Şaman & Basher

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
valla birliktelik yaşayacağız galiba tüm köylerimiz gidene kadar mücadele yeniden başlarız. ama 74. dünyaya daha erken inş gireceğiz. daha güçlenmeden saldırı yemeye başladık bölgemiz güzel bakalm

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
neden bulamıyoruz reis, biz 10 seneyi aşkın yoktuk yeni geldik basher'i gördük evet büyük ihtimalle kaybedeceğiz ama en azından mücadele ederek. cidden oyuna geç başlayınca biraz da olsa toparlana kadar herkes güçlenmiş oluyor. en azından bu dünyada tadını çıkarmak istiyoruz.. yoksa güçlü bir klana geçip üye olur devam ederdik :) o yüzden giden köy olsun...

Vezir001.

Ağır Atlı
Bir daha öyle bir klan bulursan saldırırsın kaptan :D

Sen tim küçük yazılınca kuduruyorsun, ama tim dışında herkesi yerden yere vuruyorsun. Basher ekibi yıllanmış ekiplerden birisidir haritadan elleme adam değildir, çok sataşıyorsun sağa sola :) Kimisi 150 limitli worlde iş yapar limisi 30-40 limitli worldte bunu unutma :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
neden bulamıyoruz reis, biz 10 seneyi aşkın yoktuk yeni geldik basher'i gördük evet büyük ihtimalle kaybedeceğiz ama en azından mücadele ederek. cidden oyuna geç başlayınca biraz da olsa toparlana kadar herkes güçlenmiş oluyor. en azından bu dünyada tadını çıkarmak istiyoruz.. yoksa güçlü bir klana geçip üye olur devam ederdik :) o yüzden giden köy olsun...

Her dünya girmiyorlar diye biliyorum o yüzden dedim hocam :) Üstteki Vezir maskeli piyon beni de kendileri gibi art niyetli sandı zaar.

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
tühh o zaman yaa doğal olarak bu dünyada bizden puan ve asker ve yakınlık olarak üstünler. yapacak bişey yok o zaman bir daki dünyaya belki Şaman çatısı altında gireriz :))

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Başer, Secret klanıyla iş tutuyor, Vezir001 kardeşimiz o yüzden alınganlık yaptı. :) Ben sizi tutuyorum, umarım tokatlarsınız :)

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
Belki bu dünyaya biraz erken başlasaydık gerçekten tüm mücadeleyi verirdik şuanda asker olarak üstün olabilirler ama yek klanıda şimdi bizim bölgeye akın etmeye başlıyor... biz elimizden geleni yapmaya çalışacağız kazanırız yada kaybedeririz. Köyüm gitse bile yeniden başlar yeniden savaşırız:) önemli olan dostluk içinde savaş olsun. yöneticileri kötü birileri değil... tanıdığım kadarı ile..

Onlynoise

Acemi
Adama demezler mi dünya başında başlasaydın o zaman kardeşim diye. Ayrıca nolur düşman olun ya çok korkuyoruz düşman olacaksınız diye :D