ŞAHİ & Hamle Savaş Raporları

joxim

Acemi
Bak dostum sizin gibi mesaj kırpmakla işim olmaz. Ssini aldığın mesaj Uthenera Discord'undan 2019 senesine ait ve ardından da farklı bir mesaj atmışım ve şaka olduğunu belirtmişim. Çünkü o dönem oynadığımız oyunda ve arkadaş çevresinde genel anlamda dönen bir şakaydı bu. O yüzden boşuna fotoğraf kırpma işlerine girmeyin. Attığım mesajın nerede ne zaman atıldığını da bilirim neden atıldığını da. İnternette çoğu ortamda bulundum ve sizin gibi arkadaşlarla fazlasıyla tanıştım. Bu size verdiğim son cevap olacak çünkü maalesef yaptığımız tartışma eşit düzeyde değil. Yaptığınız fotoğraf kırpma işlerini biz MSN 7.0 zamanları çocukluğumuzda yapıyorduk. Bu dakikadan sonra beni çocukluğuma döndürüp böyle fotoğraf kesme, kırpma işleriyle meşgul etmeyin.
1714038668575.png

Eklentiler

• 1714038219840.png
    1714038219840.png
    12 KB · Görüntüleme: 24

***TABUTCU06***

Mızrakçı
Ee nerde hani raporlar? Yine her konuda kavga hakaret dalaş. Bari kapatın tüm konuları tek konuda kavga edelim niye ayrı ayrı yerlerde ediyonuz?

LaFleur01-

Baltacı
Merhaba değerli rakiplerimiz müttefiklerimiz selamlar olsun herkese,

Requiem ve Şahi klanları olarak Hamle klanına 25.04.2024 girişli operasyon yaptık,

100 köyüne yıkım gerçekleştirildi.

Misyoner sıkıntısı olduğundan 10 köy alındı alınan 4 köy malesef geri verildi.

Raporların hepsini koyamıyorum video yaptığım için çok uğraştırdı sabah ta işe gideceğim.(videoyu önden izleyen arkadaşlar hepsini koy diyor ama malesef uğraşamam artık zaten hepsini koysam bile beğenmeyecekler )

Rakibimizin köylerini sabahtan başlayarak gece yarısına kadar vurduk normal bir klan ilk kamileri yedikten sonra ordu kaçırırdı,

ama malesef rakibimiz savaş taktiklerini bilmediğinden midir acemilik midir yada başka bir düşünceleri mi vardı bilemiyorum o klanın komutanları bilir,

ordu kaçırmadılar ve büyük bir zarara uğradılar videomuzu iler sarmadan izlemeniz için kendi espri anlayışımla harmanladım keyifli seyirler.

Dip not: Req operasyonunu düzenleyen @Keystone* Yusuf'a / Şahi operasyonunu düzenleyen @eNeJota Melih'e ve operasyon katılan tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim, İyi ki varsınız seviliyorsunuz.

Requiem ve Şahi klanları olarak Hamle klanına 25.04.2024 girişli operasyon yaptık,

Raporların hepsini koyamıyorum video yaptığım için çok uğraştırdı sabah ta işe gideceğim.(videoyu önden izleyen arkadaşlar hepsini koy diyor ama malesef uğraşamam artık zaten hepsini koysam bile beğenmeyecekler )

Rakibimizin köylerini sabahtan başlayarak gece yarısına kadar vurduk normal bir klan ilk kamileri yedikten sonra ordu kaçırırdı,

ama malesef rakibimiz savaş taktiklerini bilmediğinden midir acemilik midir yada başka bir düşünceleri mi vardı bilemiyorum o klanın komutanları bilir,

ordu kaçırmadılar ve büyük bir zarara uğradılar videomuzu iler sarmadan izlemeniz için kendi espri anlayışımla harmanladım keyifli seyirler.

Dip not: Req operasyonunu düzenleyen @Keystone* Yusuf'a / Şahi operasyonunu düzenleyen @eNeJota Melih'e ve operasyon katılan tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim, İyi ki varsınız seviliyorsunuz.

Videoyu kim hazırladiysa bir daha yapmasa daha iyi. Çok kötü. Raporlardan birşey anlaşılmıyor

Kilise İmamı

Mızrakçı
Tebrikler, yanınıza 1 klan daha alırsanız bence bu iş hallolur, bro ile de saldırmazlık anlaşması yaptıktan sonra arkasından salladiniz ama şimdi onlarla da bitiyor saldırmazlık anlaşması tekrar yanaşırsınız ;)

ragnarlodbrok

Baltacı

Edit işini anlayan birine bırakmanı öneririm yoksa bizden göndereyim bir iki kişi.

-isko-

Baltacı
Tebrikler, yanınıza 1 klan daha alırsanız bence bu iş hallolur, bro ile de saldırmazlık anlaşması yaptıktan sonra arkasından salladiniz ama şimdi onlarla da bitiyor saldırmazlık anlaşması tekrar yanaşırsınız ;)
Bizim opu komple size çevirecem bro-şahi-req-reis komple girecez sonrasında kardeşinize vuracaz dünyayı oyun harici masada konuşanlardan kurtulduktan sonra yolumuza bakacağız

Kilise İmamı

Mızrakçı
Bizim opu komple size çevirecem bro-şahi-req-reis komple girecez sonrasında kardeşinize vuracaz dünyayı oyun harici masada konuşanlardan kurtulduktan sonra yolumuza bakacağız
Buyrun gelin sizde 90 saatten sıkıntı yok :d
Oyun oynamayıp masada konuşuyoruz ama 1 tane müttefiğimiz yok, Opa çıkarken başka klanlardan kami de dilenemiyoruz.
Ne olacak bizim halimiz :)

-isko-

Baltacı
Kimsenin bizden talebi olmadı keyfim istedi atacam yağma gelir nasıl olsa köyler gelişmiş madenler 30 :D

LaFleur01-

Baltacı
Buyrun gelin sizde 90 saatten sıkıntı yok :d
Oyun oynamayıp masada konuşuyoruz ama 1 tane müttefiğimiz yok, Opa çıkarken başka klanlardan kami de dilenemiyoruz.
Ne olacak bizim halimiz :)
Ne olacağını bilmem ama worldün açıldığı günden beri bir ağlıyorsunuz, bir aslan kesiliyorsunuz bende sizi çözemedim.

Not: hamle 3 aydır kendi oyuncularını toplamaktan başını kaldırıp op yapamadı.

Takipteyiz vurduğumuz oyuncuları topluyorlar adil olup kafa adamlardan intikom gibi alghul gibi oyuncularıda toplayacaklar mı?

Kilise İmamı

Mızrakçı
Ne olacağını bilmem ama worldün açıldığı günden beri bir ağlıyorsunuz, bir aslan kesiliyorsunuz bende sizi çözemedim.

Not: hamle 3 aydır kendi oyuncularını toplamaktan başını kaldırıp op yapamadı.

Takipteyiz vurduğumuz oyuncuları topluyorlar adil olup kafa adamlardan intikom gibi alghul gibi oyuncularıda toplayacaklar mı?
1 ay daha kendi adamlarımızı anca toplarız, az daha sabredin :)