Şarbon-Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59630

Ziyaretçi
evet felimismidir nedir haksız yere ceza vermiş adminler bu konuda ona kapatıyorum bence direk hesap kapatılmalıymış :D seni gidi hileci diğer alın teriyle fake atan oyun oynayan adamları enayi yerine koyun bide ne güzel iş bide burda hilesiz oyun istiyoruz diye bas bas bağırın ayıptır kardeşim kullanıyosun sus bari konuşma şuraya yazma ya hadi bakın işinize beyler düşen köylerinizi toplayın bahane aramayın artık köyleri kullanamıyorsanız hakedene verin

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Bu bir dramdır part 2
Botçu şarbon yönetiminin botçu oyuncusu ysugen banlanınca açtıkları konudan altı tane içler acısı resim.Mayıs yağmuru olayı saptıyormuş.Ortada çok pis işler dönüyormuş.Mr.Storm bizi kayırıyormuş onunla beraber oynuyormuşuz.Ortada haksızlık varmış arkadaşlar adam oyunda olduğundan banlanmış güya.Whatsapp 'dan ekran görüntüsü atacaklardı gerek kalmadı biz attık.Hesap silip gideriz haklıyız dediler gitmediler neden ? Çünkü haksızlar hepsi botçu.Çok basit yönetimi varmış gösteririz dediler.Atmadığımız resimlerde gerçekten gösteriyorlar.Programı indir diyor.Şunu bunu falan kur reset at çalışıyor diyor.Ondan sonrada kordinat falan giriyorsunuz heralde :D:D Ve en sonda "eğer yapmış olsak burda onurumuzu düşürüp bütün klanlar sunucusu önünde polemiğe girmeyiz" diyorlar ya işte orda iyi güldüm :D:D:D

ZdVkm3.png

1dkvqB.png

MJypmM.png

DJR2Z3.png

o7Z3vX.png

1dkv5B.png

Daha atalım mı resim yoksa bunlar şarbonun gerçek yüzünü göstermeye yeterli mi ? ;)

DeletedUser61078

Ziyaretçi
Şimdi burda benim klanımın ismi geçiyor üstümüze saldınız diye de biz kimsenin ne maşası olduk nede yönlendirmeyele bir klana saldırdık şarbonla savaşımız emphasy adlı oyuncunun yüzünden başladı ona sorabilirsiniz bizim düşmandan aldığımız köylere mis çıkarak elimizden aldı ve bizi çaresiz bıraktı ve şarbona savaş açtık o yüzden kelimelerinizi kullanırken dikkatli seçin tekrar söylüyorum ares klanı hiçbir klanın isteğiyle ne savaşa girer nede mütlük yapar savaşa gireceksede demekki hakkı yenmiştir o yüzden savaşa girer bunu herkes böyle bilsin....

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Wolce gelir yine bir kaç(( ee kem küm tavşanların kulakları uzundur zıplayarak yola alırlar ee küm kem :) ))

kılbıll

Baltacı
bizler dejavu klanına savaş açarken aynı anda ares klanına vurmaya başladık ki bunu iyice bi dipdibe girelim ondan sonra efelik edenler ordularıyla etsinler istedik

Aresi üstümüze saldınız diyorsunuzya burda da Arese vurmaya başladık demişsiniz

DeletedUser61081

Ziyaretçi
sizin eşkiya klanına yalvarmanızı geçtik

Adımızın geçtiği kısımla ilgili yorum yapacak olursam ne bizimle anlaşması olan dejavu klanları ne de yine bizimle anlaşması olan şarbon klanlarından hiçbir oyuncu ve yönetici bizlere anlaşma için yalvarmamıştır.. Bizimde klanlar oyun tarihinde kimseye yalvarmadığımızı da belirteyim.. su anda başı çeken 4 klan ve bazı diğer klanlarda bunu yapmaz..

DeletedUser

Ziyaretçi
Bamya şarbondan 2 köy almışsın geri kalanı barbar. dejavu barbarcı mı oldu şimdi ?

Birkaç kişi *** kullanmış diye tüm klan mı botçu oluyor ?

Senin bulunduğun klanda hiç kimse mi *** kullanmadı şimdiye kadar?

Gelip burda gevşek gevşek konuşmanıza gerek yok. 2 kişinin hatasını tüm klana yüklemezsiniz.

Bundan önce siz de ceza aldınız. Sizin mantığınıza göre siz de mi botçu oluyorsunuz ?

DeletedUser48830

Ziyaretçi
Adımızın geçtiği kısımla ilgili yorum yapacak olursam ne bizimle anlaşması olan dejavu klanları ne de yine bizimle anlaşması olan şarbon klanlarından hiçbir oyuncu ve yönetici bizlere anlaşma için yalvarmamıştır.. Bizimde klanlar oyun tarihinde kimseye yalvarmadığımızı da belirteyim.. su anda başı çeken 4 klan ve bazı diğer klanlarda bunu yapmaz..

mecazi anlamda söylenen söz keşke herkez senin gibi üstüne söylenen lafları ciddiye alsa :D

ayrıca bana burda konuşmaları anlattırmayın dejavu yöneticilerinin kendi arasındaki :D

ben botçuysam banlat beni la nedüğü belirsiz tohum

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Bamya şarbondan 2 köy almışsın geri kalanı barbar. dejavu barbarcı mı oldu şimdi ?

Birkaç kişi *** kullanmış diye tüm klan mı botçu oluyor ?

Senin bulunduğun klanda hiç kimse mi *** kullanmadı şimdiye kadar?

Gelip burda gevşek gevşek konuşmanıza gerek yok. 2 kişinin hatasını tüm klana yüklemezsiniz.

Bundan önce siz de ceza aldınız. Sizin mantığınıza göre siz de mi botçu oluyorsunuz ?

Cem yılmaz diyor ya beyni yok fikri var o geldi aklıma :D Bir kaç kişi diyorsun bütün yönetim kadrosu botçu.Adamda diyor zaten bizim bütün ekip botçu diye daha üstüne laf söylemin anlamı yok adamın kendisi söylemiş :D:D Bizim klanda kimse *** kullanmıyor.Ceza alanlar oldu ama bottan değil scripten dolayı.Sizin gibi *** kullansaydık sizin gibi ağlardık forumda biz yapmadık dürüst oyun istiyoruz diye hahah :D Şarbondan daha dün akşam 3 köy aldım önce aldıklarımda var.Sınırda 1 köy verdiler bana yavaş yavaş alıyorum :D Fark 700 küsür olmuş hala barbarcı diyon.Barbarda alırız botçulardan köyde alırız o seni ilgilendirmez :D
Al bu resim sana gelsin o zaman :D:D

r9VqEN.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben sana ne diyorum sen ne anlıyorsun.

Ben diyorum ki bunu klanla alakası yok. 2 kişi kullanmış diye tüm klana yıkamazsınız.

Ben şarbon klanındayım. Sadece fake scripti kullandım şimdiye kadar. Ondan ceza yiyince onu da bıraktım. Botla işim olmaz. Ama sen tutup beni de botçu gösteriyorsun söylemlerinle.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ekip denmiş klan denmemiş.

Ekip dediğin zaman 5- 10 kişi olur 150 kişi olmaz

kılbıll

Baltacı
burda 2 3 tane hokkabaz atıyor kuyuya bir iki taş nedüğü belirsiz tohumların yaptığı gibi...

sizin eşkiya klanına yalvarmanızı geçtik saygı klanına yavşamanızı geçtim şimdide aresin içişlerine mi karışıyorsunuz

evet size savaş açılırken ares e vuruyorduk ne var bunda veya ares bize vuruyordu ne var olm burda

savaş varsa ortada vurulcak tabi biyerler beyin yokluğu mu çekiyorsun

savaş tarihlerini mi yazalım burada :) hep diyorum birşey hakkında bilgin yoksa yorumda yapma

ama nedüğü belirsiz tohumlar var :)
Sen kimin tohumusun kullandığın kelimelere dikkat adam ol

kılbıll

Baltacı
Hem senin okuduğunu anlamama problemin var heralde burda Ares konusu açan dejavu oyuncuları değil siz açtınız Ares le anlaşma yaptıktan sonra hiçbir dejavu oyuncusunun bunun hakkında yorum yaptığını duydun mu taki siz konuyu açana kadar biz kendi savaşımıza bakarız başka klanların diplamasisi bizi ilgilendirmez sizin gibi yok dejavu eşkiyayla anlaşma yaptı yan yantı camura battı demeyiz önce yazılanları 4-5 kere oku ondan sonra cevap yaz çünki tek seferde anlama kabiliyetin yok belli

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler tartışmayın, sabredin ...

Gün belirtiyorum.. Pazar akşamı sizdeyim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.