ŞAHİ & Hamle Savaş Raporları

LaFleur01-

Baltacı
Merhaba değerli rakiplerimiz müttefiklerimiz selamlar olsun herkese,

Requiem ve Şahi klanları olarak Hamle klanına 25.04.2024 girişli operasyon yaptık,

100 köyüne yıkım gerçekleştirildi.

Misyoner sıkıntısı olduğundan 10 köy alındı alınan 4 köy malesef geri verildi.

Raporların hepsini koyamıyorum video yaptığım için çok uğraştırdı sabah ta işe gideceğim.(videoyu önden izleyen arkadaşlar hepsini koy diyor ama malesef uğraşamam artık zaten hepsini koysam bile beğenmeyecekler )

Rakibimizin köylerini sabahtan başlayarak gece yarısına kadar vurduk normal bir klan ilk kamileri yedikten sonra ordu kaçırırdı,

ama malesef rakibimiz savaş taktiklerini bilmediğinden midir acemilik midir yada başka bir düşünceleri mi vardı bilemiyorum o klanın komutanları bilir,

ordu kaçırmadılar ve büyük bir zarara uğradılar videomuzu iler sarmadan izlemeniz için kendi espri anlayışımla harmanladım keyifli seyirler.

Dip not: Req operasyonunu düzenleyen @Keystone* Yusuf'a / Şahi operasyonunu düzenleyen @eNeJota Melih'e ve operasyon katılan tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim, İyi ki varsınız seviliyorsunuz.

Teşekkürler

meto..

Milis

***TABUTCU06***

Mızrakçı
Sanırım mobilden girdiğim için raporların hiçbiri gözükmüyordu. Emek verilmiş uğraşılmış diye beğendim.