ŞamariaNs Fantastic

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Emin başarılar diliyorum hemde canı gönülden dünya açıldığında klaniza gelmek istersem seni referans göstereceğim :D
Ama şu var udw dururken neden burada baslama karar aldın sasırdım epeydım oynamıyordum foruma bakmıyordum kusura bakmayın ama bugun udw ıle farklı klanda olmana sasırmadım desem yalan soylerım..

epeydır lol de atmıyoruz :D

Emin başarılar diliyorum hemde canı gönülden dünya açıldığında klaniza gelmek istersem seni referans göstereceğim :D
Ama şu var udw dururken neden burada baslama karar aldın sasırdım epeydım oynamıyordum foruma bakmıyordum kusura bakmayın ama bugun udw ıle farklı klanda olmana sasırmadım desem yalan soylerım..

Emin ile bayram nasıl yan yana olur ben ona şaşırdım ali :) 2 world dip dibeler bu ikisi bakalım neler olacak

**BayRam**

Ağır Atlı
Bayram Bu işin hakkında gelir
Bakalım özgür abi :) ilk defa eminle beraber kurucaz

Ali diğer postuna nazaran Şamar desen iyi olur :D Herkes bir yerde sabit oyuncu olucak değil ya :)

**BayRam**

Ağır Atlı
562105_290478697695487_108835726_n.jpg