dünya bile olabilir. :D

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Selami abi degil mi o ? Gelince oynariz :D

Hayır nikin orjin sahibi zafer abidir bir diğer nikide "EZERBEY" dir . bizim selami zafer abinin ve o karakterin hayranı olduğu için speedlerde onu kullanır.

Zafer abi ve selamiyi aynı cümlede kullanmak bile büyük ayıp :)