~ŞAHi~-BizKimiz VS Paşa-Tubby-Alamut

LaFleur01

Baltacı
Bazı arkadaşlar saçma sapan konuşuyor w40 falan diyorlar bunu neye dayanarak söylüyorlar bilmiyorum yanlış bilgilendirmeler olmaması için savaş istatistiklerini paylaşma gereği duydum.

ŞAH-i Bizkimiz Örümcek vs PAŞA - TELETABİLER

ŞAH-i Bizkimiz Örümcek vs TELETABİLER-ALAMUT HAŞHAŞİLERİ

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Sahi klaninda sevdigim insanlar kadar sevmediklerimde var ama her dünyada bi dost klanlari hep arkadan vuruyor diplomasi konusunda da zayiflar ama gonlum sahiden yana

DeletedUser63309

Ziyaretçi
Diplomasi ben öğretmicem tabiki bende bilmiyorum :p

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Tubby Şahi'nin yanında savaşta değil miydi en son Paşa'ya karşı :)
Pre kastığım için 39 da gelişmelerden haberim yok

TyPHonE

Yasaklı
Buraya raporları atardım da sıkılırsınız bakmaktan :)

Şahi klanı bizimleyken paşaya atacak kamileri yoktu misleri yoktu hiçbirinin tubbyler sınır bölgesindeydiler paşayla şahi savaşmadı tubby savaştı arkadaşlara sınıra biraz yüklenin dedikçe ertelediler arkadan bedava köyleri topladılar arkamızdan iş çevirdiler

Adamların atacak hiç kamisi yoktu paşaya bunun altını çiziyorum

Fakat ne hikmetse savaşın başladığı 2. Gün üzerimize ordu kustular 50 den fazla kami atıldı ve sağolsunlar tubby klanını savunma 2. Si yaptılar :)

Ama durdular mı hayır yetmedi üzerimize 60 saatten kamiler gelmeye başladı daha 2 aylık dünyada...

Asıl komik olan olaysa şu battosai diye bir adam var adam 20 saatten kami + 1 mis attı (Evet 1 mis sadede) bir köye o ara köy bizde sonra bu adamlar aldılar köyü bizden (Daha battosainin saldırısı geliyor) sonra biz peşine taktık misi birdaha aldık köyü ama ne hikmetse artık biz alır almaz battosainin misi girdi köye 20 saatten 1 mis attılar sizce ne kadar normal bu durum????

Kusura bakmayın ama klanda casus yoksa eğer böyle bir durum olması imkansız...

Neyse çok yazıp başınızı ağrıttım ama olayları bilmenizi istedim iyi oyunlar...

TyPHonE

Yasaklı
6 köye geldiler aldıkları şey iste koca bir 0 :D

Bu opu da atlattık anlımızın akıyla akşama raporlara bakarsınız :)